845 Shares 1018 views

Sztuka organizacje rozbieżne pomysły na piśmie

Znajdź świetny pomysł na bloga, artykuł lub historia jest prosta – wszystko wokół nas pełen życia, pielęgnowaniu nowych pomysłów i obrazów. Ale co się dzieje, gdy dobre pomysły mają dużo? Nie chcą stracić, i przekładają się na rzeczywistość naraz nie pozwala na zbyt małą liczbę godzin w ciągu dnia. Więc idea nie może być pozostawiona do zbierania kurzu na półce, trzeba być w stanie je zorganizować, a potem nigdy nie stracisz żadnej jeden niezwykły pomysł.


Przechowywanie i klasyfikowanie pomysły

Każdego dnia masz do czynienia z masą pomysłów, propozycji, wniosków i pomysłów. Pochodzą one z wszędzie – od przyjaciół, z blogów, wiadomości i czytać książki. Jest ich tak wiele, że wydaje się niemożliwe, aby zapamiętać i zapisać wszystko. W tym przypadku pomoc gotowy do nowoczesnych technologii. Evernote aplikacja pozwala rejestrować wszystkie swoje pomysły, a nie tylko do rejestrowania i kategoryzowania i dzielić swoje zainteresowania i tematy znaczenie.

Plany przyszłych artykułach

Wielu pisarzy nie lubią tej metody, w rzeczywistości, to jest źle nadają się do fikcji, ponieważ jej suchości i liniowości. Nasz mózg nie jest tak dobrze. Ale jeśli piszesz artykułów informacyjnych, nowości, opinie, ważne dla Ciebie krótki i prędkości. Można nagrywać podstawowe pojęcia i budowanie na niej zaznaczyć wiele elementów i detali. Wstępnie określone główne idee i struktura znacznie złagodzić swoją późniejszą pracę.

Graficznie przedstawiają pomysły

Pomysły nie zawsze są wyraźnie powiązane ze sobą, a tracąc logiczny wątek, istnieje ryzyko utraty samą ideę. Aby wyraźny związek użyteczny myśli karty graficznej. Ona wygląda jak kiść winogron, kiedy jedna z głównych idei strumienia odpadów nowych, różnorodnych myśli i obrazów. Start z głównych pomysłów napisane w środku arkusza papieru, a od cieku wodnego „oddziałów” z odbicia. Najlepiej jest użyć kolorowego tuszu, to łatwiej będzie śledzić, skąd pochodzi, a nowy pomysł, z którym jest związany.

Tworzenie szafce swoich pomysłów

W przypadku długich i obszernych projektów, takich jak seria artykułów lub powieść, warto użyć kartotekę – kilka arkuszy papieru, na którym można określić tematów, pomysłów i planów rozwojowych. Praca nad projektem, można uzyskać plik kart, rozłożone na podłodze lub na stole i zmienić i zmienić temat, jak chcesz w danej chwili. Z pomocą pliku kart, można łatwo śledzić strukturę produktu i nie może sobie pozwolić na odejście od głównego tematu.

Wzywa do podjęcia działań

Ważne jest, aby wiedzieć, w celu każdego z jej artykułów. Najpierw sobie odpowiedzieć na pytania, dlaczego piszesz to, że jest głównym odwołania artykułów, wiadomości lub wątku. Może chcesz, aby kupić produkt, można dojść na swojej stronie, zdobyłem pieniądze na cele charytatywne lub lepszą opiekę swojego zdrowia? Po znasz odpowiedź na to pytanie, napisz natychmiast staje się łatwiejsze. Można zadzwonić bezpośrednio lub schować, albo zacząć ze wstępem do przygotowania gruntu, a główną ideą została wyrażona w zawarciu. Skupiając się na wezwanie do działania, nie pozwól pomysły uciekać w różnych kierunkach – masz cel, a wiesz, jak to osiągnąć.