754 Shares 5407 views

Wewnętrzna optymalizacja WordPress

Rozpoczęcie własnej internetowej blogu, uważamy, że będzie chętnie odwiedzają tysiące użytkowników dziennie. Aby to zrobić, musimy stworzyć ciekawe publikacje, doprowadzić duszę do jego stworzenia, ale entuzjazm się skończy, gdy bezwzględne statystyki pokazują liczbę dwucyfrową. W tym artykule chcę wam powiedzieć o kilku podstawowych technik, biorąc pod uwagę to, co będzie rozprzestrzeniać swój dziennik internetowy. Aby uzyskać lokalizację wyszukiwarek, trzeba zoptymalizować swoją stronę. Co to jest wewnętrzna wordpress optymalizacja? W rzeczywistości, optymalizacja – jest usystematyzowanie zawartości zasobu, odpowiednio, dla których wnioski będą odkręcane. Na przykład, cała zawartość musi spełniać ostrości blogu, mają pewną ilość słów kluczowych. Wewnętrzna optymalizacja WordPress różni się od optymalizacji stron na innym silniku, który pomaga nam stosować uniwersalne prawa. Ważnym aspektem optymalizacji jest uważany za właściwy wypełnić tagi: tytuł, nazwa, opis, itp Przed dokonaniem jakichkolwiek optymalizację portalu internetowego pamiętnika, należy wybrać odpowiednie słowa kluczowe. Zalecam wybranie zapytania mid-range z kapturkiem częstotliwości od tysiąca do sześciu tysięcy razy w miesiącu. Z jakiego powodu? Im wyższy numer wydania miesięcznika, dobrze znane słowa, a więc trudniej będzie dostać się górną wyszukiwarkę. Takie wnioski w tym zakresie jest o wiele łatwiej kręcić.
Do indeksowania nie przeszkadza, ale tylko pod warunkiem pomoc na swoim blogu, musisz utworzyć plik txt roboty i umieścić go w katalogu głównym. Jak sprawić, by roboty txt? Otwórz notatnik i zapisz główny zespół, który będzie używany do zasobu wyszukiwarek indeksowania. Ponadto ważne jest, aby stworzyć mapę terenu, przez które boty mogą szybko skanować portal. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić roboty TXT, warto udać się po pomoc do wyspecjalizowanych portali.
Optymalizacja żądań zasobów wymaganych do być wykonane zarówno na stronie głównej w artykule, a także w tworzeniu meta tagi. Nawiasem mówiąc, do ich tworzenia trzeba będzie zainstalować specjalny program. Dzięki niemu zyskasz dostęp meta tagi strony – opis, słowa kluczowe, H1, tytułowych. W każdym z nich powinny być zobowiązane do stosowania wniosek do bezpośredniego wejścia lub rozcieńczony (jeśli słowo zapytania jest dzielona przez innego). Punktem kulminacyjnym optymalizacji strony jest uważana za treść przetwarzanie cokolwiek głównie artykułów. Wystarczy artykule omówiono wyszukiwarek podczas indeksowanie, jakość lub treść Więcej audycji w tej kwestii. Aby zrozumieć, jak pisać artykuły, powinny one być unikalizirovat. Wyjątkowość tego artykułu można dowiedzieć się z pomocą wyspecjalizowanych portali lub innych programów rozpowszechnianych na World Wide Web za darmo. Jak stworzyć artykuł? Przede wszystkim, zawiadomienie jest wymagane, aby mieć znaczenie, wybrany motyw – być w pełni określone. Nie zapomnij o wygody czytelnika. Uwaga zobowiązany podzielony na akapity, zapisać miejsc przeznaczonych na podkreślając ich znaczenie. Spróbuj wybrać nie jest zbyt duży i nie niewielka ilość artykułów.