318 Shares 4397 views

lato strój dla dziewczynki (szydełka): Tunika

Lato daje nieograniczone możliwości kreatywności. Odzież dziecięca – żywym przykładem. Ile można przypisać do dziewczyny (Crochet). Tunica jest jednym z takich produktów.

To może być związane z różnymi sposobami. Tunika może być prosta lub bardziej spalony. Top to dopuszczalne, aby zamknięte lub paski.

Gazy pod stanikiem

Więc stworzyć strój dla dziewczynek. Tunika haka może być połączony z dołu do góry lub od wyjścia pręta i w dół. Oto drugi przykład.

Dial łańcuch. Liczba pętli musi być taka, aby mieć wystarczająco dużo dla całej objętości piersi. W tym przypadku musi być wielokrotnością 18, ze względu na tak dużej liczby pętli utworzonych przez powtarzane. Plus dwa więcej (do tworzenia krawędzi).

Pierwszy wiersz jest wykonywane podłączenia kolumn wymagają pętlę podnoszenia dla niego. Drugi wiersz: cztery pętle (trzy z nich: – podnoszące, czwartego – na schemacie), kolumna o sc – trzeci poprzedniego rzędu powtórzenia powietrza i kolumnę do końca wiersza. Wypełnić innej kolumny.

Od tego tuniki-sukienki dla dziewczynek (haka), nie będzie użyteczne kwiaty. Kolejne dwa rzędy dadzą właśnie taką postać.

Trzeci i czwarty rzędy dogodne spojrzeć na rysunku poniżej. Piąty i szósty powtórzyć drugi i po raz pierwszy. Pasek jest zakończona.

Solidna rękawów stanik

W tym stroju dla dziewczynki (Crochet) – tunika – może być noszony przy skórze, lepiej jest zrobić filigran. Alternatywnie, można użyć kolumny z SC. Dla odmiany, są one zalecane do przemian z Pico.

Pierwszy wiersz paskiem wiązania pełnej prętów o SC, przez co powstanie trzy pętle powietrza. W drugim rzędzie rozdzielać fragmenty o Pico. Zostaną one utworzone przez trzy pętle powietrza, zamknięte na dwóch szczytach poprzednim rzędem kolumn. Nad nimi, dwie pętle powietrza będzie w następnym wierszu.

Trzeci rząd musi także zawierać tylko kolumny z SC. W czwartym rzędzie Pico rozłożone i nadal szydełka (haczyk). Tuniki dla dziewczynek zakłada pachy i cięte do gardła. Muszą dokładnie obliczyć i dokonać niezbędnych usunięcie pętli.

ażurowe hem

Od tej chwili dziania strój dla dziewczynek haka (tunika) idzie w dół od pasa. Prace konieczne na początku szeregu, która jest wskazana oznacznikiem na schemacie 1. W dolnym rzędzie na schemacie pokrywa się z tym, że pierwszą taśmę.

W celu hem tuniki nieznacznie odbiega w dół w system zaleca się stopniowo zwiększać liczbę szwów między fanami. Po pierwsze, nie powinny być w ogóle. Następnie – kilka rzędów z jedną pętlę powietrza. Następnie dzianiny je dla dwóch osób. W razie potrzeby, dopuszczalne jest, aby zwiększyć ich liczbę do trzech.

rurociąg brzeg koronki

Z jej tuniki dla dziewcząt hak (schemat przedstawiony w artykule) będzie bardziej elegancki i skuteczny. Pierwszy wzór składa się z pewnej liczby szwów i prętów łączących. Pierwszy łuk 8 pętli znajdującej się na pierwszych trzech pętli poprzedniego rzędu, a potem idzie do baru łączącego. Ponadto, istnieją trzy pętle, a drugi łącznik, tak, że łańcuch z trzech pętli równolegle do głównego obrazu. Innym trzy i łączenia bar połączony jak opisano na poprzednich. I tak dalej aż do końca rundy rąbka.

W drugim rzędzie na każdej pętli dużego łuku jest konieczne przeprowadzenie kolumny SC. I ekstremalnych, że jest pierwszym i ósmym, trzeba naprawić w kolumnie łączącej, hod pomiędzy dwoma łańcuchami trzy pętle powietrza.

Trzeci wiersz: przy każdym wierzchołku stowarzyszona z jednego stanowiska sc, które są oddzielone przez jedną pętlą powietrza. Nie rób interwał pętli tylko przy skrzyżowaniu dwóch wentylatorów.

Czwartego łuk trzech ściegów, który jest dołączony do powietrza łączący kolumny poprzedniego rzędu. Jeśli chcesz, aby wzór bardziej gęste, a następnie uzupełnić go z innej serii, który składa się w całości z prętów łączących.

Kwiaty do dekoracji tuniki

Stanika skromne rozety mogą być dołączone. Tym bardziej, że nie jest łatwo robić na drutach. Aby rozpocząć wybieranie łańcuch parzystą liczbą pętli. Aby kwiat okazało się dość duża, nie powinna być mniejsza niż 40.

Pierwszy rząd wymaga trzech pętli podnoszenia. Następnie każda druga pętla chcesz połączyć mały wentylator: dwie kolumny z sc oddzielone jedną pętlę powietrza.

Drugi wiersz powstaje większe wentylatory w łuku z jednego z poprzednich powietrza. Składają się one z dwóch par kolumn z nakida pomiędzy którymi istnieją trzy powietrza.

Ostatnia seria – wielkim fanem 9 kolumn MB z łukami sc fanów w poprzednim rzędzie. W procesie dziania pasek będzie musiał skręcać. Tendencja ta powinna być używana podczas tworzenia rozety. Zamknij schludny kwiat i przyszyć. Pozostaje tylko ustalić tuniki rozeta gorset.