725 Shares 7584 views

Notebook Samsung N150 Plus: Dane techniczne, opisy i opinie właścicieli

Rynek komputerów przenośnych dodawane bardzo ciekawe urządzenie, które szybko przyciągnęło uwagę zarówno sprzedających i kupujących. Mówimy o laptopa Samsung N150 Plus, który rzekomo trwać kilka nisz konsumenckich jednocześnie. Od pierwszego dnia sprzedaży w naszym kraju, producent zapewnia wszystkich potencjalnych nabywców, że jest to najbardziej Sprzęt technologiczny na rynku rosyjskim. Stwierdzenie to jest bardzo poważna, a to z pewnością powinny zrozumieć. W tym artykule czytelnik zapoznania się z nowością bliżej i dowiedzieć się specyfikację techniczną tego notebooka, opis niej i opinie właścicieli.


Koreański gigant interesujący krok

Samsung ma przez cały czas starał się nie wyróżniać się na rynku technologii mobilnych, koncentrując się tylko na budżecie i Business Class. Czytelnik trudno będzie w stanie przypomnieć sobie co najmniej jedno urządzenie, które można uznać za arcydzieło koreańskiego giganta. Dla porównania, w tym samym Asus ma w swojej linii Lamborghini VX7 i HP – Omen.

Rynek był spokojny, dopóki nie pojawił się laptop Samsung N150 Plus. Recenzje w mediach podniósł rating urządzenia na bardzo wysokim poziomie. Laptop w rankingu najbardziej popularnych niszę na rynku telefonii komórkowej.

  1. niedrogich urządzeń klasy uzupełniania urządzenia z ekranu 10 cali i możliwość ciągłej pracy do 8 godzin usuwając wszystkie konkurencji ze zgrupowania.
  2. Rozsądna cena, niewielkie rozmiary, atrakcyjność i dobry make wydajność notebooka Samsung N150 Plus ulubiony urządzenie kobieta, wszyscy studenci, sportowcy i miłośników zewnątrz.
  3. Wydajność, przenośność i ciągła praca uczynić to urządzenie niezbędne do podróży i wyjazdów służbowych.

Spotykają się na ubrania

Koreański producent nie jest zapisany na opakowaniu jego wyposażenia. Okno wygląda dobrze: ma obrazu z laptopa i krótki opis jego cech. Standardowe opakowanie: Samsung N150 Plus, ładowarka, bateria, instrukcje i dyski oprogramowania.

Nie możemy powiedzieć, że wygląd laptopa wielkim wrażeniem przez kupującego. Na pierwszy rzut oka, obudowa nie różni się od innych modeli. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, użytkownik zobaczy, że błyszczący plastik na wszystkich stronach laptop ma specyficzną powłokę, która pozwoli zaoszczędzić nie tylko laptopa przed przypadkowym wysunięciem się z ręki, ale nie pozwalają na powierzchnię do zbierania odcisków palców. Dla montażu urządzeń konsumenckich jest bardzo wysokiej jakości. Nic nie skrzypi i publikuje obce dźwięki.

Najważniejszym składnikiem

Użytkownicy notebooków nie są już zainteresowani ergonomii i wydajności, a jakość wyświetlacza ciekłokrystalicznego, które nie powinny powodować niedogodności podczas pracy. Wręcz przeciwnie, właściciel musi cieszyć się bujnym, wysokiej jakości obrazy na ekranie, siedząc przed ekranem laptopa.

O przekątnej 10 cali rozdzielczością 1024×600 nie jest wysokiej jakości, ale całkiem do przyjęcia pracy i multimedialne widzenia (o współczynniku kształtu 16: 9, jest promowany). Godność tu zupełnie inna: ekran posiada matowe wykończenie, filtr dla ochrony przed spojrzeniem, istnieje podświetlenie LED. Wszystkie czynniki, które przyczyniają się do wygodnej pracy w każdej chwili iw każdym świetle. Nawet na ulicy w słoneczny dzień, Samsung Netbook N150 Plus pozwoli kontemplować jakości i soczysty obraz.

centrala

Zainstalowany na klawiaturze laptopa jest bardzo mały, nie ma klawiatury numerycznej, nie ma więcej przycisków do edycji tekstów, ale producent przedstawia wszystkie brakujące przyciski na klawisze funkcyjne. Decyzja ta możliwość dokonania klawiatury jest nie tylko piękny, ale także miły w dotyku. Między klawiszami są małe braki, które nie pozwalają użytkownikowi nacisnąć kilka przycisków przypadkowo podczas pisania.

