758 Shares 2317 views

Jakie są płyty sufitowe są lepiej wybrać do naprawy w moim mieszkaniu?

Napraw w mieszkaniu – poważny wypadek, więc jeśli nie przygotować się do niego, po czym istnieją różne problemy. Można zostawić Wybór tapety projektu przed udaniem się do sklepu, ale sufit jest najlepiej zdecydować z góry. Najczęstszym sposobem, aby zakończyć stopniowe zanikanie w historii. Zamiast malowania łatwiej wybrać podwieszane sufity. Istnieje wiele opcji. Płyty sufitowe są teraz wykonane z różnych materiałów i zorganizować każdy kupujący. można odebrać coś w wersji ekonomicznej, ale także do naprawy high-end będzie także znalezienie odpowiednich pułapów.

Opcja ta jest bardzo przydatna, jeśli wykończeniowych powierzchnia sufitu jest nierówna lub ma pewne wady. Rozpowszechniony w płytach sufitowych Armstrong otrzymaliśmy na rosyjski rynek. Wśród propozycji tej firmy tam opcje dla powierzchni biurowej na mieszkania, a nawet dla roślin o specyficznych wymaganiach akustycznych lub antybakteryjne wykończenie.

W sprzedaży są różne modele z powłoką, która zapewnia pożądane właściwości. Dla przedszkoli i szpitalach istnieją specjalne wymagania, tutaj są odpowiednie higieniczne płyty sufitowe. Traktuje się je ze szczególnym związkiem, który zapobiega bakterie drogę do sufitu, aby rozwijać. Panele akustyczne są bardzo dobrze pochłaniają dźwięk, więc z nich korzystać w razie potrzeby izolacja akustyczna. Można również zakupić sufit, który jest ozdobiony tego samego materiału jak w swoim mieszkaniu. Uzyskaj indywidualne możliwości projektowe.

W uzupełnieniu do sufitu Armstrong bardziej ekonomiczne opcji dostępnych na rynku. Płytki tego pułapu w Chinach. Są nieco gorszej jakości, ale ogólnie nadaje się do pomieszczeń przemysłowych. Wszystkie sufity podwieszane wykonane są w postaci płyt typu kwadratowy. Bok kwadratu mogą się nieznacznie różnić, ale większość z nich jest równa 600 mm. Najbardziej powszechne i popularne wariant płyt o grubości 12 mm. Ale można podnieść i bardziej subtelny sufitu, na przykład, 8 mm. Montowane płytki na przygotowanym szkielecie. Główne prace związane jest z profili montażowych układu i sufitów. Umieszczenie paneli gotowego metalowej konstrukcji nie zajmuje dużo czasu. można równie dobrze zastąpić płytę, gdyby coś się stało z jej twarzy. Tylko ostrożnie wyjąć uszkodzoną płytkę z ramy, a siedzenie położyć nową.

Do wykończenia sufitów można również wybrać płyty sufitowe ze styropianu. Są łatwe i nie wymaga dodatkowych łączników. Mogą one być po prostu przyklejone do sufitu. Zaletą tej opcji jest koszt i możliwość mycia. Na minusem jest fakt, że płyta jest wklejony gładko, nie będzie w stanie zmienić swoją pozycję. Dlatego konieczne jest, aby zaznaczyć powierzchnię sufitu od centrum i iść do krawędzi. W jaki sposób jakość trzeba przygotować przyklej do płytek sufitowa, zależeć będzie od wyniku końcowego.

Różnorodność rysunku i koloru, jak również paneli niewielka waga pozwala się wykonać całą pracę. Wybierając odpowiednią opcję, należy zwrócić uwagę na wzór i na obwodzie panelu. Sufitowe Płyty produkowane są z lub bez ich krawędzi. Dlatego też, wybierając obraz na suficie, należy rozważyć dokowania deski opcji. Otrzymano kompletny widok stropu, za pomocą kształtek sufitem. On również jest wykonana z pianki i łatwa do zastosowania.