623 Shares 2386 views

Filipp Ri – amerykański aktor, scenarzysta, reżyser i producent

Dzisiaj, rosnąca popularność widza nabyte przygoda, gdzie nacisk kładzie się na danej sztuki walki. Zasadniczo są one własnością wschodnich rzemieślników, którzy tak umiejętnie można łączyć swoją grę aktorską z wojskowymi. Nie ma wyjątków i Filipp Ri – amerykański aktor, scenarzysta, reżyser i producent. Ale kto to jest wyjątkowy człowiek?

biografia

Miejsce urodzenia aktora w Korei Południowej, 7 września 1960, choć wzrosła i nadal żyć w amerykańskim mieście Los Angeles. Philip Pope pracował jego szkolenia od dzieciństwa, bo był mistrzem sztuk walki. Przez to Rea ma teraz pas pierwszego stopnia w Kendo, pas trzeciego stopnia w Hapkido i czarny pas w Taekwondo. Ale Filipp Ri więcej od najmłodszych lat marzył o zostaniu aktorem …

Ścieżka aktora

Wkrótce Starlet spotkał się z producentem P. Strauss i zaczyna się powoli obracać swoje marzenia w rzeczywistość, grając główną rolę w filmie „Best of the Best”. Film był taki sukces, że wkrótce rozpocznie się strzelanie jego kontynuacji pod tytułem „Best of the Best. 2: Bitwa na Koloseum” Film wywołał w najmniejszym szorstkiej uciesze widza, zarówno w USA jak i na całym świecie. W związku z tym sukcesem Fillip Ri został aktorem, znanym w wielu krajach.

dzisiaj

Dziś Filipp Ri trudno usuwa się w główne role. Tworzy filmy i programy telewizyjne do rodzinnego oglądania. Kiedy głęboko przekonany, że film ma możliwość wpływania na umysły ludzi, a dobry film jest wywierać korzystny wpływ na młode pokolenie, nauczania jego moralność i wewnętrzną harmonię.

Filmografia

Filipp Ri zagrała w wielu filmach, które są kochane przez publiczność tak bardzo, że przeglądowi więcej niż raz. On pięknie grał w takich filmach: "Solanka w kentuyski" (1977), "Furioso" (1984), "Terytorium Ninja" (1985), "Zabójca karne" (1985), "Piekło Squad" (1986), „Silent killers "(1988)," Best of the Best "(1989)," Best of the Best 2: walki w Koloseum „(1993). Jego reżyserskim umiejętności on wyświetlany podczas fotografowania takie filmy jak "Best of the Best 3: No Turning Back" (1996) oraz "Best of the Best 4: Bez ostrzeżenia" (1999). Cała praca aktora i reżysera zawierać sceny sztuk walki i sztuk walki. Te filmy byłoby pożądane, aby ponownie i ponownie zrewidować.

życie osobiste

Filipp Ri, którego biografia jest na tyle fascynująca, dzisiaj udanego rodzinnego człowieka. Jego żona, Emmi Ri, wspiera męża we wszystkich przedsięwzięciach i pomaga mu nauczyć młodych ludzi wewnętrzny spokój i harmonię poprzez filmy. I aktor nie reklamuje swoje życie osobiste, jako osoba on jest skromny i nie lubi być w wysokiej społeczeństwa. On woli spędzać czas z moją rodziną, myśląc o byt i filozofowania.

Wentylatory

Filipp Ri ma wielu fanów na całym świecie. Dzięki tej wyjątkowej publiczności aktor dowiedział się o starożytnej kulturze Korei i Japonii, który przenosi się przez martial arts ekranów telewizyjnych. I nawet jeśli dziś nie gra główną rolę w filmie, ale to sprawia, że dobrą rzeczą, ponieważ uczy młodych ludzi do życia w tym skomplikowanym świecie, nie używając siły fizycznej i siły ducha i wewnętrznego piękna.

Rea stosować w swoich filmach technik Hapkido uczy ludzi do przestrzegania porządku i sprawiedliwości, aby czerpać energię z natury, aby rozwijać chęć przeprowadzenia wszystko jest po prostu najlepszy sposób. Philip uczy nas szanować innych ludzi, w tym przypadku być skromne.

filozofia Phillip

W każdej firmie, dla której Filipp Ri podjęte, zachowując tradycję swojej ojczyzny, że różni się od osoby, która ma taką kulturę. I różni się przede wszystkim tym, że symuluje niektóre skutki w umyśle. Cele Philip ustawia się wysokie, w przeciwieństwie do tych, którzy wolą iść na false.

Dziś młodzi ludzie nie są przyzwyczajeni do wyznaczonych celów i zastanowić się, jak je osiągnąć. Gdy filmy uczy, że problem musi być ustawiony do końca życia, bo czas jest wystarczająco szybko. A celem tego jest konieczne w każdym przypadku, nie tylko w sztukach walki.