148 Shares 8492 views

Sergey Bessmertny: Biografia, kariera

Znany jest wszystkim. On jest najbardziej popularna i popularny komik naszych czasów. Występuje z takimi gwiazdami jak Pavel Wola, Garik Kharlamov i Garik Martirosyan. Jego imponujące humorystyczne piosenki znane wszystkim fanom Comedy Club. Jego nazwisko jest znane wszystkim, aktor pojawia się pod pseudonimem Sergey Bessmertny.

Życie przed sławy

Niewiele osób wie, że prawdziwe imię Siergiej Immortal – Sergey Mokhnachev. Urodził się w mieście Mozhga 13 listopada 1981 r. W szkole, facet nawet nie myśleć o karierze komika, on lubi spędzać czas, pochłonięty w sporcie. Stał się mistrzem wśród uniwersytetów Republiki w koszykówkę i bardzo lubi szachy. Klasa, gdzie studiował Sergey Bessmertny była stronniczość w naukach. Guy ukończył szkołę ze srebrnym medalem i ogromnej liczby dyplomów i nagród.

Nic dziwnego, że Immortal bezpośrednio uczestniczących w Politechnice Iżewsk państwa i stanowczo zdecydował o sobie, że byłoby to inżynier-fizyk. Na uniwersytecie studiował facet bezpiecznie 4 rok, aż do bardzo los interweniował i wysłał człowieka w przeciwnym kierunku.

Zacznij humorystyczny sposób

Sergey Bessmertny przez przypadkowych okolicznościach otrzymuje zaproszenie do przyłączenia się do zespołu KVN „Znajdź”. Marzy o karierze inżyniera-fizyk w przeszłości, a uczeń jest dosłownie odrodzić się w nowej roli KVNschikov. Sergey Mokhnachev stopniowo przenoszone do „Comedy Club”, gdzie został wyznaczony do roli redaktora naczelnego nowego oddziału w Iżewsk. On zaangażowany w działalność i wieczorami twórczej organizacji.

Komik pomagał także sierocińce i potrzebującym ludziom. Liczne koncerty charytatywne organizowane Bessmertnyy Sergey. „Comedy Club” nie nadaje się młody człowiek w Iżewsk, i wysłał swoje notatki w Moskwie, gdzie był widziany przez kierownictwo i od razu zaprosił w słynnym tytułowej pokazują, że osiedlili się w stolicy.

Młodzieniec natychmiast lubiany przez widzów, i ma zwolnienie nie jest kompletna bez swoich prowokacyjnych spektakli. Stał się prawdziwym dobrodziejstwem dla komiksu projektu, pomimo faktu, że rodzice nie wspierają ideę swojego syna, aby stać się rezydentem „Comedy Club”, uznając tym zawodzie frywolne rozrywki. Komik ciężko pracował i udowodnił, że po wywołaniu serca, możemy osiągnąć prawdziwe wyżyny. Mówiąc o swojej pracy, Siergiej zauważa, że materiały szkoleniowe pokazują, zajmuje dużo czasu, nie licząc faktu, że nagranie programu może trwać od kilku dni, więc myślę, że praca z komików światło nie może.

rozwój kariery

Sergey Bessmertny „Comedy Club”, dla których stała się prawdziwym domem, zdecydowałem się nie kończy. Wyrywanie lat doświadczenia, humorysta próbuje się jako DJ w słynnych klubach stolicy i okolicznych miejscowościach. Jest również w stanie zaakceptować ofert na organizację imprez firmowych i działa jako master na różnych zabawnych konkursach.

Komik koncertował intensywnie i pisze humorystyczne monologi nie tylko dla siebie ale również dla swoich kolegów. Najbardziej popularne z monologu: „Jako ludzie szukają zemsty?” i „komplementy, że nie warto rozmawiać z kobietami.”

W 2012 roku Siergiej starał się jako scenarzysta, jego dzieł:. „Niania”, „które nadal Carlson”, „podstawki” Nieśmiertelna miłość odgrywać rolę w ich własnej twórczości. Pomimo faktu, że krytycy dał mieszane recenzje, Sergey'm pewien, że to dopiero początek i że planuje rozwijać się w tej działalności dalej.

Prywatne życie humorysta

Sergey jest bardzo wrażliwy o osobistych sprawach życiowych. Mówi, że wszystko zmieniło się dramatycznie, ponieważ zaczął KVNschikov. Głównym jego życie osobiste – jest praca. Według znanych danych, Sergey Bessmertny wciąż idzie do pożądanych kawalerów i nie zamierza zamocować węzeł. Dzieci w komika albo.