Touchpad w Samsung N150 Plus jest bardzo mała, ale jego powierzchnia jest wystarczająca, aby wykonać wszystkie czynności w jednym naciśnięciem przycisku. Sama powierzchnia ma przyjemną powłokę panelu dotykowego, przy czym palce ślizgają się po niej swobodnie i łatwo. Wielką zaletą jest tu multi-touch, który pozwala na przewijanie w dwóch płaszczyznach, powiększanie i obracanie wykonać.

O interfejsy i porty połączyć

Notebook Samsung N150 Plus, którego cena wygląda o wiele bardziej atrakcyjne niż te z jego konkurentów, posiada wszystkie niezbędne interfejsy, które mają w pełni funkcjonalnych urządzeń mobilnych. Po lewej stronie znajduje się gniazdo zasilania dwa gniazda audio (słuchawki i mikrofon) i portów USB, który jest zdolny do wytwarzania urządzeń podłączonych do ładowania, nawet po wyłączeniu.

Po prawej stronie znajduje się wyjście video D-Sub i dwa dodatkowe porty USB. Czytnik umieszczony w przedniej części urządzenia, i go używać, trzeba podnieść laptopa, który jest nieco niewygodne w tym procesie. Cieszę się, że kompletny brak jakichkolwiek złączy na tylnej stronie urządzenia. Sądząc po licznych opinii, decyzja ta ma pozytywny wpływ na pracę – laptop można umieścić blisko ściany lub używać w samochodzie, nie boi się zerwać z tyłu urządzenia jest podłączony.

parametry techniczne

Laptop specyfikacje Samsung N150 Plus, odpowiedzialnych za ogólną wydajność systemu, nie są priorytetem. producent nacisk wykonany na żywotność baterii, więc można się spodziewać, że wszystkie składniki są energooszczędne. Procesor Intel Atom N450 ze zintegrowanym chipsetem graficznym GMA X3150 i 1 GB pamięci RAM zużywa prawie nic. Nawet przy maksymalnym obciążeniu ciepła jest bardzo niski.

System zainstalowany pojemność twardego dysku 250 GB. Z jednej strony, duża pojemność oraz dobre osiągi, z drugiej strony, SSD byłby bardziej niezawodne rozwiązanie, ponieważ urządzenie nie jest przeznaczona do pracy stacjonarnej.

Laptop jest dość dziwne wdrożony system chłodzenia. Powietrze zasysane jest od dołu panelu było to, że naprawdę z perspektywy czasu przez producenta, jak wielu użytkowników wolą umieszczać urządzenia mobilnego na kolanach. Na szczęście, odkurzanie może być wykonane bez demontażu laptopa, przejść przez próżni wloty powietrza.

Na zawodowców

Pozytywne opinie w mediach dostarczyły notebookiem Samsung N150 Plus cechy baterii. Według producenta 8 godzin ciągłej pracy urządzenia są obsługiwane przez wszystkich właścicieli netbooków. Członkowie pamiętać, że wyłączenie interfejsów bezprzewodowych w sprzęcie i zmniejszenie podświetlenia do 70% pozwoli urządzenie do pracy dwie godziny – to w sumie 10 godzin. Jest rynek dla takiego laptopa rywal?

Oprócz standardowego modułu Wi-Fi, notebook jest wyposażony w interfejs sieci bezprzewodowej, a nawet Bluetooth 3.0 z EDR, który nie może nie podobać użytkownikom. Taki decydent otwiera wiele możliwości w synchronizacji netbook z urządzeń przenośnych łączących bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, należy użyć modemu z odpowiednią technologią połączenia. Zadowoli właścicieli i nagłośnienie. Sądząc po licznych opiniach, symulacji 3D dla urządzenia dźwiękowego jest realizowana na najwyższym poziomie, nie ma grzechotanie i blokowania w niskich i wysokich częstotliwości (dla objętości do 80%).

Konkludując

Model Samsung N150 Plus ma wszelkie szanse, aby stać się ulubionym urządzeniem wielu Rosjan. Jest to ułatwione przez jego zasługi i opinie szczęśliwych właścicieli. Oczywiście ważną rolę w tym odegrał autonomii urządzenia mobilnego. Małe rozmiary, niska waga, wiele interfejsów i wspaniały ekran sprawia, że gadżet bardzo atrakcyjne dla ludzi, którzy preferują aktywny tryb życia. Jednak fani wydajność w grach Samsung N150 Plus jest mało prawdopodobne, aby być interesujące, napełniając go nie może poradzić sobie z wymaganym obciążeniem. Tak więc przed zakupem trzeba zdecydować, co jest ważniejsze: niezależność i wygodę laptopa lub władzy.