102 Shares 2800 views

Podstawą pergoli – robią z rękami

Pergoli są łatwe zamkniętym, częściowo zamkniętym lub otwartym. Zamknięty wygląda oszklonej konstrukcji, bardziej przypominający miniaturowy domu, który ma już ugruntowaną pozycję na fundamencie za altaną. wersje Insulated nie wydają się być wykonane z drewna lub betonu i otwartego podejścia do pory suchej i gorącej. Dziś sprzedaje projektowanie letni niepołączone które powinny być zbierane bezpośrednio w ich letnim domku, ale istnieje obawa, że te lżejsze modele nie wytrzymać silne wiatry lub deszczu. W związku z tym lepiej jest preferują bardziej trwały, nieruchomego półotwartym konstrukcji.


analiza gleby

Jak zrobić fundament dla altanie, więc ona już zadowolony z gospodarzy? konstrukcje drewniane są bardzo lekkie, więc nie potrzebują solidnego fundamentu. Po prostu można położyć na ziemi, co nie jest prawdą stacjonarnych, trwalszych i nadwagą modeli. Aby wybrać odpowiednią podstawę dla altanki, warto przeanalizować jakość gleby i jej właściwości. Najlepszy ze wszystkich prac jest wykonywana na bazie piasku, który nie powoduje żadnych kłopotów dla budowniczych. W tym przypadku, głębokość łożysko, posadzone w ziemi, to dwie stopy. Najbardziej niefortunne – gleby z gliny, które podczas zamarzania nierównomiernie vspuchilis że bezpośrednio prowadzi do podnoszenia i przechylania z fundamentu. Oznacza to, że struktura ta jest stopniowo odkształceniu. Można to najlepiej widać na oszkloną w salach, w których rama i drzwi nie otwarte, a nawet pojawią się pęknięcia na szkle.

rodzaje fundacji

Podstawą altanie jest ciągła, wstążki i kolumnowy. Najbardziej dostępne i stabilnie na podłożu z dużą zawartością gliny w obszarach bardzo wilgotnych uważane kolumnową wariancie zawiera grysu, piasku, płytkę podtrzymującą, gleby napełniania, prefabrykatów betonowych kolumna wzmacniającą klatkę, betonu monolitycznego i rur azbestowo-cementowych. W pracy nie wolno nam zapominać o następujące zasady: słupy umieścić na wszystkich narożnikach budynków na skrzyżowaniu wewnętrznych i zewnętrznych ścian, jak również na obwodzie konstrukcji ze skokiem około 2 metrów; musi jeszcze cokół między filarami, na podstawie ich przecięcia.

wzmacniający

Poprawnie wypełnić fundamenty altanki powinny być stosowane w rur azbestowo-cementowych, zaburivaemye zazwyczaj na głębokość zamarzania gleby. Są one umieszczone w pełni sprasowanego żwiru, wylano cement i szczyptę na okręgu piasku. Takie manipulowanie jest wykonywana w celu izolowania rury z ziemi i aby uniknąć wpływu glinki na nich. Może to pomóc w plastikową folię i owinięty wokół rury. Ta metoda wzmacniania konstrukcji ma dość niski koszt, który jest także, oczywiście, to jest plus.

metoda taśma

Fundament dla murowane pawilony, kamienia lub betonu, to znaczy do budynków z dość masywnych ścian, co do zasady, wypełniona przez pas. Metoda ta polega na dużą objętość ziemnych, co oznacza, że w odpowiednim zużyciu materiału na budowie. Ponadto struktury ważone mogą być stosowane prefabrykowanych bazowy blok, który jest połączony za pomocą bloków betonowych, ufortyfikowanego roztworu i grubości drutu stalowego. Wsparcie to jest bardzo solidny i szybko wznoszone, ale wymagają dużych inwestycji.