797 Shares 9972 views

Chcesz dobrze wyglądać na zdjęciu? Należy zwrócić uwagę na tych 12 błędów

Ludzie naiwnie wierzą, że model nie jest wielkim problemem, najważniejsze – ma mieć atrakcyjny wygląd i bezmyślnie patrzeć w obiektyw. Jednak aby uzyskać dobry obraz, to jest bardzo ważne umiejętności modelu, prawidłowa postawa, pozycja głowy, ramion i więcej. Specjalnie dla Was zebraliśmy profesjonalnej porady jak wyglądać dobrze na każdym zdjęciu. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci czuć się pewnie przed kamerą!

Unieś podbródek

Niezależnie od swojej postawy w obrazie, szyjka powinna być widoczna. Nie przechylać głowę do przodu i nie naciskać brodą, lub Twoje oczy stają się zły i podejrzane. Spróbuj unieść nieco głowę. Sytuacja ta może wydawać się nienaturalny, ale taka postawa sprawi, że szyja wyglądać szczuplejsze, dodając poczucie elegancji do postaci ogólnej.

Nie powinien skrzyżować ramiona

Będziesz wyglądać nienaturalnie, jeśli twoja głowa jest opuszczona i ręce splecione. Poza rozmazany zarys talii kiedy przekroczył ręce i staje formy. Patrzeć bezpośrednio w aparacie, a ciało lekko poluzować od obiektywu. Swobodnie spadać ręce, ale nie garbić.

Zwróć uwagę na postawy

Nawet jeśli są lekko zgarbiony, szyja wygląda krótki, a jego ciało wydawało się przytyć. Schylać – wspólne błąd fotografowane. Spłaszczyć i lekko łuk talię. Jeśli wziąć obraz siedzi na krześle, nie odchylaj oparcia siedzenia. Do swojej sylwetki widzianego wyraźnie, siedzieć pół-zwrócił się do kamery.

Edytować pochylenia ciała, rąk i nóg

Kiedy siedzisz na krześle naprzeciwko aparatu, Twój rysunek wyglądać szczuplejsze i kwadratowe. Niewłaściwy wybór pozycji ciała może wizualnie skrócić swoje ręce i nogi. Aby nogi wydawały dłużej, umieść je jeden nad drugim i lekko przechylić na bok aparatu. Podobnie, z rękami, aby upewnić się, że są prostopadłe do obiektywu.

Skręć tułów

Jeśli są zbyt trudne do odwrócenia się od korpusu obiektywu, twoje ramiona będą wyglądały wąskie i pochyłe, a talia wyda się szersze. Najlepsze z tego wszystkiego będzie wyglądać, obracając aparat w trzech czwartych. Zakręt jedną nogę w kolanie i położył dłoń na górze szczotka wisi swobodnie. To daje większą łatwość ułożenia.

Zwrócić uwagę, gdzie można umieścić swoje ręce

Jeśli czujesz się nieswojo w przedniej części aparatu, trzeba nigdzie zrobić z rękami, a jedynym rozwiązaniem wydaje się przejechać swoją pierś. Jednak ta postawa stwarza nienaturalny wygląd i ogólnie nieatrakcyjne. Jeśli sfotografować pozycji siedzącej, użyj „Hourglass”: umieścić jedną nogę nad drugim, oba łokcie przylegają kolana. Niech jeden dangle rękę, a drugą pionową windę, lekko dotykając szyi lub podbródka.

Tworzenie gładkich linii

Będziesz wyglądać całkiem inphotogenic jeśli stoisz prosto z wiszącym wzdłuż boków rękami. Ponadto, ta postawa może rozmycie konturów ubrania wlewając go w jednym miejscu, a następnie swoją postać będzie wyglądać bezkształtne. Wyprostuj plecy, niżej jedną ręką, delikatnie oddzielając ją od ciała, a drugi put na taśmie. Cel – stworzenie gładkie linie, podkreślając krągłości figury.

Łączą ostre, gładkie linie

Aby stworzyć atrakcyjny wizerunek fotogeniczny najlepiej dołączyć w postaci ostrych i gładkie linie Wstań, półobrót i położył dłoń na talii, tworząc pustą przestrzeń pomiędzy ramieniem i ciała. Będzie ona podkreślać swoją sylwetkę i pomaga stworzyć piękny obraz.

Nie należy nosić luźne ubrania do sesji zdjęciowej

Bezkształtne ubrania ukrywa swoją talię i dodaje dodatkowy ciężar na boki. Jeśli nie są w workowate ubrania, wybór postawy, połóż dłonie na biodrach, tak aby nadgarstki są wyraźnie widoczne, a nadmiar ubrania były jak za tobą.

Nie podnoś wysoko łokcie

Pose, w którym twój łokieć skierowaną prosto w kamerę, wygląda na celowe, a cały wygląd – płaski i mały. Jeśli twoje ręce są widoczne w kadrze, nawet jeśli twój łokieć jest skierowany w dół i lekko w bok, obróć nadgarstek lekko i delikatnie dotknąć podbródek palcami.

Nie prop twarz ręką

Twoja twarz będzie wyglądać większy jeśli kopii ramienia głowicy, zamykając tym samym policzek. Ponadto cała wygląd będzie mówić raczej zniechęcenia niż entuzjazm na temat procesu. Twoje dłonie w ramce nie powinny być widoczne. Nie przynoszą swoje palce, zgiąć je w swobodnej i gest, jakby przez przypadek, trochę touch do twarzy. Rama powinna wyglądać naturalnie, a jeśli fotografowane w ruchu.

Podkreślić kontury twarzy

To nie ma znaczenia, jesteś siedzącej lub stojącej, nie ściskać dłoń w pięść i opierając brodę. To sprawi, że twoja postawa uciążliwe, oprócz zgarbionego powrotnej. Podkreślenia konturów twarzy za pomocą rozszerzonych palce pod brodą. Ale pamiętaj, że twoje palce nie muszą być stresujące: relax ich jak najwięcej, utrzymując linię poziomą na poziomie brody.