738 Shares 7601 views

Przepis Pyrozhkov testu – nie miejsce dla amatorów

Każdy kocha ciastka, a nawet wiedząc, że jedzenie nie prowadzi do zdrowego, jeszcze nie możemy się oprzeć, by nie jeść pieczone serca. Pies – wszechstronny produkt spożywczy jest dobry sam w sobie, i jako substytut chleba, jak i kolację, śniadanie i jak … Ogólnie, paszteciki ODE może być śpiewane na zawsze. A jednak, jeśli wymienić wszystkie rodzaje wypieków: ciasta, torty, tarty, ciastka – materiał nie jest wpisane na papierze, ale w niniejszej pracy. Ale niech nie komplikować. Zawężenie tematu badawczego do omówienia, jak wyrobić ciasto na placki.


Najprostszy przepis Pyrozhkov testu – jego zakup w sklepie. Nie myśl, że to żart – specjaliści naprawdę wiedzą, jak zagnieść ciasto, tak aby ciasto było zawsze udane. Najważniejsze – nie kupić zamrożonych półfabrykatów i wybierz „torby ciasta” – rodzaj półproduktu dzisiejszym wydaniu dnia. W rzeczywistości, jeśli gotowanie jest popularna, szybko gotowanie ciasta ciasta jak gospodyń domowych.

Oczywiście, to nie jest jeszcze domowe ciasta. Przepisy dokładnie ciasto można podzielić na dwie grupy: przedmioty do smażenia na patelni do smażenia.

Receptura ciasta Pyrozhkov smażenia również proste i nie wymaga dużej zręczności 300 g twarogu musi się 0,5 litra jogurtu, 2 jajka i łyżeczka sody, sól i cukier. Mieszać ciasto bardzo dokładnie chłód na godzinę i zacząć ciasta. Można użyć dowolnego farszu: wołowina, ziemniaki, jajka, cebula, nawet dżem, co ważniejsze, dobrze zamknąć brzegi ciasta, bo zapach spalonego farsz może zepsuć wrażenie przygotowanych potraw. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do słodkich ciast. Ogólnie rzecz biorąc, nic wielkiego, i rozwinął ten przepis jest łatwo mieć w latach szkolnych.

Przepis Pyrozhkov ciasto do pieczenia w piekarniku. Gotowy? Ale to jest naprawdę dla każdego, kto kocha, aby zadowolić kochał pycha, która przygotuje i nie jest łatwe, ale wynik jest warte wysiłku. W ogóle, przepis pojawił się więcej po ugotowaniu w piecu rosyjskiego, a placki były najbardziej tradycyjne i obfite jedzenie. Ale żeby smak był super, a ciasto jest miękkie i delikatne, będzie musiał liczyć się z nie dość cicho w nocy. Więc wieczorem przygotujemy Gąbka: 50 g świeżych drożdży (w dużych miastach, chyba, że jest to rzadkość – taki lepki briketiki które sprzedają babulechki na rynku, jeśli nie ma sposobu, aby je dostać, to jest możliwe, aby rozpuścić 1 łyżkę suszonych drożdży w wodzie, dodać tam. cukru i mąki). Zatem drożdże powinny być już rozpuszczony w wodzie i zaczyna „grać”. Następnie, miesza się 200 g margaryny, 7-8 jajko cukru, drożdże i 1 litr mleka. Stopniowo dodawać mąkę do ciasta nie staje się zbyt ciężki. Lepiej po prostu w drodze drewnianą łyżką, w garnku aluminiowym. Ciasto, które pozostaje „dochód” na noc, powinna być bardziej bardzo lepki, przykleić się do rąk. Pozostawia się w garnku, w ciepłym miejscu, przykryte ręcznikiem.

Dlaczego noc trwoży? Drożdże bardzo dobrze podnieść ciasto, więc raz czy dwa, a nawet trzy powinny być sprawdzane za noc wywaru i „zachęcać” jej – czyli obniżyć ciasto na bezpiecznym poziomie, aby uniknąć wdrapał się na krawędzi garnka. W celu doprecyzowania, pomysł na to, jak powinno „pasować” ciasto, aby wyjaśnić: misa wypełniona jest trzecim wieczorem, ciasto może wydostać się na krawędzi rano.

magia zaczyna się zaraz po śniadaniu: ciasto za pomocą rezultat mąkę w stanie właściwym do modelowania. Nie przesadzaj, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki na marne! Trzeba ingerować tyle, ile potrzeba do testu, nie przyklejają się do rąk. Podzielić ciasto na małe ciasta, umieścić je na nadzienie, zawinąć i układać na natłuszczonej blasze. Ciasta posmarować żółtkiem, dając im więcej czasu „pójść” – i do piekarnika. Tak, to jest – Pyrozhkov ciasta przepis na wykwalifikowanych gospodyń domowych, ale zapewniam was, TAKIE ciasta nie można uzyskać z pomocą szybkich receptur lub test sklepu. Dare raz akcie tworzenia kulinarne arcydzieło – i będzie ona stać się receptą marka!