309 Shares 7859 views

Kultywatory: opinie i producentów

Ogrodnictwo motocykle dzisiaj szeroko reprezentowany przez różne jednostki do pracy na ziemi. Rozwój potencjału energetycznego i optymalizacji elementów konstrukcyjnych pozwala na rozszerzenie i zakres takich maszyn. Zdolność do zasilania urządzeń dodatkowych w postaci pługów wysypisk technika kosiarki i kombajnów składników daje również wszechstronność. Pozostaje tylko określić konkretne zadania i powiązać je z cech posiadanych przez hodowców. Opinii pokazują, że w ostatnich latach segment znacznie się zmienił na lepsze. Wzrost uczestników rynku doprowadziło do ostrzejszej konkurencji, które nie mogły jednak wpłynąć na wzrost parametrów jakościowych Kultywatory ogrodowe.


Głównymi producentami

Jest to jeden z niewielu niszach wsparcia technicznego, które stanowią większość rynku jest rosyjscy producenci. Do najlepszych należą takie marki jak „Neva”, „Patriota”, „Energomash” i tak dalej. D. W tych marek wyjdzie kultywatory nie tylko funkcjonalne i niezawodne, ale także przystępne cenowo. Opinie mówią, że model w rodzinie jest szczególnie korzystne nabyć szeroką konfigurację, jak w tym przypadku można liczyć na dobry oszczędności.

Nadal są w popytu i zagranicznych producentów, a wśród nich – Carver, Honda, Hyundai i Huter. Ten tradycyjny świat ogrodowe liderami na rynku narzędzia, które również produkują i maszyny do uprawy gleby jakości. W ostatnich latach stały się popularne i kultywatory „Champion”, który podsumowuje bardzo życzliwy. Innymi słowy, wybór jest na tyle szeroki, a każdy Chłop lub profesjonalny ziemianin będzie odpowiadał naszym potrzebom odpowiednią opcję.

Recenzje modeli „Neva”

Urządzenie jest jednym z najbardziej popularnych kultywujących w segmencie produktów krajowych. Firma produkuje kilka modyfikacji, wśród których istnieją specjalistyczne oraz wersję uniwersalną. Właściciele mówią możliwości dodatkowego sprzętu, technologii zrównoważonej wydajności i niskiej wadze. Harmonijne połączenie wydajności i łatwości użytkowania – to duża zaleta, która ma dyszel „Neva”. Opinie wskazują, że potencjał mocy nawet młodsza linia jest na tyle przekonany o podwójnej trakcji Hiller z gruzozatsepami. Jednak dla wszystkich modeli poważnych garnitur orce. W pracach takich niska waga to minus, więc wielu rolników mają do czynienia z dodatkowym wyposażeniem pojazdów tej marki.

Recenzje modeli „Hyundai”

Japońscy producenci tradycyjnie zajmowały wysoką pozycję w sprzedaży, która jest całkiem uzasadnione. Rolnicy uprawiający wartości marki wyrafinowanej konstrukcji, długiej żywotności i ergonomii. Odnotowując różnorodność linii modelowych, które obejmują Motokultywatory „Hyundai”. Opinie użytkowników, na przykład, podkreślają lekkość i zwrotność urządzeń entry-level oraz wysoką aparatury trakcyjnej masywny segmentu środkowego.

Producent obejmuje całą gamę swoich modeli potrzeb i oferując przyzwoitą technikę zwykłych mieszkańców lato, jednostek zawodowych pod potrzeby rolników. W obu przypadkach, operatorzy mówią o szerokich ustawień i skuteczności, z jaką kultywować kultywatory ziemi. Recenzje od krytyków również wystąpić. Dotyczą one przede wszystkim na wysokie koszty sprzętu i ograniczoną kompletności pod względem opcjonalnego zasilania.

Recenzje dla modeli „Viking”

Produkcja wyrobów tej marki jest zaangażowany w austriackiej firmy „Cisza”, znany również jako pił wysokiej jakości. Jak dla hodowców, mają wysoką żywotność i niezawodność komponentów. Chociaż, jak zauważono przez właścicieli, istnieją braki strukturalne. W szczególności, wiele narzekać na niewygodne dopasowanie rozstawu osi, brak prędkości w silnikach i innych ergonomicznych niedociągnięć. Ale znowu, za trwałość i jakość wykonania, wiele wybrać dokładnie Rumpel „Viking”. Opinie specjalistów na temat tego urządzenia jest również pozytywne. W ogóle, to linia będzie wielki sukces na naszym rynku, ale jest to utrudnione ze względu na wysokie koszty. Co do zasady, sprzętu Rosyjskiej o 20-30% tańsze.

Recenzje model „Champion”

Amerykański producent kieruje swoją technikę na eksploatację praktyczność. Według właścicieli takich jednostek zrobić dobrze z twardej ziemi, które mogą również zawierać zanieczyszczenia z gliny i piasku. Dzięki optymalnie dostrojone użytkownik Obszar ten może służyć obszary o dużej szerokości pokrycia. Wiele stres i ergonomia, które mają kultywatory „Champion”. Opinie, w szczególności wspomnieć odpowiednio przesunięty środek ciężkości, który działa na obszarze roboczym, co przyczynia się do skutecznej uprawy. Oddzielnie, pochwała i japońskie niezawodne silniki „Honda”, które są wykorzystywane do wykonania modelu „Champion”.

wniosek

Kultywatory nie zostały powiązane z doświadczonych rolników z realizacji 1-2 funkcjach, składający się w różnych formatach uprawowych. Dziś jest to wielofunkcyjne urządzenia, niektóre z zadań, które mogą być i nie związanych z rolnictwem. Dla potrzeb osób trzecich producenci wytwarzają te same narzędzia, które uzupełniają standardowe kultywatory. Opinie, na przykład, wskazują na skuteczność tej techniki w odśnieżania i transportu różnych materiałów. Ale wdrożyć te funkcje muszą ocenić z góry możliwości techniczne tej aplikacji kultywujących. I jeszcze jedno – mocniejszy i wytrzymalszy maszyna, tym większe możliwości wykonania oraz wyższą ceną. W tym przypadku zawsze istnieje możliwość oszczędności, na przykład poprzez nabycie modelu bez obciążenia w postaci dodatkowych funkcji, co zwiększa koszty.