491 Shares 8864 views

Jak wejść na State University Petersburg Kultury i Sztuki?

W Petersburgu jest duża liczba instytucji edukacyjnych. Kandydaci, którzy chcą pracować w przyszłości w dziedzinie twórczej, zakupione Petersburski Uniwersytet Państwowy Kultury i Sztuki, która kilka lat temu zmieniła swój status i stała Instytutu. Instytucja ta pojawiła się bardzo dawno temu. Prowadzi działalność edukacyjną od 1918 roku. W okresie istnienia wniosła istotny wkład w rozwój kultury i sztuki, przygotował wielką liczbę wykwalifikowanych pracowników, z których wielu stały się znane osobistości. Te zalety przyciągnąć studentów. Co możemy zrobić tutaj? Rozważmy ten proces krok po kroku.


Znajomość dokumentów akademickich i opinie na ten temat

Po przyjęciu do każdej uczelni najpierw zachęcani do zapoznania się z licencji i świadectwa akredytacji państwowej. Są to bardzo ważne dokumenty. Bez pierwszej instytucji dokument nie może prowadzić działania edukacyjne, a także bez drugiego – nie mogą wydawać dyplomy państwowe. W Petersburgu Instytut Kultury jest wszystko w porządku z dokumentami. Licencja udzielana jest na czas nieokreślony, a świadectwo jego okresowo odbiera po przejściu procedury Akredytacyjnej.

Recenzje Petersburgu Uniwersytetu Kultury i Sztuki są różne. Studenci uważają, że wiele zależy od wybranego wydziału. W niektórych jednostek strukturalnych o bardzo wysokiej jakości edukacji, porządnych nauczycieli, podczas gdy inni – brak szacunku dla uczniów słabo zorganizowanego procesu edukacyjnego.

Wybór wydziału

Pierwszym krokiem w wejściu – jest wybór wydziału. W Petersburgu Uniwersytetu Kultury i Sztuki (Institute) ma 6 podstawowych jednostek strukturalnych oferujących wyższy profesjonalny program edukacyjny:

 • Biblioteka i Dział Informacji;
 • Wydział Informatyki;
 • Wydział Sztuki;
 • Wydział muzycznej sztuki pop;
 • Wydział kultury światowej;
 • Wydział technologii społecznych i kulturowych.

Po przeanalizowaniu listy, widzimy, że wszystkie wydziały związane z pracą. Niektóre z jednostek strukturalnych są odpowiednie dla osób, które chcą się rozwijać i wykazać publicznie swoje talenty, inni – można dowiedzieć się wiele o współczesnym świecie, z przeszłości.

Wybór specjalności

Po wybraniu działy w Petersburgu Kultury i Sztuki Uniwersytetu powinien zdecydować się na specjalności. Należy to zrobić wcześniej, bo w każdym kierunku ma pewne testy wstępne, które wymagają szkolenia. Oferuje specjalny dużo, więc nie jest łatwo dokonać wyboru. Przy wyborze specjalności, można oczywiście brać pod uwagę poglądy krewnych, przyjaciół i znajomych, ale to najlepiej polegać na swoich pragnień i talentów, dlatego jedynym wyjściem, aby znaleźć najbardziej odpowiednie i interesujące dla siebie drogę w przyszłym życiu.

Co jest specjalnością Saint-Petersburg Instytutu Kultury? Na przykład, nie jest „Performance” – program szkolnictwa wyższego oferowanych w tej specjalności. W tej dziedzinie, studenci są przygotowani do przyszłych wyników ról teatralnych, filmów, programów radiowych. Licencjackie kandydaci oferowane są następujące obszary:

 • „Turystyka”;
 • „Historia sztuki”;
 • „Kulturoznawstwo”;
 • „Biblioteka i informacyjną”;
 • „Sztuki Choreograficznej”;
 • „działania społeczno-kulturalne” i tak dalej. D.

