803 Shares 8270 views

Walce w Krasnodarze: Przegląd lodowiska do jazdy publicznym

Unikalny dźwięk łyżwy, cięcie gładkie lustro lód. złamanie karku i lodowaty medley, chłodziwa skóry. Te odczucia niewyrażalne może dać tylko rolkę. Marzyć o zostaniu ptak w locie, tak łatwy do wdrożenia, stawia na łyżwy.


Ice Krasnodar zabawa

Lodowisko – to nie tylko zabawa dla dzieci. Jest to świetna rozrywka dla wszystkich, od młodych do starych. Wiele rodzin uwielbiają wspólnie łyżwach w weekendy. Pary doskonale spędzać godziny na lodowisko, zapominając o otaczającym świecie i czasie.

Krasnodar – piękne miasto na południu Rosji. W stolicy Kubań rzadko temperatura spada poniżej zera. Dlatego możliwość zwrócenia ślad swojej skate na lodzie, jest tylko na sztucznych lodowisk. Jednak to nie psuć zabawy procesu. Walce w Krasnodar – to około sześć zadaszony.

Lodowisko Sky

Lodowisko znajduje się w centrum handlowo-rozrywkowego OZ Mall. Jako jeden z największych w mieście, zajmuje powierzchnię około tysiąca metrów kwadratowych. Elewacje – prawdziwy lód. On jest pod kontrolą zespół specjalistów, którzy wprowadzają go do perfekcji co kilka godzin. Taka usługa nie może pochwalić wszystkich rolek w Krasnodarze. Zdjęcia wspaniały pokrywa lodowa Sky Ice mówią same za siebie.

Zasady ustalenia rozróżnienia w odniesieniu do czasu na lodowisko dla kibiców i osób zaangażowanych w sport zawodowo. To eliminuje ryzyko obrażeń i niekorzystnych incydentów. Jest to możliwe do przeprowadzenia lekcji z instruktorem dla dorosłych i dla dzieci. Usługa ta zapewnia niemal wszystkich zamkniętych lodowisk Krasnodar.

Godziny Sky Ice nie zależy od sezonu. Łyżwy czekają Krasnodar w tym obszarze przez cały rok pod następującym adresem: ul. Skrzydlaty, d. 2. okresowo przerwy techniczne, czas, który powinien zostać wyjaśniony dla przemysłu pomocy telefonu.

wyspa

Megacenter „Plac Czerwony” łączy w sobie nie tylko ogromne centrum handlowe. Niewielki i przytulny lodowisko wybitnie osiedlili się w centrum rozrywki „wyspy”.

Lód może wyjść w tym samym czasie nie więcej niż czterdzieści łyżwiarzy. Jedną z zalet jest to, że nie można płacić za wstęp w obecności własnych łyżew. Więc zachęcić odwiedzających do prawie wszystkich zamkniętych lodowisk w Krasnodarze, zlokalizowanych w centrach handlowych. W dni powszednie w hokeju na wieczorne zajęcia i sekcje figurowe dla dzieci poniżej 8 lat.

Adres lodowisko w MC „Plac Czerwony” – ul. Dzerzhinskogo. 100.

Lodowisko czynne jest od 10-00 towarzyszy odwiedzającego w ostatnich 22-00.

Alaska

Lodowisko „Alaska” jest w TRK „Meridian” na ulicy Stasova, budynek 182. Na lodzie można dostać się do sześćdziesięciu łyżwiarzy. Naturalna powłoka utrzymuje w doskonałej kondycji. Ograniczenie wieku: starsze dozwolone tylko osiem dzieci. Głównym Plus – Wynajem Skate jest dostępny bezpłatnie.

Godziny wrotkach – od 10 do 21 godzin na dobę. Ale zaobserwowano sezonowości. jest zamknięty w okresie letnim.

Ice Palace Ice Palace

Jest to największa platforma tego typu w mieście. To jest jakość treści i usług przewyższa wszystkie rolki w Krasnodarze. Kompleks składa się z dwóch aren lodowych wykorzystywane do imprez sportowych i kulturalnych. pokrywa lodowa jest zawsze zawarty w idealnym stanie, wiele specjalnych urządzeń zaangażowanych.

W dni robocze w hokeju na lodzie odbyło się szkolenie „Kuban” oraz Centrum szkolenia sportowego, pracy dużo dzieci i młodzieży sekcjach. Na łyżwach publicznej plac zabaw jest otwarty:

  • Piątek od 21 godzin;
  • w sobotę po 17 godzinach;
  • Niedziela od 14 godzin.

Pałac znajduje się na ulicy podmiejskich, zm. 24.

"Iceberg"

Park rekreacyjny w tramwaju ulicy, d. 2B / 3, choć i jest nazywany „Sunny Island”, ale lodowaty przedmiot zachowuje nienaruszone. W tym lodowisko „Iceberg”, który jest ukryty pod dachem nadmuchiwanej kopule. Łączna powierzchnia lodowisko 1800 metrów kwadratowych.

W dni powszednie lodowisko zajęty szkolenie młodego pokolenia miasta sportowej szkoły, aw weekendy dozwolone łyżwach publicznej z 11-30 do 23 godzin.

Lodowisko w centrum handlowym „Mega”

Kompleks handlowo-rozrywkowy „Mega” znajduje się w Turgieniew autostrady, budynek 27.

Pod dachem środka, który znajduje się mały lodowiska, która może pomieścić 50 jeżdżących. Powłoka jest naturalnym lodzie. Godziny pracy – od 10 do 22.

Walce Krasnodar oferuje usługi w różnych warunkach. Koszt jednej godziny jazdy średnio 250 rubli. Co do zasady, to zależy od czasu i daty wizyty.