155 Shares 9719 views

Tak długo, jak utrzymać dom róża

Tworząc duży bukiet róż lub otrzymał je jako prezent na moje urodziny (które, oczywiście, o wiele ładniejszy), warto zastanowić się, co zrobić, więc stał się trochę dłużej. Wszakże taka piękna w pierwszej kolejności, jest warte dużo pieniędzy, a po drugie, jest to szkoda, wszystkie takie same, jeśli znikną w drugim lub trzecim dniu. W związku z tym, istnieje kilka zasad bukietów.


kolory fizjologia

Okazuje się, że nie wszystkie rodzaje róż między nimi łączyć! Dlatego też, w porządku, tak długo, jak zachować róże, trzeba zrozumieć odmian. produkty przemiany materii z jednego rodzaju mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie innego. W odniesieniu do zgodności z innymi kolorami, róże w tym zakresie jest bardzo kapryśna. Do nich w bukiecie można dodać tylko lilie, pelargonie, ozdobne liście. W żadnym wypadku nie mogą być łączone ze sobą zbyt ostro pachnące kwiaty – fiołki i groszek, konwalii i magnolii.

Warto też zwrócić uwagę na porę dnia, aby dać róże. Mówi się, że w ciągu dnia lepiej jest nosić lekkie ciemnego wzrosła, podczas gdy światło żyrandoli i lamp są otwarci na jasnych kolorach.

Podnieś wazon

I tutaj też są niuanse. Na przykład, jeśli bandą krótki, ale wspaniały, potrzebują odpowiedniej szeroki wazon dla niego. Lepiej żeby rozwiązać pasek i pozwalają na oddech kwiatów, kwiat. Wysoki wynika potrzeba cienki i długi wazon.

Myśląc o tym, jak długo utrzymać róże, należy zwrócić uwagę na skład kolorów w wazonie: trzeba kupić wszystkie kwitnące pąki jest o wiele lepiej, gdy połowa zostanie zamknięte, a następnie codziennie będzie grono własny odnowić. Należy zwrócić uwagę na ton wazonie – do takiego bukietu lepiej jest wybrać jeden kolor (ceramika lub porcelana).

Tak długo, jak zachować róże w wazonie?

Oto podstawowe zasady pięknych kolorach Royal:

  • Wystarczy przedstawiony bukiet róż być przycięte o około 1/3 (jeśli chcesz zachować pędy długie, co najmniej 1/4), usunąć dolne liście i kolce. Dokonać ukośny plasterek, aby uniknąć pęcherzyków powietrza w zielonym „statki”.
  • Można wziąć w łatwy sposób i używać środków konserwujących, sprzedawane w stoiskach kwiatowych. I można go gotować samemu, na przykład: jak długo utrzymać bukiet róż pomaga cukru i soli (2-3 łyżeczki brakuje dużej ilości wody).
  • Dodanie proszków krystalicznych, róże są podatne ciekły kwaśny: dodano ocet łyżkę lub soku z cytryny. Odpowiednie pastylki i „ASA” lek rozpuszcza się w 1 litrze wody.
  • Zastanawiam się w naczyniu srebra w starożytności zachowały kwiaty, bo były trzy razy dłużej. Tak, opada na dno wazon srebrną łyżeczką lub pierścień, po którym długo podziwiać kwitnące pąki.

Jaką wodę odebrać bukiet? Oczywiście, biorąc pod uwagę jakość wody naszych wodociągach, to lepiej przygotować wcześniej supernatant. To powinno być chłodne, ale nie zimne! Powinien on być zmieniane codziennie, nie jest zbyt leniwy, aby umyć łodygi pod bieżącą wodą. Warto też spryskać liście i pąki sprayu.

Nawiasem mówiąc, stopić śnieg lub deszcz woda – najlepszy napój dla tych roślin. Jeśli można trzymać kwiaty w niej, nie wahaj się, jest to najlepszy sposób, aby zachować jak już wstał.