testy wstępne

Jeden uczestnicy w Państwowym Uniwersytecie w Petersburgu Kultury i Sztuki odbędzie się 3 egzaminy w formie egzaminu, a inni – 4 egzamin, jeden lub więcej, które są albo twórcze lub zawodową. Liczba egzaminów wstępnych zależy dziedzinach kształcenia. Na specjalności, które nie obejmują stosowania specjalnych umiejętności i talentów, założona 3 główne egzamin z przedmiotów szkolnych. Na przykład, o przyjęcie do „biblioteczno-informacyjnego pracy” wymaganej do przejść literatury, języka rosyjskiego i Spraw Socjalnych, na temat „Turystyka” – historia i język rosyjski, etc …

Rozważmy teraz art. Na „Muzyka i sztuki instrumentalnej” (Profil – akordeon, akordeon i instrumenty szarpane struny) przybywających dostarczenie wyników egzaminu lub egzaminów w szkole języka rosyjskiego i literatury. Ponadto wykazują one opanowanie i przetestowany muzyczne i praktycznej kolokwium. Na „sztuk performatywnych” również zdać języka rosyjskiego i literatury, a dodatkowe egzaminy wstępne są działania i wydajność teatralnych szkiców.

kursy przygotowawcze

Szczególną uwagę należy zwrócić na przygotowania, ponieważ we wszystkich specjalnościach budżet stawia bardzo wysokie tempo przejścia w Państwowym Uniwersytecie w Petersburgu Kultury i Sztuki. Na przykład, w „Bibliotece i działania informacyjne” ludzie byli w stanie zrobić z wynikami od 230 do 266 punktów na „Design” – od 357 do 362, na „muzycznej sztuki odmiany (śpiewa pop-jazz)” – od 348 do 359, i tak dalej. d.

Instytut, jak większość uczelni, są szkolenia. Do nich w razie potrzeby, oraz dostępność możliwości finansowych może zarejestrować dowolną wnioskodawcy. Kursy wykwalifikowani nauczyciele z liceum, aby poprawić wiedzę o nadchodzących przedmiotów ogólnych i zwiększyć swoje szanse na przyjęcie.

Przygotowanie do egzaminu z języka rosyjskiego, literatury, nauk społecznych, historii i języka angielskiego rozpoczyna się jesienią, a kończy się na wiosnę. Każda dyscyplina opracowała program do 100 godzin. Edukacja na każdym z przedmiotów o wartości 18 tysięcy rubli.

Kursy przygotowujące do testów twórczych i zawodowych są prowadzone na 8 pacjentów (na podstawach projektowania, choreografii, renowacji, Podstawy photoskill, aktorstwo, reżyserię filmowych i telewizyjnych kierowanie festiwale i spektakle teatralne, sztuki muzycznej). Są one przeznaczone na okres 44 do 144 godzin. Kursy odbywają się w różnym czasie i kosztach od 19000 do 25000 rubli.

W ramach przygotowań do wejścia zaleca się, aby sprawdzić „Biuletynu Petersburski Uniwersytet Państwowy Kultury i Sztuki”. Jest to czasopismo naukowe, które ma wiele przydatnych i ciekawych artykułów na temat kulturoznawstwa, historii sztuki, nauk pedagogicznych. Informacje w nim zawarte, poszerza horyzonty, pozwala na dalsze zbadanie różnych wydarzeń historycznych.

Wizyta komisji selekcyjnej

Każdego lata, Petersburg Instytut Kultury i Sztuki ogłasza rozpoczęcie kampanii wstępu. Uczniowie w obecności wyników egzaminacyjnych z niezbędnych elementów może dojść do uniwersytetu w dowolnym dniu ogłoszonym terminie. O potrzebie podjęcia niezbędnych dokumentów:

 • paszport, a jego kopia;
 • oryginał lub kserokopię dokumentu na edukację;
 • Zdjęcia w formacie 3 x 4 cm.

Absolwenci szkół wyższych mogą przyjść do komisji selekcyjnej bez ujednoliconego egzaminu państwowego. W przypadku tej kategorii osób ubiegających się wszystkie testy wstępne odbywają się w Państwowym Uniwersytecie w Petersburgu Kultury i Sztuki.