542 Shares 8084 views

Edgar Allan Poe, "Frog": podsumowanie historii

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich pisarzy XIX wieku jest Edgar Allan Poe. „Żaba” (podsumowanie produktu jest przedmiotem niniejszego przeglądu) – historia, która kilka fantastyczna forma opowiada historię dość dramatyczny incydent, który zdarzył się w jednym królestwie. Ta mała historia jest nieco przypominający słynnego sztuce Victora Hugo o Shute, który cierpiał od władzy. Ta historia jest bardziej znany dzięki Verdiego „Rigoletto”, w którym główny bohater jest okrutna zemsta na swoich prześladowców.


wejście

jest uważana za najwybitniejszy przedstawiciel amerykańskiego romantyzmu i twórca współczesnego detektywa historia pisarza Edgara Allana Poe. „Żaba” (podsumowanie prac autora należy rozpocząć od opisu głównego bohatera) – jest jednym z najważniejszych dzieł w twórczości autora, pomimo swojej niewielkiej objętości. Na początku pisarz opowiada o królestwie, w którym żył clown-karzeł, przydomek Frog. Władca królestwa wyimaginowanej bardzo lubił żartów i zabawy, tak że wszystkie jego otoczenie stale praktykowane dowcip, jeśli tylko zadowolić swego pana. Nawet ministrowie i urzędnicy nie uniknęły ten smutny los: być na błaznów sądowych. Tutaj znowu wyraźnie odczuwalne odniesienie do gry Hugo, gdzie Suites King są również silnie zachęcił go rozrywkę.

Początek konfliktu

Prawdziwy mistrz pełnych akcji opowieści Edgara Allana Poe jest uważany. „Żaba” (streszczenie fabuły powinien kontynuować opis struny) – małą historię, poświęcony popularnej 19-wiecznym tematem „małego człowieka”. Impulsem do karłowatej spór z sądu służył bardzo nieprzyjemny epizod w obchodach pałacowego, w którym udział wzięło błazna i jego dziewczyną Tripetta. Chcąc bawić się w chwale, król nakazał krasnolud pić wino, wiedząc, że nie może tolerować alkoholu. Widząc takie upokorzenie drugiego, próbowała wstać dla niego, ale król rzucił jej wina w twarz, co spowodowało intensywny gniew klauna.

punkt kulminacyjny

W bardzo prosty, ale niezwykle dynamiczna kompozycja opiera swoje prace Edgar Allan Poe. „Żaba” (podsumowanie książki powinna zawierać szczegółową opowieść o incydencie na festiwalu) – utwór, który jest poświęcony idei buntu małego człowieka przeciwko niesprawiedliwości. Trochę przyjść do siebie po winie, clown pomyślany straszny dowcip: zaprosił wszystkich obecnych wzdłuż orangutanów i kontynuować zabawę. Wybierając właściwy moment, powiesił je na łańcuchach i podpalony, a następnie uciekł z Tripettoy. Tak więc, przedstawiciele niższych klas są w tej historii, główni bohaterowie. „Żaba” (Edgar Allan Poe, autor pracy, zwrócił uwagę na ich protestu) – książkę, która jest zalecanych lektur dla studentów w szkole zagranicznych lekcji literatury.