667 Shares 5253 views

Alexander Mohylew, choreograf: życie osobiste. "Dancing on TNT"

Alexander Mohylew – choreograf i tancerz, który podbił serca wielu dziewcząt. W związku z tym chciałbym poznać jego biografii, życia prywatnego i wiele więcej. W tym artykule można przeczytać ciekawe i prawdziwe fakty Aleksandra Mogileva.


biografia

Alexander Mohylew urodził się 2 czerwca 1986 roku w mieście Kandalaksha (Rosja). Dorastał posłusznego chłopca, nie dostarczają żadnych problemów rodziców. Oczywiście, nie bez tego, co mógł i nashkodnichat, ale to jest charakterystyczne dla wszystkich dzieci.

Aleksander studiował w normalnej szkole, która nie różni się od innych. Nauczyciele nic złego nie mogę powiedzieć. Wielu nauczycieli pamiętać Mohylew udane, wysoce zmotywowany i dobrze wychowanym dzieckiem. Uczył się dobrze, nigdy nie pozwól rówieśników i nauczycieli. Zawsze starał się prowadzić, a najczęściej jest to działało.

Więcej z przedszkola Sasha marzył o zostaniu pilotem. Jednak tak się nie stało. Alexander powiedział, stał się szansa tancerką. Kiedy zobaczył dzieci taniec, on też chciał spróbować sam, ale moi rodzice nie byli w pośpiechu, aby dać go do klubu tanecznego. Kiedy miał 8 lat, wrócił i zapisał się do akrobacji. Jednak tak się złożyło, że trener musiał opuścić miasto, zaledwie 6 miesięcy po rozpoczęciu zajęć. W rezultacie, Aleksander mógł siedzieć tylko na sznurka i zrobić mostek.

Tak żył bez tańca, aż miał 12 lat. Jakoś Sasha i jej ojciec poszedł na koncert, gdzie dzieci były. Był pod wrażeniem ich taniec. Wtedy ostatecznie przekonał, że chciał wykonać na scenie. Od tego czasu, Sasha tańczył wszędzie: w domu, na zewnątrz, w garażu. Lubił breakdance. Zaczął chodzić do klubu, gdzie studiował wszystkie sztuczki z choreografii. Kiedy chłopiec skończył 17 lat, rozpoczął naukę w kulturze szkolnej Pietrozawodsk. Jest on zaangażowany w profesjonalnej choreografii.

Kiedy Aleksander miał 20 lat, wstąpił Uniwersytetu Moskiewskiego Kultury, gdzie kontynuował rozwijanie różnych kierunkach w tańcu. Jednak to nie wystarczyło do niego, a on kontynuował studia w Konserwatorium Baletu austriackiego.

Już w 2015 roku, Aleksander przyszedł do konkursu „Dance”, który odbył się w pierwszym kanale. Dzięki show znanego tancerza i został zaproszony do innych programów, gdzie mógł wykazać się. Więc Alexander i I hit "Dancing" na TNT. Tutaj pracuje choreograf. Tancerka nie zamierza na tym poprzestać i nadal budować karierę. On chętnie przyjmuje zaproszenia na koncerty i festiwale.

Życie osobiste Aleksandra Mogileva

Tancerz pojedyncze. Jednak twierdzi, że gdy zostanie podjęta na małżeństwie, on z pewnością będzie ślub. A nie na wykonywaniu skarbowej lub demonstracji. Alexander szanuje tradycję i chcą przejść proces małżeński zgodnie z zasadami, t. E. Z zabawy i konkursy, jak powinno być rosyjskim.

Tancerz nigdy nie myślał o sobie jako „gwiazda”. On jest bardzo miły, pomocny, ale nie lubi mieszkać na swoim życiu osobistym. Uważa on, że każda osoba musi być tajemnicą.

Od prawie nic nie wiadomo o życiu osobistym Aleksandra, chodziły słuchy, że spotkał się z choreografem Larisa Polunina. Jednak nie jest to prawdą. Larissa i Aleksander – bardzo dobrymi przyjaciółmi. Mogą spędzić wieczór razem, nawzajem pogratulować z okazji urodzin, ale związek ten nie może być nazwany romantyczny.

Aleksandr Mohylew twierdzi, że jego praca nie przeszkadza, aby zorganizować życie osobiste. Wychodzi na terminach, spotkać dziewczyny, ale nie myślę o małżeństwie, bo i tak wszystko jest doskonale ukształtowana. On nadal pracuje i dużo podróżuje.

