452 Shares 7097 views

Opcje IQ. zarobki metoda lub oszustwo.

Ostatnio pojawił się na połacie drodze internetowej zarabiać takich jak opcje IQ. Dość silna reklama pokazuje jak tydzień, aby samochód, a nawet mieszkania. Ale to jest naprawdę, jak mówią, że w krótkim terminie możliwe jest zwiększenie jej kapitału kilka razy.


Opcje IQ – rodzaj opcji. Zasada działania, który jest w określaniu wzrostu lub obniżenia wartości papierów wartościowych i. Na przykład, pary walutowe, ceny ropy i wiele akcje spółek. W prostych słowach, trzeba dokonać prognozy na wartości akcji w określonym czasie, a jeśli prognoza zbiegła się z rzeczywistością, a następnie zarobić, jeśli nie to ponieść stratę. Komentarze na temat opcji iq napisane przez prawdziwych ludzi, a niektóre udało się wygrać, niektóre stracić wszystkie swoje zainwestowane depozytu. Aby dokonać dokładnej prognozy, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje na rynku walutowym, a im więcej czynników wiesz, tym lepsze rokowanie, a zatem im wyższy zysk.

Historia stworzenia.

Iq opcje na akcje zostały zarejestrowane w 2008 roku w jednym z Chicago Stock Exchange. I tylko przez chwilę, ten rodzaj handlu stała się jednym z najbardziej popularnych na całym świecie. W przeciwieństwie do handlu forex jest to, że nie nabywać lub sprzedawać waluty i akcje, ale po prostu, aby dokonać prognozy dotyczące wzrostu lub spadku cen aktywów. Tak samo jak zakłady sportowe, tylko zamiast piłki nożnej na ekranie wyświetlania grafiki.

Jak zarabiać na prognozie?

Po pierwsze, czy jesteś początkującym lub doświadczonym ekspertem, trzeba ustawić poprzeczkę prawdziwy pożądane zarobki. Jeśli planujesz kilka dni w celu zwiększenia ich banku kilka razy, zostanie spalone natychmiast. 10% przychodów za pierwszy miesiąc będzie dobry numer. Lepiej jest wygrać trochę, niż stracić. Nie ma potrzeby, aby dokonać prognozy dla akcji, którego nazwy nawet nie widział. Lepsze takie stawki będzie mniej, ale lepiej.

Po drugie, należy zdecydować się na strategii. W internecie można je znaleźć ogromną ilość. Przedsiębiorca pozwala ćwiczyć konto demo, to znaczy jesteś obrotu nie jest realne i wirtualne pieniądze, a więc nie jak to jest zagrożone. Tutaj konieczne jest wypracowanie strategii, które są wygodne i generowania przychodów.

Niektóre firmy oferują grę na opcjach turbo. Musimy dać prognozę waluty przez 1 minutę. Tam już jest grą szczęścia, a trudno jest dokonać prawidłowego przewidywania. W ciągu zaledwie kilku minut, można spalić lub zarobić dobre pieniądze.

Bank nie powinien handlować. W przeciwnym razie na chwilę pozostaje ci nic. Konieczne jest, aby postawić 10% banku, a następnie w przypadku nieudanych przewidywań będą mieć szansę na powrót banku do stanu pierwotnego.

Według statystyk, tylko około 5% ludzi są przygotowani do handlu opcje iq stabilny dochód. Wprowadzić Cię do 5%, czy nie, tylko to zależy od ciebie.