809 Shares 2219 views

Dekoracji mebli – prosty i gustowny

Dekoracja starych mebli może być doskonałą alternatywą do jego uwolnienia. Twoja wyobraźnia jest niewyczerpanym źródłem pomysłów. Dekorowanie mebli własnymi rękami, aby pomóc im tłumaczyć. Trzeba będzie trochę wysiłku, a stary kredens może stać się projektant maleństwo. Zestaw narzędzi wymagane jest minimalne w tej sprawie.

Dekoracja mebli można przeprowadzić poprzez malowanie stary kredens lub ręcznie malowane. Jeśli twoje artystyczne talenty są dalekie od ideału, to jest możliwe, aby znaleźć setki opcji szablonów w Internecie i po prostu z nich skorzystać. Warto zauważyć, że wiele z antykami, urządzone w taki sposób interne- sprzedawany na aukcji za duże pieniądze.

Dekorowanie mebli z wielu szuflad pozwala na odtwarzanie z gradientem. Do tego trzeba Biały Rodzaj farby akrylowe i pigmenty. Różne stosunek proszku pozwala na osiągnięcie różnych odcieni jednego koloru. Takie przejścia kolorów są dobrze grać, szczególnie w słońcu.

Ogólnie rzecz biorąc, eksperymenty z kolorami nie należy bać. Jeśli wolisz meble ciemne kolory, na zaakcentowanie uwagi, można użyć nietypowych akcesoriów.

Dekoracja mebli w przedszkolu powinna przebiegać od znanej zasady: im więcej kolorów, tym bardziej interesujące dla dziecka. Warto zwrócić uwagę na oryginalne wyposażenie. Pastelowe kolory pomogą Ci zostawić urok starego wybrany do zmiany mebla.

Jeśli lubisz zdobienia mebli za pomocą wzoru geometrycznego, można użyć taśmę montażową, która nie pozwala przełamać granice i tworzyć linię prostą. Meble mogą być pomalowane w kolorze jasnoszarym, a po wyschnięciu farby, należy taśmę montażową. To może być wklejony w prosty czyste linii i zakrzywionych rogach. Przez stosowane farby odpowiednim odcieniu iw rezultacie otrzymasz renowacji bez większego wysiłku i kosztów. Nie zapomnij o użyciu nietypowego sprzętu, pomaga nadać mebel estetyczny wygląd.

Przebudować stare meble puszkę i przy użyciu techniki decoupage. Aby to zrobić, po prostu trzeba kupić w sklepie pięknych serwetek, papieru specjalnego, a może być użyteczne nawet zwykłe mapy. Jeżeli jesteś miłośnikiem zdjęć, meble może łatwo przekształcić się w albumie fotograficznym dla wszystkich.

Czasami, aby stworzyć jakiś nietypowy przedmiot starych mebli, niekoniecznie próbując przekształcić go na nowy. Czasami sostarivanie daje bardziej interesujący efekt.

Koronka może być wykorzystany do stworzenia pięknego wnętrza. Będzie to rodzaj szablonu. Przed przejęciem obraz poprzez koronki, najlepiej jest pomalować mebel monochromatycznego farby w ciemnych lub jasnych kolorach, w zależności od gustu. Po wysuszeniu warstwy farby musi być zamocowany na górnej części koronki i farby na powierzchni poprzez zastosowanie atramentu z puszki aerozolu. Po usunięciu koronki, trzeba będzie oryginalny i nic na podobny wzór. Aby poprawić rezultat, po wyschnięciu farby musi być pokryta warstwą lakieru. I pamiętaj – szczegóły są kluczowe.