355 Shares 6266 views

Restauracja „Puszkin” (Moskwa): zdjęcia, adres, opinie

Co może być lepszego niż romantyczną kolację w restauracji, które oferują intymną, relaksującą atmosferę, w której można nie tylko mieć dobry czas, ale również zjeść pyszne i zaskakujące potrawy, jak również korzystać z wielu zabawy i pięknej muzyki. Capital może zaoferować wiele miejsc, gdzie jest to niezbędne, aby przejść. Jedną z tych instytucji jest restauracja „Puszkin”. Moskwa jest gotowa do przedstawienia dla mieszkańców i ich gości doskonałe miejsce na uroczystość lub romantyczną randkę.

Legendarna restauracja „Puszkin”

Do tej pory, w restauracji „Puszkin” jest jedną z najbardziej znanych szkół w stolicy. W całej swojej egzystencji, to stała się już legendą. Charakterystyczną cechą i przyjemny restauracji jest jej harmonogram: działa przez całą dobę. Więc nie będzie problemu, aby znaleźć miejsce w mieście, gdzie można zjeść śniadanie z przyjaciółmi, obiad z rodziną, zorganizować kolację lub spotkanie biznesowe. Do stolicy swoich gości lub przyjaciół pozostawia trwały i najbardziej pamiętny, konieczne jest, aby zaprosić ich do „Puszkin”.

cechy instytucja

Dużo tu może zadziwiać i niespodzianka. Dla niektórych użytkowników, złowionych w restauracji po raz pierwszy, będzie w niezwykłym dźwiękiem z kelnerów odwołać się do gości. Biorąc zamówienia, po prostu zapytać: „Co chcesz, sir?”. Nie mniej imponujący wygląd i menu restauracji „Puszkina” w Moskwie. Zdjęcia wyglądają bardzo apetyczne dania. A samo menu jest jak przedrewolucyjnej gazety. Czasem przyjemna muzyka klasyczna zastąpił prawdziwą Roma, ale ich piosenki nie wydają wulgarne i nie na miejscu w tym momencie, jak wykonany z całego serca.

Nie jest to tylko koncepcja restauracji, można powiedzieć, że żył erę Puszkina. Tutaj staramy się w pełni realizować czas, zarówno w atmosferze i w naczyniach. Swoich pomysłów do przygotowania niezwykłe potrawy kucharzy są brane ze starych książek o gotowaniu. Restauracja ma dość dużą bibliotekę, która zawiera około piętnastu tysięcy starodruki oraz około dwustu z nich w gotowaniu. Spośród nich, kucharz i uzyskać ich dzieła, dostosowując je do naszych czasów. W związku z tym menu restauracji „Puszkina” w Moskwie jest bardzo popularny.

Wyjątkowość i piękno

Miejsce słynie instytucja dodaje jej prestiżu. Usytuowany w pobliżu Placu Puszkina budynku również odbywa się w stylu tamtych czasów. Ten autentyczny arystokratyczny stary dwór ma trzy poziomy. Na terenie znajduje się sala, którego styl jest wykonany w starym aptece. Całe wnętrze „Apteki” zaprojektowane w tym stylu. Istnieją różne zlewki, kolby i stare łuski. Goście znajdą się w aptece XIX wieku, gdzie oferują one kuchni rosyjskiej.

Na drugim poziomie znajduje się hol, który nazywany jest „Biblioteka”. Tutaj goście znajdują się w starej bibliotece, gdzie można zobaczyć, oprócz wielu książek, globusy i teleskopów. Antique drukuje idealnie pasować do wnętrza i duże okna z doskonałym widokiem na Tverskoy Boulevard. To serwuje dania kuchni rosyjskiej i francuskiej. Nikt nie może pozostać obojętny, po raz pierwszy odwiedza restaurację „Puszkin”. Moskwa może być dumna ze swoich instytucjach.

Na trzecim poziomie znajduje się pokój „Mezzanine”. Jest praktycznie balkon „Biblioteki”. Istnieje także letni taras, który znajduje się na dachu restauracji. Istnieją dwa więcej pokoi. Jeden z nich, „Piwnica”, posiada czterdzieści osób i VIP-hall jest nazywana „Camino”. Każdy z nich oferuje swoje doskonałe menu, z którego potrawy są najlepsze kucharzy w Moskwie.

Atmosfera w restauracji

Dzięki skoordynowanych działań pracowników i właścicieli restauracji, wszyscy odwiedzający mają okazję nie tylko do smaku rosyjskiej kuchni arystokratycznej, ale także dostać się do ekskluzywnej atmosferze. Tutaj można zawsze cieszyć się wspaniałe potrawy, koncepcyjnego rozwiązania wewnętrzne i prawdziwe rosyjskiej gościnności i słynnej restauracji „Puszkin” (Moskwa). Zdjęcia z pokoi znajdują się w wielu publikacjach i stronach internetowych.

