479 Shares 9397 views

Komedie z Dzheki Chanom: debel – Nie bój się – nie równa – nie ma też

Słynny Dzheki Chan okazał się przed publicznością oglądania w kilku odmianach: on jest aktorem, kaskaderem, pisarz, reżyser, dyrektor scen, akrobacje, a także producent, wokalista i Ambasador Dobrej Woli i filantrop.


Komedia z Dzheki Chanom mają podobne cechy, które odróżniają dane filmów tego rodzaju. Ich zaletą jest, oczywiście, wiodący człowiek – Jackie, która oprócz akrobatycznym stylu walki daje historię szczególny urok do jego komediowy dar i za pomocą różnych „improwizowany” w walce. Filmy z Jackie Chan komedii, w tym, w jaki sposób wykazać aktorem przyzwyczaja się do jego wizerunku: robi to w taki sposób, że widz nie widzi człowiek, który wie, jak walczyć, jako zawodnik, który ma wielkie umiejętności aktorskie. nie jest zbędny przypomnieć, że w swojej karierze aktorskiej Jackie złamał wszystko kości, które mogą pękać w dół z samej góry do dołu, w tym nosa i podbródka, ramion i nóg.

Filmografia Jackie z negatywnych bohaterów do hilarious-dodatnich

Nie jest tajemnicą, że na początku swojej kariery, aktor grał i postacie negatywne, dowód – film „Rumble w Hong Kongu” – rola lidera gangu; „Krwawe palce”, „bohaterka” – rola gangstera; w „przebudzonego energii”, on nawet podniósł rękę na kobietę. Ale po Jackie postawiła sobie pewne ograniczenia moralne i po filmowanie tylko w roli człowieka, zmuszony do walki w celu obrony siebie, bliskich, niewinnych. A w tym samym okresie, stworzył obraz w przeciwieństwie do ogólnie przyjętych standardów bohatera akcji – dobry człowiek, poczucie niewolnikami sprawiedliwego gniewu i zemsty. Znaków przez Jackie, były czasami leniwy, czasem złośliwa i awanturnik ( „Astral Kung Fu”, „Fearless Hiena”), ale zawsze były zabawne, dobra, rustykalne i rozpatrywane znaki negatywnych z godną pozazdroszczenia udziału dowcipu i humoru ( „Twin Dragons "" Twins "" Big soldier „). Po rozpoczęciu odtwarzania takiej komedii z Dzheki Chanom jako „Interes na kółkach”, „Król śmiechu”, „Kim jestem”, „Medalion”, nie można pomóc, ale szczere ataki śmiechu.

udany trylogia

Mieć Jackie i filmowe projekty, które robimy. To oni, zdaniem większości, może ubiegać się o tytuł „najlepszych komedii z Dzheki Chanom”. Zamieść przegląd należy z filmu „Police Story” (1985), po którym nastąpiła druga część komedii w 1988 roku, a trzeci został wydany w roku 1992. Te filmy mają tzw series-restart „New Police Story” (2004), „Police history- 2013 „(2013). Nie jest to bardzo dobry spin-off w lewo tylko "Supercop 2" (1993). Trzeba też podkreślić bogate sztuczek karkolomnymi i zabawnych sytuacji trylogię „zbroję Bożą”. Pierwsza część została wydana w 1986 roku i było tak skuteczne, że w 1991 roku nastąpił drugi „Zbroja Boga 2: Operacja Kondor” i po dłuższej przerwie, w 2012 roku, dojrzał trzecią część „zbroję Bożą. 3: Misją Zodiaku” Jednak może to być postrzegane w opozycji do siebie i bojowego komediowej trylogii – „Godziny szczytu” Wszystkie trzy filmy zostały zwolnione ze stosunkowo niewielkiej odległości (1998, 2001, 2007). Partner Jackie stał amerykański komediowy aktor Kris Taker. Tandem dwóch niezwykle utalentowanych komików udało się włączyć banalną historię w urokliwej i niezapomniany show. Są komedia z Dzheki Chanom otrzymał nie tylko miłość i sympatię widzów, ale także pozytywne opinie krytyków.

Folie do rodzinnego oglądania

Dzheki Chana dotyka bohaterów filmu, uznanego i zalecanego dla rodziny oglądania ich dzieci: „A dziecko na 30 milionów w. e. „” Tuxedo „a zwłaszcza” Nasza niania jest agentem ". Chcę zwrócić uwagę, z obrazem Jackie „Dookoła świata w 80 dni”, który harmonijnie zjednoczone kinozhanrov takich jak: romans, komedia, akcja, przygoda zachodniej. Ten kołowrotek może być zalecane do rodzinnego oglądania. Ta kategoria koniecznie trzeba dodać serial animowany „Dzheki Chana Adventures”, w którym, po każdej serii Chan odpowiedział na wszystkie rodzaje pytań młodych widzów. Z całości powyższych rozważań możemy stwierdzić – komedia z Dzheki Chanom były, są i będą potrzebne i kochany przez publiczność.