445 Shares 2751 views

Czarny pasek. Jak sobie z tym radzić?

Co zrobić, jeśli w życiu pechowego passę? Jak przetrwać kryzys, radzić sobie z problemami i nie do rozpaczy? Jak leczyć bolączki i niepowodzenia? Wielu psychologów uważa, że czarno-białe paski naprzemiennie w życiu podlega prawom. Dlatego powinny one być brane tak, aby nie stać się źródłem depresji i nieszczęścia, i początek nowych przypadków.


W życiu nie ma każdy: zarówno dobre i złe. Ale czasami złe trwa zbyt długo. Wtedy mówimy, że człowiek w życiu pechowego smuga. W tym przypadku, negatywne wydarzenia są ułożone jedna na drugiej, a liczba problemów rośnie jak na śnieżki. Człowiek pokonuje rozpacz, a potem zaczyna szukać drogi wyjścia z tej sytuacji.


Jak przetrwać czarny pas?

1. Zmień swoje nastawienie do świata. Sobie sprawę, że nikt nie musiał. Jesteś panem sytuacji, a jeśli los rzucił do testu, to znaczy, że siły, by je pokonać.

2. Tym lepiej! Jeśli jesteś zwolniony z pracy, można znaleźć jeszcze lepiej – z wyższą pensją, wielkiego szefa i wspaniały zespół! Trzeba tylko chcieć. Ten pomysł wesprze Cię podczas rozmowy i będzie w dobrym nastroju, który daje dodatkową szansę na zdobycie nowej pracy. Pamiętaj, że dość często żadnego problemu przyniósł tę czy inną osobę do schatyu i bogactwo.


3. Nie należy zapominać, że człowiek, który myśli, że cały czas w sposób negatywny, ma zdolność do przyciągania problemy i kłopoty. Ponadto taka osoba jest często chory, szybko się męczy psychicznie i fizycznie. Dlatego, jeśli twoje życie się czarny pas, oprócz problemów! Przypomnijmy przyjemnych doświadczeń, takich jak długo oczekiwane wakacje w górach lub narodzin dziecka. Będzie niemal natychmiast stają się łatwiejsze. Można również udać się do siłowni lub ściana wspinaczkowa, jako ćwiczenie poprawia kondycję człowieka. Jeśli jesteś w kraju, wykopać ogród, wykonywać żadnej ciężkiej pracy fizycznej. Zobaczysz czarny pas w życiu musi być zastąpiona przez biały!

4. Przejdź do miejsca rozrywki – klub na koncert muzyki lub sali tanecznej. Można po prostu zebrać znajomych i udać się na wycieczkę po lesie, nie zapomnij zabrać wszystkie niezbędne.

5. Według niektórych psychologów, najbardziej skutecznym sposobem jest zaniyatie żadnej kreatywności. Mimo wszystko, wiele osób zaangażowanych w pracę twórczą, nawet nie wiem , co się czarny pasek. Pamiętaj, że kochałeś jako dziecko – malować, rzeźbić w glinie, rzeźbić drewniane figurki, szyć lub haftować … Opcje mogą być ustawione. Spróbuj nauczyć się na jakimś instrumencie, a jeśli nie chcesz dużo czasu, aby dowiedzieć się, łatwo kupić Kalimba – afrykański instrument ludowy.

Na naszej drodze życia, taki czy inny sposób, spotkają się czarne pasy. I możemy je przeżyć, aby wygrać swoje słabości i wyjść z sytuacji z korzyścią. Pamiętaj, że każda sytuacja życiowa, każdy problem jest jakiś przewodnik, i zapewnia nowe doświadczenia i wiedzę. Nauczyć się przezwyciężyć siebie i swoje słabości. Po tym wszystkim, jedno życie! Zmień czarny pasek na białym, uspokoić i dostroić się do dobrego wyniku.