Nie zapomnij kolorowe kelnerów. Przy wyborze im pracować pierwszej kolejności zwrócić uwagę na wygląd. Witamy podobieństwo do wielkiego poety. Restauracja działa kilka kobiet jako kelnerki. Ale to nie jest dyskryminacja, tuż przed godziną Puszkina, w tej pozycji zawsze byli mężczyźni. Kelnerzy muszą w pełni chłonąć atmosferę w restauracji, za które są oni szkoleni. Ta choreografia, pozwalając rozwijać żądaną chód jest czytanie poezji i mowy ustawieniu stylu XVIII wieku.

Gdzie jest „Puszkin”

Właściciel restauracji „Puszkin” (Moskwa) – znanego restauratora Andrei Dellos, a to nie jest jego jedynym dzieckiem. Nie udało mu się we wszystkich swoich instytucjach skręcać razem mody, gastronomii i sztuki. Ze względu na jego pragnienie we wszystkich harmonii i piękna, był w stanie osiągnąć wyjątkowe rezultaty, które zostały zawarte w swych elitarnych restauracji. Wszystkie jego instytucji z pełnym zaufaniem można nazwać pałace, które wyróżniają się elegancją i luksusem. Tak jest restauracja „Puszkin” (Moskwa). instytucja adres jest łatwe do zapamiętania, ponieważ znajduje się na Tverskoy Boulevard, 26 „A”, pomiędzy stacjami stacji metra „Pushkinskaya” i „Tverskaya”.

Trochę historii

Restauracja została zbudowana pod koniec XVIII wieku, arystokraty Petersburg, który służył pod Katarzyny II. Po przejściu na emeryturę przeniósł się do Moskwy i zbudował dom na Tverskoy Boulevard. W połowie XIX wieku, dom przeszedł do niemieckiego arystokraty, który otworzył aptekę na parterze domu. Na drugim piętrze znajduje się biblioteka, która posiada balkon-antresolę. Słynna restauracja stała się dzięki francuskiego piosenkarza, który śpiewał o Moskwie.

Zhilber Beko zaśpiewała utwór „Natalie” o miłości dziewczyny z Rosji, który pracował jako przewodnik na Plac Czerwony i gorącą czekoladę w kawiarni „Puszkina”. Dopiero po ponad trzydziestu lat fantazji poety stał się rzeczywistością. Ze względu na popularność piosenki, francuski przybył do Moskwy, próbował dostać się do słynnej restauracji. Po raz tam był, potwierdziły wysoki styl i romantyzm miejscach, gdzie nie zawsze będzie wyrafinowanej publiczności.

Więc znalazł jego ogromna sława restauracja „Puszkin”. Moskwa otrzymała również jedną z jego największych atrakcji. Zawierające fantazję do życia, Andrei Dellos siedem lat od rozpoczęcia restauracji otwarty na jej słodyczy. Ma uroczy i niepowtarzalny wystrój, który przypomina czasem piękny i niepowtarzalny gdy przepisy Marii Antoniny.

Uczta dla smakoszy

Tutaj można znaleźć wiele słodyczy zachwyca na każdy gust: delikatne ciasta, pyszne ciasta, pyszne sorbety, a także różnorodne słodycze, które są ozdobione monogramem złotem. Są to prawdziwy majstersztyk, wykonane z najlepszych francuskich profesjonalną Emanuel Rion. Te cukierki są MMA towarów chronionych prawem autorskim. Wszystko to ucieleśnia restauracja „Puszkin”, Moskwa stała się jeszcze piękniejsza powodu.

Co zrobić odwiedzający

Wielu odwiedzających w czasie swojego istnienia widział restauracja „Puszkin” (Moskwa). Opinie są różne, niektórzy użytkownicy nie są zadowoleni z cen, niektórzy nie są zadowoleni z pretensjonalne kelnerów. Ilu ludzi, więc może istnieć wiele opinii, ale zbiegają się w jednym – to jakość kuchni. Dzięki kucharz Andreyu Mahovu, kochał restauracji nie tylko świecką osobą, ale także przedsiębiorców. Dla wielu mieszkańców stolicy, goście z blisko i daleko za granicą, którzy docenią doskonałą kuchnię i szybkie, wysokiej jakości obsługę i miłą atmosferę, „Puszkin” jest numerem jeden restauracja.

Wnętrze, w opinii wielu gości, również pozostawia niezatarte wrażenie. Próbując znaleźć podobny „Puszkin” restauracja, wszyscy zgadzają się co do jednego – ta restauracja nie można porównywać ze sobą, jest on jedyny w swoim rodzaju. I, być może, jest słusznie uważany za ozdobą nie tylko właściciela, ale także w całej stolicy, jak wielu turystów zagranicznych starają się go tutaj, aby zmierzyć się z przeszłością, korzystają z kuchni starożytnych.