195 Shares 6083 views

„Nadszedł czas, aby tulipanów”. Aktorzy tureckiego serialu

Kocham tureckich telenowel? Więc po prostu trzeba obejrzeć film „Nadszedł czas, aby tulipanów”. Aktorzy z pewnością cię zadowolić z wielkiej gry, umiejętności i profesjonalizmu. W ten sposób można mieć żadnych wątpliwości.

„Nadszedł czas, aby tulipanów”. Aktorzy, znani przez tureckiego serialu

Więc więcej. Kto wystąpił w serialu „Czas tulipanów”? Aktorzy miłośnicy tureckich filmów znane wielu zdjęć. Ten Sayyshman Tolgahan (Chinar Ilgaz), Selen Soyder (Toprak Ilgaz) Barout Denise (Azra Doan), Yilmaz Aykut (Kerem Tashkyran), Aslan Hatice (Zumrut Tashkyran) Onat Gul (Iqbal Ilgaz) Ball Kenan (Necip Ilgaz) Soykok Aytan (Reykhan Ilgaz) Kandemir Kadir (Okan Bastandzhi) Kilinc Kyvanch (Sıtkı) Dzhezayirly Korel (Ahmed) Mutluer Godze (Asli) Cetin Gokhan (Medet) Sarikayya Serena (Yeşim Tashkyran) Elmas Achelya (ECE) Gökhan Serdar (Haluk) Budzhak Eren (Tybet) Atalay Gokhan (Mehmet), Pekin Pamir (Dzhansel) sandał Emin (Lala) Sezer Sheriff (Nedret). W skrócie, to świetny wybór artystów powstał dla serii „Time tulipanów”. Obsada znów stanie udowodnić swój talent. Spójrzmy uważnie na czele aktorów.

selen Soyder

Wielu znanych artystów wzięło udział w filmie z serii „Time tulipanów”. Aktorzy, którzy grali w niej naprawdę starał. Jeden z nich – Selen Soyder. Dziewczynka urodziła się w 1986 roku w Izmirze. 20 lat później zdobyła „Miss Turcja model”. Ponadto selen brał udział w innych konkursach piękności. W Turcji, ona również udział w kręcenia filmu. W 2010 roku aktorka otrzymała rolę Torpak w serialu „Czas tulipanów”. W rezultacie, w historii tureckiego serialu pojawił się zupełnie nowy obraz.

Tolgahan Sayışman

Kto jeszcze pamiętał widza w serialu „Czas tulipanów”? Aktorzy, biografia, która została udostępniona w różnych źródłach mediów, po premierze filmu na ekranie, mocno zakrzywionymi wzruszające historie kochanków. To jednak nie jest zaskakujące. Wspaniały artysta, na przykład, jest Tolgahan Sayışman. Aktor urodził się w 1981 roku w Stambule. W 2004 i 2005 roku zdobył nagrodę „Best model świata.” Rok później zdecydowałem się pokazać w telewizji. Najbardziej popularne Tolgahan nabyte po strzelaninie w kilku komediach romantycznych Murat Sheker.

Serena Sarykayya

I wreszcie. Aktorzy z serialu „Czas tulipanów” zachwyci jego skład widz bardziej i dzięki znanej i bardzo utalentowaną aktorką Serena Sarykayya tureckiej. Dziewczynka urodziła się w Antalyi w 1991 roku. Jest też aktorką ukończył liceum i poszedł na studia. Jako dziecko, Serena zajmował się sportem i muzyką. Zawsze okazało wszystko na co ona została podjęta. Podniósł matkę dziewczynki, tak jak jego rodzice rozwiedli się bardzo wcześnie. W 16 lat, przyszła aktorka reprezentowała Turcję w konkursie piękności w Pradze. Wzięła zasłużoną czwarte miejsce. Obraz „tulipany Time” jako aktorki przyniósł uznanie na całym świecie, a także zmiany w życiu osobistym. Rozpoczął romans z dziewczyną aktora Tolgahanom Sayyshmanom. Jednak skończyło się w 2010 roku.

Działka

Podsumujmy. Wielu fanów tam w serii „Time tulipanów”. Aktorzy i role wybrane dla nich prowadzą widza w zachwyt. Fabuła jest dość ciekawa. Jaki jest sens? Co może być przyczyną śmierci jednego członka rodziny? Jego rozpad lub, alternatywnie, do jedności? W tej historii, po śmierci głowy rzeczy gospodarstwa domowego nie udać. Zwinąć wszystkie marzenia głównych bohaterów, życie zostaje wywrócone do góry nogami. Podczas gdy człowiek jeszcze żyje, bo utrzymuje całą rodzinę. Był bogaty, miał dobre połączenia. Jednym słowem, nikt w żaden sposób potrzebne. Wszyscy myśleli, że nic nigdy nie zmieni. Śmierć głowy rodziny przedstawia odwrotną stroną monety. Zaczynają rozumieć, co jest bankructwo, pomyśl, jak żyć, uczyć się, aby zapisać. Doświadczanie dla siebie i swoich dzieci, żona głowy rodziny próbuje przejąć wszystkie problemy na siebie. Ona stara się rozwiązać wszystkie problemy. Jednak, czy okaże się na nią? To nie jest łatwe …

W ogóle, jeśli chcesz spędzić swój wolny czas, aby zwrócić uwagę na ten film. Raz jeszcze powtarzam: nie można nawet wątpliwości, że nie pożałujesz! Czy na pewno będziesz zadowolony! Miłego oglądania!