640 Shares 8318 views

Co jest galeria? Jak napisać i użyć tego słowa?

Wiele słów z czasem przestoju zastąpione przez bardziej nowoczesne odpowiedniki. Na przykład, co jest galeria, dziś już nie wiemy nic. W każdym razie, nie każdy myśli o jego pierwotnej wartości. Słowo zostało zapożyczone z języka francuskiego.


Co jest galeria?

Początkowo słowo to oznaczało pokój ma przemieszczać się pomiędzy różnymi częściami budynku. Został on usytuowany na zewnętrznym obwodzie, czasami listwy dom. Główna różnica od innych podobnych rozwiązań architektonicznych – kolumny i liczne łuku równoodległych od siebie. W prawdziwym tego słowa znaczeniu oznaczało ganek Modern – część kościoła.

Stanowią one tego samego słowa i długi pokój, jedną z podłużnymi ścianami którego reprezentowanych ciąg dużymi oknami. Ponadto, dowiedzieć się galeria, można przyjść do teatru. To słowo jest najlepszym miejscem. W przeciwnym razie ich nazwa – galeria. W leksykonie tzw transformacji wojskowej między strukturami podziemnymi, wykopanych w ziemi. Na przykład, nie jest galeria kopalni. Odnosi się to również do przejścia w kopalni, co prowadzi do wielu kopalniach lub innych podziemnych.

Galeria o nazwie wyposażone dla wystaw i obrazów Ferris pokoju. Najczęściej stosowany w połączeniu z konkretnym nazwiskiem. Na przykład, Galerii Trietiakowskiej. W sensie przenośnym, oznacza to ciąg, długą serię, zbiór obiektów wszelkiego rodzaju. Na przykład, galeria dziwaków, galeria znanych pisarzy. W kurortach, istnieje coś takiego jak galerii pitnej. Ten dodatek pijalnia, który jest przeznaczony do leczenia. Taka konstrukcja sprawia, że można wykorzystać w dowolnym momencie roku środki źródeł mineralnych. Budynek wyposażony jest wodociągowej, wentylacyjnych i sanitarnych.

ortografia

Jest to dość proste, znak, więc pytanie, jak się pisze słowo galerii, tam nie powinno być. Niemniej jednak zapisać go w następujący sposób: G-A-R-E-R-E-I. Podczas wymawiania nacisk musi być zrobione na trzeciej sylabie (wpływ E). Cognates są „loft” i „Galeria”.

stosowanie

Dziś słowo to jest używane zbyt często. Zazwyczaj można go usłyszeć w niektórych kręgach. Dlatego większość z nich nie są tak często jest okazja, aby pokazać frazę z tak pięknym i „inteligentny” tokena. Jeśli zajdzie potrzeba, aby zdanie ze słowem „Galeria”, byłoby to łatwe. Najważniejszą rzeczą jest, aby znać swoją wartość, a następnie zastosowanie w pytaniu nie będzie problemu. Na przykład, można powiedzieć, „ja właśnie poszedłem do Iwanow w galerii aby zobaczyć zdjęcia. Tak więc, muszę powiedzieć, malyuet Iwanow coś nasz! „Albo można zaprosić datę dziewczyna, powołując się, że” bilet, niestety, tylko galeria udało się. "

Dyskusja o tym, jak poszedł do kuchni z sypialni przez galerię, to nie jest konieczne, ponieważ korytarz – to nie jest to. Podjąć takie działania, jak to możliwe, jeśli mieszkasz w starym zamku książęcego lub osiedla. No, a przynajmniej nigdy nie był w podobnych miejscach na wycieczki. Tak więc, jeśli wiesz, co galerię, słowo może być używane w odniesieniu do działań i obiektów w różnych sytuacjach.