427 Shares 8119 views

7 sposobów, by stać się bardziej atrakcyjne, jeśli twoja osobowość odpycha

Obserwując ludzi, którzy są przyjemne towarzystwo, możemy stwierdzić, że są one bardzo słodkie. W tym samym czasie, dlatego, że wiele osób ma walczyć o nabyciu / utrzymanie przyjaznych stosunków, udana konstrukcja kariery lub romansu, jest to, że ich osobowości odpychają.


Poniżej siedem sposoby pracy, jak zrobić osoba bardziej atrakcyjne. Rzetelnie ocenić samemu, czytając ten artykuł i sugeruje, jak blisko lub daleko od osobistych cech, jak opisano poniżej.

Bądź pokorny

Przyznać się do błędów i nie chwalić. Wyrażając swój podziw dla ludzi (jeśli na to zasługują). Należy również pamiętać, że rozpoznanie własnych niedociągnięć, z drugiej strony, jest rozbrajający. Ludzie będą traktować Cię serdecznie i szybko rozpoznać swoją tożsamość. Nie bądź arogancki człowiek.

Przykład: „Jest on wielkim artystą, a ja wciąż nie mogę nawet narysować trójkąt”.

Bądź opiekuńczy i bezinteresowny

Dbać o innych, słuchać tego, co mówią, widzimy to, co robią i czują. Pytania o nich jest to, co wspomniałem w przeszłości. Podziel się opinią na temat swoich uczuć i starannie. Nie zimno i egocentryczny rozmówca.

Przykład: „Wspomniał pan w ubiegłym miesiącu, co sądzisz o ___ że zdecydowałeś / nie skończyć?”.

być dodatnia

Niewielu ludzi lubi depresyjne wśród rozmówców. Zwiększyć jego atrakcyjność kiedy się uśmiechasz i zachować pozytywne nastawienie. Spójrz na dobrą ręką wszystko: je dostać, jeśli po prostu spróbować. Nie skarżą się zbyt wiele. Staraj się nie brzmieć cynicznie, negatywny nastrój lub zły.

Przykład: „Przynajmniej udało nam się ____”.

Bądź entuzjastyczny

Niech twoje słowa i sposoby trochę więcej życia! Niekoniecznie zachowują się jak wentylator na boisku, jeśli ktoś mówi wam dobrą nowinę, ale aby pokazać swój zachwyt. Nie ma potrzeby, aby spróbować spojrzeć spokojnie – więcej zabawy nie zaszkodzi! Ale również pamiętać, w jaki sposób można dodać energii, ponieważ może również zabrać. Nie bądź wampira energetycznego.

Przykład: „Kocham swoją kuchnię ____, to przypomina mi ____”.

Wykazać zaangażowanie i entuzjazm dla biznesu

Wybierz cel w życiu – i można go udostępnić. Prace nad celami zwiększa pewność siebie. Ludzie lubią czuć się częścią sukcesu i swojej pasji. Go o swoim hobby. Mówić o nich. Nie bądź zbyt leniwe i nudne.

Przykład: „W ten weekend jadę do ______”.

Daj zabawy

Nie bój się śmiać. Humor i zdolność do śmiechu (w tym nad sobą) często odgrywają kluczową rolę w rozwiązywaniu problemu. Więc nie bądź zbyt poważny stałe.

Przykład: „.. Nawet jeśli tęsknię grę, będę unikać wszystkiego, co nie prospoylerili mi wynik naprawdę wiem, jak to wszystko unikać Powiedziałbym, profesjonalny Och, tak, jakby to był izbegatora zawód, byłbym bardzo bogatym człowiekiem takie słowo.” izbegator „to w rzeczywistości nie istnieje, prawda? Jeśli nie, to opatentowane.”

Bądź elastyczny

Przystosowania się do środowiska. Nie pokazuj zły humor, gdy coś lub ktoś nie będzie cię poznać. Będąc elastyczne środki łatwe, płynąć z prądem, a nie stara się go zatrzymać. Bawić się z głupich żartów. Nie próbuj się bronić i być niegrzeczny.

Przykład: „Tutaj, zamknięte Cóż, jestem pewien, że możemy znaleźć coś, co jest nie mniej niż cool.”

Znalazłeś pewne cechy, które muszą pracować? Nie sceptyczny z tych metod są naprawdę w stanie pomóc. Jeżeli nie jesteś pewien, poproś znajomego lub kogoś bliskiego. Oni cię zobaczyć z zewnątrz i ocenić obiektywnie. Pamiętaj, że uczciwa ocena jest krytyczna. Angażować się regularnie – i zobaczyć wyniki w najbliższej przyszłości. Obserwować siebie, panować nad sobą, być najlepszym ty!