305 Shares 9381 views

Torba plażowa z rękami: szyć, udekorować kształcić się

Torba na wycieczki do plaży, to jest możliwe, aby ich własne. Aby to zrobić, trzeba mieć obecność w urządzeniu, wybierz odpowiedni materiał do bazy i podkładu, aby wymyślić stylu. I, oczywiście, trzeba mieć pewne umiejętności szycia.

Materiał i kształt

Jaka powinna być torba plaża? Szyć swoje ręce po raz pierwszy łatwiejsze prostsze stylu. Na przykład, prostokątny lub trapezowy. Taki worek jest dość przestronne, wygodne i praktyczne. Uchwyty pożądane, aby już nie tylko w rękach niedźwiedzia, ale również powiesić na ramieniu. I, oczywiście, musi mieć kieszenie, wnętrze – za portfel, okulary i inne niezbędne przedmioty. Co do materiału, torba z rąk do szycia idziesz, może odzwierciedlać gusta i preferencje stylu. Wybierz kolor jasny, elegancki. W końcu, nawet na plaży, to jest wszystko jedno akcesorium. Zgadzam się, że z szarą zwolnieniu w rękach będziesz oczywiście nie „comme il faut”, zwłaszcza jeśli sami w modnym kostiumie kąpielowym i odpowiedniego stroju. Oprócz tej starej wersji, a lato jest zawsze związane z feerią barw, blask światła, radosne, podniecony. rodzaj tkaniny – również trudne pytanie. Najlepiej jest, aby początkujący denim torbę. rąk własnych szyć dżinsy łatwiej jest „posłuszny” materiał, łatwy do cięcia i przetwórstwem. Ale zastosować inny plaschevki sortowania, tapicerka rodzaj tkaniny, skóry i innych. W ogóle, wybrać i zabrać się do pracy!

Dokonywanie wstępnej

Wiesz jak zrobić najbardziej elementarną torbę? rąk własnych uszyć coś takiego łatwiejszy niż denim przepony. Jeśli to jest krótkie, do kolan, tylko sostrochite obie połówki lamówką. Pasek, klamra obstrukcja nie może nawet dotknąć, to pozostanie jako element wystroju wnętrz. „Ciała” Torby haftowane koralikami lub zastosowania kleju. Przyjdź oryginalny i ekskluzywny. Jednakże, jeśli zdecydujesz się majstrować rzeczy, jak mówią, od podstaw, będziemy działać inaczej. W celu okazały się dobrze i sprawnie Plaża Bag własnymi rękami, wzór będzie pierwszym asystentem. Grafika i centymetr długa kolejka, ale lepiej – śledzenie papieru (papier milimetrowy). Oszacować wielkość torebki, a tym samym wyciągnąć go w części 1: 1 formacie. Ta sama marka i kieszenie na długopisy, zaznaczyć tylko, że nie ma. Następnie odstawić na kilka centymetrów w szwach. Następnie wyciąć szczegółów, ale jest przez normy z szwów. Tkaniny i na odwrotnej konturów boczne okrąg. Teraz krotnie wykroje papieru dokładnie Edge z uprawnień i okręgu Again – szczegóły ostatecznej wielkości. Cięcia materiał przedmiotu obrabianego pierwszego kształtu. Śmietana, aby dowiedzieć się, co masz, i czy to, co się błąd. Długopisów strip szerokość 8-10 cm (wąskiego zostaną przecięte), długość – 140 cm.

wynik końcowy

Uważać się za bardzo udaną torbę z rąk. Klasa Master jest prawie skończona. Każdy szczegół neaten do wątku nie padało, a następnie prostrochite lub szyć ręcznie. Wyprasować ją, tak jak nie włosiu boku i na dole. Stitch „rurki” -ruchki, przekształcić je na prawą stronę i uszyć torbę. Jeśli jesteś zainteresowany w kieszeni, można je wyciąć i luźnej tkaniny szyte od wewnątrz lub na zewnątrz. Chcesz zewnętrzna – Take łatek kontrastujące tkaniny – wtedy masz i elementem wystroju. Worek zamknięty, szyć Velcro lub przycisków i zrobić pętlę – dostać oryginalne i świeże. I można nawlec ozdobnej koronki w pętli – będzie też dobrze wyglądać.

Udekoruj swój produkt może być inna jak szybkim fantazji. I śmiało iść na nowe ubrania na plaży!