313 Shares 1513 views

Co wyjaśnia, „Opowieść o koguta i byka”?

I nie mów, czy Megillah? – No, powiedz mi. – Dobrze, powiem. Więc Megillah? Powiedzieć? – Powiedz mi! – Albo nie mówią? – Nie mów. – Może jeszcze o tym opowiedzieć białego byka ..?


Dlaczego prawda?

Może to nuda może prowadzić osoba szalona. Doprowadzić do białości – to na pewno. Nic nie jest tak uciążliwe, jak stała, męczące, a co najważniejsze, pozbawione jakiegokolwiek sensu powtarzania tego samego. Może to być słowo, linia piosenki, dźwięki lub akordy muzyczne. Nawiasem mówiąc, istnieje subtelna forma tortur, który nazywany jest „Music Box”. Osoba umieszczona w komorze i obejmują wszelkie nudne dźwięku. Brzmi nieskończoność aż niefortunne nie wariuje lub nie zgadza się wydać tajemnicy.

Więc Megillah. Podziel Czy niż winnych jest słodkie zwierzę? Nie byk, który „idzie wibrującą, wzdycha w podróży” – to historia, choć przewiduje się finał w postaci płyty kończy. Podziel się i nie trzeba? Byłoby to możliwe, powiedzieć mu po prostu nie mają żadnego poczucia winy. Chyba, że jest winny temu, że urodził się biały, nie brązowy, lub łaciaty, podobnie jak wszystkich szacownych gobies.

A może to jest białe?

Mogłaby być, że jest to zasada sprzeczności spoczywa ten idiom. „Opowieść o Cock and bull story” – opowieść o tym, jak ktoś lub coś nie pasuje do tradycyjnych ram. I dla realizacji istoty pierwotnej roli głównej historycznie przypisane do białego. Czy to nie dlatego, że mieszka on wieczną Outcast czarna owca? nie biały płaszcz na kogoś z przechodniów w grząski błoto czyni niewiedzy kierowcy palące pragnienie, aby przejechać przez kałużę i wlać śmiałek od stóp do głów?

Ale są Hiszpanie, nawiasem mówiąc, jego Megillah, których wartość nie ma nic wspólnego z nuda. Podzielić? Czy nie? I można powiedzieć? Dobra, słuchaj.

Żył biały byk

Żył, jak oczekiwano, w stado byków, od którego różni się jedynie jego biały garnitur. Nie trzeba dodawać, że każda babka czarna uznał za swój obowiązek kierowania go na padok, kopiąc ostry róg pod białym boku, aby nie dopuścić do koryta aż wszystko nie naedyatsya upić … I tak dalej, aby zbliżyć się do padoku z młodych piskląt, nie może być mowy! A ci nosem na niego fi, on jest biały, nigdy nie pozwoli na arenie z gorącym torreador. Stado czarnych byków i nieposkromiony naprawdę gotowy na wielki mecz.

Potem nadszedł wielki dzień, a całe stado pogrążyła samochodów i pojechaliśmy do dużego miasta do głównych walk. Czarne byki były świetne, walczyli i umierali …. A ci, którzy przeżyli, zostali wysłani do uboju – spełnili swój obowiązek.

Opowieść minęło od tego dnia zupełnie inny obrót. W padoku był sam. Młode pisklęta są teraz zwrócić uwagę na to. I wkrótce łące pasły się na wiele małych cieląt bieli. To cały Megillah hiszpański skręt.

Są nie śpiewa …

To prawda, że to wszystko to samo Megillah. Idiom może wydawać się naciągana. Ale odbiór „dostavaniya” ludzkiej monotonna i nic nie znaczy powtarzać dość złowiony w folkloru muzycznego. Jak Ci się ta piosenka podoba:

Poszedłem (kogoś) na rynku

I kupił Bast.

Ta piosenka jest dobra,

Zacznij od początku.

To jest to, iż stoiska, choć spadek! Przeciwnie, upadek, który zaśpiewa ten werset ponownie dziesięciu (lub sto, w zależności od stanu psychiki słuchacza). O dziwo, wiele nowoczesnych songwriter na pewno nie wiadomo Megillah czy mogą powtarzać wiele razy tę samą frazę w piosence. Jak śpiewał parodysty „Miłość miłością, tak.” Dlaczego nie „ksiądz miał psa?”

Przy użyciu tego idiomu?

Nawet nie zauważając, najczęściej upamiętnienia złe słowo jest całkowicie niewinne zwierzę – ten sam byk albinos. I nie pamiętam, czy ktoś nieskończenie swędzenie nad uchem, powtarzając to samo, wszystko nudne informacje? Jeśli uporczywie powtarzanym jednej i tej samej sytuacji? Jeśli nasi sąsiedzi (lub długi) zrobić to samo bezużyteczny, aby powiedzieć działania? A jeśli jesteśmy znowu i znowu krok na tej samej prowizji? Jak można nie płakać w ich sercach: „Ponownie, dwadzieścia pięć lat,” a jeszcze lepiej: „Tu Megillah!”

Co byś z nim zrobić?

Nic nie powinno trwać w nieskończoność, zwłaszcza – tediousness, marudzenie i dostavuchest innych! Kto jest winien i co robić? Jak nie można przeczytać historię białego byka? Jednak nie ma nic do czytania coś … zwyczajne opowiadanie, że ktoś, kto lubi wylać na sito, natomiast wymagające obecności publiczności. Wydajność w tym przypadku, „stop” sygnał. Nie można słuchać tego, czego nie chcą słyszeć od fałszywej skromności. Nie można pozwolić, aby ktoś pożreć swoje komórki nerwowe, czasu, siły psychicznej. I zawsze jest inna opcja: aby zatrzymać bezsensowny potok (słowa, działania lub muzyka) i przesłać go do innego kanału, nie jest miejscem, gdzie takie pojęcia, jak dobre, pozytywne, i wreszcie zdrowy rozsądek.

Albo powiedzieć wam historię o białego byka?