373 Shares 6212 views

Nowoczesny dworzec kolejowy. Charkow Ukraina jako jednostki transportowej

Charków miasto jest ośrodkiem linii kolejowej Południowej, jednego z największych węzłów komunikacyjnych specjalnego przeznaczenia Ukraina. Oprócz kilku stacjach na terenie znajduje miejskich stacjach kolejowych i platform. South Station – największy i głównego dworca kolejowego. Charków nazywają ją na swój sposób, i to jest oficjalna nazwa techniki. Charków-pasażerski.

Dzięki linii kolejowych Charkow związanych bezpośrednio na przedmieścia, główne miasta Ukrainy i krajach WNP. Stan strategiczne wymaga po drodze na stacji kolejowej być kontrolowane i uzupełnić niezbędne zapasy.

infrastruktura stacji

South Railway Station kompleks obejmuje:

  • budynek stacji;
  • kas biletowych;
  • pojemny bagażnika;
  • hotele;
  • perony pasażerskie;
  • kilka flota samochodów;
  • przebudowy lub budowy i podzespół;
  • rozliczeniowych;
  • rozbudowana sieć komunikacyjna.

Pasażerowie przyjeżdżający w tunelach Północnej i Południowej z platformy znajdują się w piwnicy budynku dworca kolejowego. Już z nim jest wyjście na stacji plac, holu i pod ziemią.

Architektura stacji kolejowej

Budynek dworca kolejowego – prawdziwy tworzenie rzeźb, drobne prace kilku pokoleń artystów. Centralny hol urządzony jest po obu stronach wieżami (Północnej i Południowej), wysokość każdej – 42 m. Południowa wieża zwieńczona jest ogromny zegar. Ich średnica wynosi 4,25 m.

Renowacja i wewnętrzne prace wykończeniowe wykonane centralnej hali dworca południowego dzieło sztuki architektonicznej. Stacja lobby można porównać tylko z architekturą pomnika. Dekoracja kopuły zaczął wizerunków prawdziwych wydarzeniach historycznych. A w środku wielkości – luksusowy pięć ton żyrandol. To otacza oświetlenie pomieszczenia miękkie komfortowe światło, przy czym wykończenie blask złota daje pokój jeszcze większą wielkość. Rzeźbiarzy, malarzy, projektantów – wszystkim, którzy wzięli udział w poprawie holu hali, starał się chwałą.

Z każdego rogu pokoju można zobaczyć informacje przedstawiane na wyświetlaczu o 360 °, stało się interesującym środku sali.

Railway Station Square

Nowoczesna rekonstrukcja dziedzińcu pomógł jej naprawdę komponować muzykę z unikalnej struktury majestatyczne terenie dworca kolejowego.

Mozaika chodniki, trawniki gładkie i eleganckie fontanny wraz z dodatkowym oświetleniem sprawiają, że obszar najpiękniejszy obszar współczesnego Charkowa. Teraz ona urzeka i fascynuje odwiedzających, pomagając umilić godziny oczekiwania, a mieszkańcy na co dzień zbiera się na wakacje.

Harmonogram Transportu Kolejowego

Informacja o transporcie – to chyba pierwsza rzecz, która szuka mężczyzny, który przyszedł do stacji kolejowej. rozkład jazdy pociągów Charkowie złożone w postaci elektronicznej. Jest to bardzo wygodne, ponieważ zawartość informacyjna grafiką zmniejsza obciążenie pracowników stacji, a jasne podświetlenie pozwala zapoznać się z informacjami, nawet dla osób ze słabym wzrokiem.

Duży wyświetlacz elektroniczny szczegółowe informacje dostępne są w budynku głównym. Informacje na przyjazd w ciągu następnej godziny transportu łatwy do znalezienia na elektronicznej tablicy wyników, umieszczony na fasadzie budynku w pobliżu wież Północnej i Południowej.

A wyświetlacz elektroniczny w pokoju tunelu będzie łatwo znaleźć platformę, do której przyjeżdża pociąg.

Dla wygody korzystania z usług informacyjnych dla obywateli, którzy przybyli do kolejowego Charkowie dworca, hol główny ma dwa elektroniczny informator odniesienia ekranu dotykowego. Dodatkowym źródłem informacji pozwala pasażerom w celu uzyskania niezbędnych informacji w odpowiednim czasie, unikając kolejek przy kasie.

Harmonogram zawiera informacje o pociągach dalekobieżnych, podmiejskich pociągach i na pociągów przyjeżdżających na stacji kolejowej. Charków – stacja jest nie tylko tranzyt, lokomotywa dla wielu jest to początek i koniec.

Bilety można kupić w kasie pomieszczeń Central Station, biurach pre-sprzedaży biletów (są one zlokalizowane poza stacją kolejową), centrum serwisowego (2 piętro z dworca kolejowego). Nowoczesna wygoda jest zakup biletów online.

Droga do lotniska

Po długim przenieść się wreszcie spotkali stacja kolejowa (Charków) … Jak dostać się na lotnisko? Teraz pytanie, które najbardziej Cię interesuje?

Międzynarodowe znaczenie Charków Lotnisko znajduje się 12 km od centrum miasta. Po zamówieniu urządzenia w służbie „Radio Taxi”, w 30 minut, bez żadnych problemów i opóźnień, aby dostać się do ich przeznaczenia. Taxi numer telefonu jest łatwe do znalezienia na billboardach w mieście.

Oprócz taksówki na lotnisko jest transport publiczny, jest o wiele tańsze, chociaż dłuższy czas (jego lewa powinna wynosić około godzinę).

Korzystając z usług metra, można podjechać do stacji „Gagarin Avenue”. Aby wdrożyć zmiany w autobus numer 119, numer 115 lub numer 305 (i ewentualnie inne, jak długo nosił napis „Airport” – z reguły tego przystanku oczywiście). Taxi zatrzymuje 500 m do terminalu.

Jest możliwe, aby dostać się na lotnisko na autobus numer 5. przybyciu na dworcu kolejowym w Charkowie, trzeba dostać się do stacji metra „Gagarin Avenue”, gdzie biegnie 5th wózka. Jedyne zastrzeżenie – transport ten przebiega przy dostatecznie dużych odstępach czasowych.

Dworzec kolejowy, Charkowie: numer telefonu i adres

Aby dowiedzieć się wszystkie potrzebne informacje o trasie, można zadzwonić do informacji: (057) 724-37-84.

Nie wiem jak dostać się do Dworca Południowego (Charków)? Adres pamiętać prosta: Railway Station Square, 1. W każdej części miasta można wykorzystać usługi metra i dotrzeć do stacji metra „Dworzec Południowy”.