Alexander uwielbia dawać lekcje mistrzowskie i nauczyć techniki początkującego tancerzy i współczesnej. Do tej pory, jedzie do Rosji, gdzie z pomocą festiwalach i zawodach tanecznych.

Kiedy reporter zapytał Mohylew, że ważniejsze jest, miłość czy przyjaźń, powiedział, że te dwa rodzaje stosunków nie można porównywać. Powiedział: „No nie radzę porównać przyjaźń i miłość. Po tym wszystkim, są to dwa zupełnie różne uczucia. Spróbuj porównać wtorek i mandarynki. To nie działa? Również przyjaźń i miłość. "

Przemówienie Aleksandra Mogileva aby wyświetlić „Dance”

Jak już wspomniano, tancerz przyszedł na casting w marcu 2015 r. Pytany, co chciał z serialu i dlaczego tu Alexander wyjaśnił, że nie natantsevatsya. Jego sztuka nie był zadowolony tylko jury, ale również zaskoczony. Po tym wszystkim, rzadko spotkać kogoś, kto by zatańczyć umieścić swoje serce i duszę, podobnie jak Alexander.

Z jego ruchów, plastiku widzowie byli zachwyceni, zwłaszcza dziewcząt. Głosowanie trwało miejsce Mohylewie powodzeniem, to naprawdę był najlepszy i uzasadnionych oczekiwań fanów. Tancerz dostał niesamowitą nagrodę, kontrakt z teatru „Leningrad Center” w wysokości 2 milionów. Jednak z nieznanych przyczyn nie użył Alexander wygraną.

Choreografem w show „Taniec” na TNT

Od Mohylew pokazał się bardzo zmotywowany i utalentowany człowiek, został zaproszony do nowego projektu. Jednak pokaz był na innym kanale, więc Aleksandra jakiś czas wątpił.

Tancerka nie wiem jak to będzie dobrze pracować z zespołem. Po cały czas stracił na próżno, i poszedł do pracy na TNT choreografem w show „Taniec”. Potem drugi sezon bez niego nie działa.

Choć show „Dancing” na TNT zajmuje sporo czasu i wysiłku, ale Alexander nadal ma czas do prowadzenia kursów mistrzowskich w Moskwie i całej Rosji podróżowania na różnych festiwalach tanecznych.

Ciekawostki

Jak już wspomniano, Alexander miał 12 lat, gdy on i jego ojciec byli na koncercie, gdzie dzieci były. Tam zobaczyłem dziewczynę, która była niesamowita plastik. Był zdecydowany zostać tancerką. Ojciec odwrócił syna kulisy poprosić nauczyciela, aby wziąć do mojej grupy Aleksandra. Niestety, okazało się, że chłopiec nie jest odpowiedni do wieku i musimy czekać kolejny rok.

Larissa i Aleksander Polunin Mohylew byli partnerzy. Może dlatego, że pojawiły się plotki o romansie z młodych mężczyzn. Jednakże, po prostu śmiać się z ludzi spekulacji ani zaprzeczyć pogłoskom.

W Mohylewie najlepszej pracy choreografa, za którą otrzymał nagrodę „Grand Prix”, a także wszystko, co ma wiele międzynarodowych certyfikatów i nagród, a także składki są opłacane doskonałej wydajności nowoczesnych numerów tanecznych.

Roszczenia Mohylew, które muszą być celowe, nie poddawaj się, a tylko iść do przodu. Dopiero wtedy szczęście i sukces będzie zamknąć. To jest tak skuteczne i znany był Aleksander Mohylew. TNT kwitnie dzięki talentom, twórcy projektu są naprawdę zadowolony, że znalazł i zaprosił do tego niezwykłego człowieka do swojego projektu.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, kto jest Alexander Mohylew. Choreograf nie zamierza na tym poprzestać. Nadal kontynuuje ruch w kierunku swojego celu, nie zważając na przeszkody. Alexander przestrzega sprawiedliwości, jest on przekonany, że przede wszystkim życzliwość.

Zawsze szczęśliwy, gdy jego gratulacje za pośrednictwem telefonu lub sieci społecznych z następnym wydajności. Nikt nie zwraca uwagi. Wszyscy grzecznie odpowiedzieć i poświęć chwilę uwagi.