561 Shares 7587 views

Komik Andrew Rodney biografia, rodzina i kariera TV

Andrey Rodnyh – przystojny młody człowiek z wielkim poczuciem humoru. Zaledwie kilka lat był w stanie zbudować karierę w rosyjskiej telewizji. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodził i wykształcony? Jak dostał w telewizji? Czy będzie prawnie małżeństwem? Jesteśmy gotowi dzielić się niezbędnych informacji.


biografia

Andrey Rodnyh Urodził się 26 listopada 1982 roku. Jego mała ojczyzna Leninogorsk znajduje się na terytorium Republiki Tatarstanu. Później rodzina przeniosła się do miasta Urai. Ojciec i matka Andrei nie są związane z humorem i na scenie. Są to przedstawiciele zawodów inżynierskich.

Od najmłodszych lat, nasz bohater wykazał kreatywność. Lubił rysować, śpiewać i tańczyć. Ponadto, wszyscy sąsiedzi i krewni obchodzony chłopca poczucie humoru.

dni szkolne

W 1989 roku Andrzej poszedł do pierwszej klasy. Od razu zaprzyjaźnił się z chłopców i dziewcząt. Nauczyciele zawsze chwalili naszego bohatera za pracowitość i dobre zachowanie.

Kilka razy w tygodniu Andrzej odwiedził sekcję sportową. Trener wielokrotnie mówił, jego rodzice, że ich syn wspaniały budowa ciała i świetlaną przyszłość. W 2003 roku Rodney Jr. otrzymał tytuł „mistrza zima pięciobój sportu.” Po tym, facet postanowił opuścić sekcję. Ale to nie znaczy, że on nigdy nie powiedział do widzenia do sportu.

student

Po otrzymaniu „maturę”, Andrew udał się do Surgut. Tam wstąpił na Uniwersytet Stanowy na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu. Był uważany za jednego z najlepszych studentów na kursie.

Rodzice i znajomi byli przekonani, że po studiach będzie kontynuował karierę. Ale Andrew zaskoczył wszystkich. Facet dostał pracę w miejskiej instytucji „wariant”. Native pracował tam przez cały rok. Odszedł na własną prośbę. Jakie były powody tej decyzji? Po pierwsze, Andrew nie jest zadowolony z pensji. Po drugie, nie udało mu się nawiązać kontakt z zespołem. Kolejnym miejscem pracy naszego bohatera była firma „Surgutnieftiegaz”. Ale nawet tam nie trwała długo.

humorysta

W 2006 roku Andrew Rodney i jego przyjaciel Fedyai stworzył „dobry klub nastrój.” Utalentowani ludzie zauważony i zaproszony do Moskwy, aby wyświetlić „Śmiech bez zasad” (TNT). Udało im się nie tylko pokazać się na terenie całego kraju, ale także dotrzeć do finału tej konkurencji.

W 2007 roku Andrzej i Fedjay może być postrzegane w innym komiksie show – „uśmiercanie League”. Znajomi pokazał różne figurki i zarabiać pieniądze.

Nie tak dawno temu Comedy radiowe do przesyłania „najpoważniejsze show” wymagane wesoły i zaradny gospodarz. Andrey Rodnyh idealne dopasowanie we wszystkich aspektach. On jest w 100% sprostać przypisanych obowiązków. Przez wiele lat, transmisja pokazuje wysokie oceny. A to wskazuje na naturalny talent i profesjonalizm Andrew krewnych.

życie osobiste

Wielu kibiców chciałoby wiedzieć, czy swobodnego sercu słynnej humorysta. Musimy ich zawieść. Od kilku lat jest żonaty z kobietą, którą kocham Olgę. Para ma córkę Kira. Andrew i jego żona Rodney sen z pojawieniem się potomka. Miejmy nadzieję, że Bóg wysłucha ich modlitw.