101 Shares 7964 views

Arbuz dieta: opinie, co jest wynikiem?

Nasze życie jest pełne paradoksów, z których jeden jest dieta arbuz. Zaskakujący fakt, że tego berry, tak niezwykle słodkim smaku, zawiera 100 gramów mięsa tylko jedna czwarta z setek kalorii. Jego niskokaloryczne pozwala szybko zmniejszyć ciężar i wielkość osoby, która postanowiła schudnąć na tej mono-diecie.

Arbuz dieta … Odpowiedzi o nim umożliwiają wybranie najbardziej odpowiedniego spożycia, w tym cud jagodowych.

Istnieje kilka rodzajów arbuz diety: jej twarde i miękkie warianty. Tak więc, na przykład, wymaga to ciężkiej diety, zawierający jedynie miąższ arbuza. Jej ilość dzienna może być obliczana według wzoru: Całkowity ciężar osoby podzielonej przez 10. Lista zawiera masę w kilogramach arbuz, które mogą stać w ciągu dnia. Liczba ta dzieli się przez 5-6 jednostek i uzyskać liczbę miąższu melona, które mogą być spożywane w jednym posiłku. Liczba rund w tym przypadku 5-6 razy dziennie. Wyliczenie to jest prawdziwe w odniesieniu do ludzi w całkowitej masie nie więcej niż 70-80 kg. Powyżej tej granicy ciężaru osoby będzie trzeba podzielić przez współczynnik 15, ale inne warunki są takie same, jak u człowieka o masie 80 kg. Dieta jest obserwowany w ciągu 3-5 dni. Pierwszy dzień, według opinii diety arbuza, przechodzi bardzo łatwo. Korpus z przyjemności uwalnia się od nadmiaru cieczy. W drugim i trzecim dni powinien słuchać jego reakcjach. Jeśli są jakieś negatywne objawy, należy natychmiast zatrzymać arbuza mono-diety.

Tough arbuz dieta: Odpowiedź na wykorzystaniu tylko miąższu jagody ostrzegają, że przed rozpoczęciem konieczności zostać zbadane przez lekarza. W przypadku problemów z układem moczowo-płciowych (szczególnie odmiedniczkowe zapalenie nerek i obecność złogów w nerkach), z trzustki – trzustki i inne objawy choroby, jak również istniejące cukrzycy żywności arbuza pulpy przeciwwskazane. Zdrowi ludzie arbuz dietę trzy dni, aby pomóc pozbyć się 4 lub 5 dodatkowych kilogramów i pięć-dnia – od 5 – 7.

W różnych forach opinie arbuz dieta zbiera maksymalną ilość przełomie sezonowego przejścia od lata do jesieni. Arbuz dieta o tej porze roku – najbardziej powszechne i ulubieńcem wielu produktów. Ci, którzy uważają, że trudno jest utrzymać arbuza mono-diety, wybierz miękkie opcje:

  1. Każdy odbiór miąższu arbuza, w mono-diecie, można dodać kilka tosty żytniej, ale nie więcej niż 50-60g. W tym przypadku czas trwania diety arbuza diecie może wynosić od 7 do 10 dni.
  2. Obecnie modne jest schudnąć na diecie znanych gwiazd muzyki pop. Arbuz dieta jest bardzo atrakcyjna piosenkarka Nikolai Baskov. Zaprojektowany tej diety przez 9 dni, które są podzielone na trzy okresy. W pierwszym, z wyjątkiem arbuza, piosenkarka wykorzystuje diety gotowanej ryżu bez soli i oleju. W drugim – jego arbuz dieta dywersyfikuje ziemniaki pieczone lub gotowane. Najnowszy dodatek do arbuzów służyć mu jabłka pieczone i warzywa na parze lub gotowane na parze. Picia w tych dniach za 9 Mikołaja to czysta jakość wody bez gazu, zielonej herbaty i napary ziołowe z efektu moczopędnego (liście mącznicy lekarskiej, jagody żurawiny i borówki brusznicy i biodra). Całkowita ilość cieczy wynosi około trzech litrów dziennie.

Wyniki arbuz dieta pokazać zdumiewające. Ze względu na utratę nadmiaru wody w organizmie człowieka jest zmniejszona przez dziesiątki tomów centymetrów, bez zwiotczenie skóry, odmładza staje się elastyczna i staje się matowa zdrowy odcień, drobne zmarszczki znikają, duża – coraz mniej głęboka ulga.

Nie ma nic dziwnego w tym, że tak popularne Watermelon Diet – opinie w internecie sugerują, że cellulit staje się mniej wyraźna jak arbuz pomaga usunąć sól z tłuszczu podskórnego i straciła zdolność do gromadzenia wody. Usyhaya „skórka pomarańczowa” zniknie.

Arbuz dieta powinna być wybrana w środku sezonu, albo niedojrzałych jagód z dużą ilością azotanów nie tylko pogorszyć sytuację ze stanem zdrowia, ale również może zatruwać organizm z ich zwiększonej konsumpcji.

Dojrzałe, pachnące melony zawierają:

  1. cukry trawieniu – glukoza, fruktoza, sacharoza i maltoza. Dając organizmowi znaczącą ilość energii, rozpadają się szybko, a waga osoby nie rośnie.
  2. Pektyny i włókien, które przyspieszają proces wymiany, co daje osobie uczucie sytości, a także mający zdolność do zmniejszania podskórną warstwę tłuszczu i usuwania nadmiaru płynu z ciała. Ponadto, stosowanie ich zwiększa ruchliwość jelit i jego mikroflory.
  3. Dziennej normy potasu, sodu i magnezu tylko jednego płata paski owoców jagodowych, jak również dziesięć głównych witaminy i przeciwutleniacze.

Arbuz dieta opinii utraty masy ciała chłopców i dziewcząt wskazać znacznie pomaga zmniejszyć talię, biodra, i skutecznie usuwa wypukły brzuch, pod warunkiem kompleksowego podejścia do niego. To jest mit o jedzeniu arbuza siedzi na kanapie i schudnąć, sprawia, że kpiny z dietetykiem. Nie jest tajemnicą, że aktywny tryb życia, ćwiczenia w trybie zwykłym, w stanie przywrócić lub stworzyć doskonałą figurę.

Konsolidować wyniki dwutygodniowej diecie może zostać utrzymane. Dodanie do niskokalorycznej diety białka i węglowodany pokarmów niskotłuszczowych: kurczak, ryby, wołowina, twaróg, ser, jajka, i zbóż, warzyw i owoców, to różnią się w menu i przywrócić metabolizm. Produkty te są przeznaczone do dostarczania rano i po południu. W godzinach wieczornych, do 19.00, nadal jeść arbuza, ale tempo 1:30, czyli podzielenie masy ciała przez 30 i uzyskać liczbę kilogramów arbuza na kolację. Ci, którzy używają arbuzy chleb żytni, dietetycy są dopuszczone do 50 gramów toast. Obserwując obsługuje tryb dietę, ćwiczyć swoje ciało do zdrowej diety niskokalorycznej, a następnie wyniki zostaną osiągnięte przez długi czas, aby cię zadowolić.