502 Shares 3821 views

Jak korzystać z Daemon Tools Lite emulować dysk?

Każdy użytkownik komputera zainteresowany tym, że jego sprzęt computing działa z maksymalną wydajnością. Doświadczenie użytkownika jest determinowana przez używanych programów, do pracy w „gołym” Windows, mimo że jest to możliwe, ale bardzo niewygodne. Liczba najbardziej niezbędnych programów stopniowo wzrasta: wśród nich bibliotek DirectX dystrybucji, aplikacje biurowe, system ochrony antywirusowej, itd Ostatnio wszyscy w liście nie było programu Daemon Tools Lite ..

Kto znalazł rozkwitu technologii CD, będzie przypomnieć wygląd unikalnych rozwiązań do tworzenia wirtualnych napędów. Były różne wersje Virtual CD, CD-ROM Emulator z firmy Paragon, alkohol (ostatni z tych programów jest utrzymywana przez autora do tej pory). Od tego czasu idea emulacji napędu CD-ROM, stale się rozwija i poprawia, który jest pośrednio świadczy pytanie: „w jaki sposób korzystać z DAEMON Tools Lite», często zadawane przez początkujących na forach w internecie.

Obecnie najbardziej popularne zakupione dwa podobne programy: DAEMON Tools i Alcohol 120% i stopniowo przewaga idzie na stronie pierwszej. Daemon Tools (DT) jest oprogramowanie emulator napęd czytać dowolny CD (CD, DVD, Blu-ray). Po zainstalowaniu program tworzy dodatkowy list (-Ty) dysku w systemie operacyjnym, a także w „napędów” Manager nowe urządzenie pojawi urządzeń. W rezultacie stosowanie uznaje się, że program jest kompletny napęd sprzętu do komputera. Oczywiście, ta płyta nie wstawi do niego, ale nie jest to wymagane. Z programem rzeczywistym CD, aby utworzyć plik obrazu – dokładną kopię, w tym większość cech konstrukcji. DT włożeniu dysku wirtualnego, można z nim pracować w taki sam sposób, jak w przypadku konwencjonalnych. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć , jak korzystać z DAEMON Tools Lite. Nawiasem mówiąc, słowo «Lite» Jest to darmowa wersja z ograniczonymi możliwościami, «Pro» i «przeciwieństwie NET». Dla przeciętnego użytkownika funkcjonalny Lite wystarczy. Emulacji program otwiera nieskończone możliwości użytkownika: stworzyć kolekcję domową dysków wirtualnych; możliwość uruchamiania aplikacji, które wymagają fizycznej obecności na dysku; zwiększając żywotność urządzenia i innych. Aby zrozumieć, w jaki sposób pracować z DAEMON Tools Lite, będą mogli nawet początkujący.

Po pobraniu dystrybucję ze strony internetowej dewelopera i wykonaj instalację, pierwsze pytanie, które należy podjąć przez użytkownika – jest konieczność instalacji sterownika SPTD. W większości przypadków nie jest to wymagane. Wyjątek: specjalne tryby emulacji i obejść niektóre ogrodzenia płyty licencyjne.

Opinie na temat korzystania z DAEMON Tools Lite podzielone. Niektóre z nich są wykorzystywane do uruchomienia programu powłoki poprzez ikonę na pulpicie. Dno okno przedstawia litery wirtualnego napędu (lub kilku), który za pomocą techniki przeciągnij i upuść można przeciągnąć obrazu dysku (izo, MDF, NRG, itd.). Górne okno wyświetla listę wcześniej używanych obrazów, co jest dość wygodne.

Możliwe jest również, aby utworzyć ikonę na pasku zadań obok zegara. Aby to zrobić, wybierz „Ustawienia” w oknie głównym oraz w „General” pozwalają na zastosowanie środka i autostart. Po tym, klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę w zasobniku systemowym, można łatwo podłączyć żądany obraz, bez konieczności uruchamiania okna głównego.

Jest oczywiste, że nie ma nic skomplikowanego sposobu korzystania Daemon Tools Lite. Ważne jest, aby zapamiętać zasadę: Break emulator oprogramowania komputerowego niemożliwe. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić szczególną uwagę na przybyszów – przemyślane podejście do tworzenia nowych wirtualnych napędów. Często ludzie są niechętne rodzi pytania o „niektórych nowych napędów." Chociaż w tym przypadku, program wyświetla DT obsłudze, dzięki czemu można łatwo usunąć nadmiar napędów z systemu.