437 Shares 3483 views

Zimowe zabawy dla dzieci i dorosłych

Zima ma niezwykłe i magiczne moce, ponieważ w przeddzień świąt Bożego Narodzenia wszyscy ludzie oczekują cudu. Kiedy kłopoty noworoczne opadła, dom był cichy, a święta się skończyły, aby spędzić weekend siedzi zamknięty, wciąż niechętnie, zwłaszcza gdy za oknem wirujący taniec lekkich płatków śniegu.


W słoneczny, mroźny i śnieżny nieznacznie rano nie uciekać się do zajęć na świeżym powietrzu niemożliwych. Kiedy można igraszki na ulicy z taką niesamowitą siłę, ale w zimie, zwłaszcza jeśli jesteś szczęśliwy zimą pokrywa śnieżna-białe?

Aby nie zamarznąć i nie nudzić, wyszedł na ulicę, należy myśleć o sobie zajęte, z bardziej spontaniczny, tym więcej radości przyniesie! Jeśli masz dzieci, różnorodne zimowej zabawy będą bawić nie tylko dziecku, ale także zrobić swój rozwój – zarówno fizyczny i moralny.

Aby rozpocząć, należy określić dla siebie i Twojego dziecka są wstępne działania i gier, które będą zajmują się na ulicy. Najbardziej popularną rozrywką wśród ludzi w różnym wieku są jazda na sankach, a zejście z gór, w ten sposób mogą być łączone. Sanki pełni rolę pojazdu, która będzie miała dziecko do pożądanego nachylenia, oczywiście, nie bez twojej mocy ciągnięcie. Są łatwe, szybkie i niezwykle zabawne zejść z każdym, nawet najwyższa góra. Jeżeli sanki nie weszła jeszcze w swoim arsenale ruchu – to nie ma znaczenia, zawsze można je znaleźć na analogowy. Weź kawałek sklejki, tworzywa sztucznego lub specjalnego zasobnika na zejście – a ty przekształcając zdobywca wierzchołków.

Zimowe zabawy musi łączyć wspólny cel i wspólne interesy oraz dzieci rodziców – pomoże to uszczelnić rodziny i budowania relacji wewnątrz niej. Zachęcaj dziecko do rzeźbić bałwana lub zająca, bawić się w śniegu lub po prostu położyć się na śniegu – aby twoja radość nie będzie granic.

Rozwijanie umiejętności motorycznych dziecka i kreatywności, aby pomóc niezwykłą zimową zabawę dla dzieci. Należą do tworzenia wielokolorowych figur lodu. W tym celu rozpuszcza się w wodzie, gwaszem, wlać mieszaninę do formy, aż do nici i umieścić je w zimnie. Po kolorowe kawałki lodu będzie gotowy pójść do dekoracji drzewa z kolorowych figur. Taka rozrywka może zaoferować jako nauczyciel przedszkola do swoich oddziałach.

Nawiasem mówiąc, gdy istnieje wiele dzieci może zorganizować wiele gier na świeżym powietrzu. Na przykład, gra w sklepie. Kupujący i sprzedający zbliżyć resztę dzieciaków i wybrać kurczaka. Gdy wybrany jest kurczak, jego krąży na łokciach lub legenky czego, mówiąc w tym samym czasie zabawnych zwrotów. Kto śmiać – z gry.

Można organizować i zimowe zabawy, takie jak Tic Tac Toe w śniegu lub zabawy i zabawnych opowieści o jakim śniegu i jak to jest konwertowany do wody. W sezonie zimowym można również zaszczepić w dziecku miłość do przyrody i środowiska. Złóż razem karmniki i powiesić je na drzewach w stoczni. Uwierz mi, dziecko będzie bardzo zadowolony z każdego ptaka, który przybędzie do jedzenia proso.

Co możemy powiedzieć, że dzieci i zimowe zabawy różnią się od tych dla dorosłych, ponieważ dzieci są znacznie bardziej aktywne i mobilne. Nie należy jednak zapominać o tym, że dzieje się na ulicy, trzeba chronić siebie i swoje dziecko przed hipotermią i przeziębienia.

Dla dorosłych, zabawy zimowe dla nich, jak również nie został odwołany, choć często mają one inny charakter. Deski snowboardowe i narty prawdziwa przyjemność zapalonych fanów śniegu, mimo że sport zawodowy może być doskonale połączone z gry prawdziwie dziecka w śniegu.