559 Shares 2003 views

Program do poprawy funkcjonowania komputera. Przegląd najbardziej popularne

W tym artykule opisano, jak program na rzecz poprawy działania komputera mogą zwiększyć jego wydajność i są uważane za jedne z najbardziej popularnych programów.


Era cyfrowa

W dzisiejszych czasach komputery są wszędzie. Są one wykorzystywane przez zwykłych ludzi na codzień i rozrywki, a także różnych instytucji, ośrodków badawczych i innych. I choć są one częścią naszego życia niedawno, ale bez nich jest prawie niemożliwe. Jeśli wyobrazimy sobie przez chwilę, że wszyscy odmówili i zniknął, będzie to rodzaj apokalipsy. Po tym wszystkim, muszą elektrowni jądrowych, szpitale, usługi transportowe i inne bardzo ważne sektory. Ich jedyną wadą jest to, że w miarę upływu czasu, wiele przestarzałych komputerów lub po prostu zacząć powolne i nie działają jak powinny. Oczywiście, w tym samym banku za ich pracę na czas i prowadzenie oko na profilaktykę HIV, ale to młotkiem domowego komputera cyfrowego „śmieci” dość często.

Ponadto, nie każdy ma możliwość terminowego uaktualnień, a nie każdy potrzebuje. nawet starsze komputery nadają się do pracy biurowej. Jednak, gdy system jest szybki i stabilny, jest o wiele lepiej niż stałych błędów i hamowania. W tym przypadku chodzi o programie pomocy, aby poprawić działanie komputera, które doprowadzą do poprawy wydajności i wyeliminowania błędów długo stoi w systemie operacyjnym. Och, porozmawiamy z tego oprogramowania.

przyczyny

Przed analizą tych programów powinna koncentrować się na tym, dlaczego nawet nowoczesny i potężny komputer prędzej czy później zaczyna się unosić, hamulec, przez długi czas ładowania i nie działają prawidłowo. Chodzi o to, że chociaż nowoczesny system operacyjny i wykonany jako wygodne i zautomatyzowane, stopniowo pliki na dysku twardym mocno rozdrobniony, rejestr zapycha sekcje przestarzałe i nieużywane, i zgromadził wiele programów startowych. Ale to jest w porządku. Podobną sytuację można porównać do samochodu, który czasami jest wymagane.

W przypadku oprogramowania komputerowego przyczynia się do poprawy wydajności komputera.

gatunek

Podobnie jak wiele oprogramowania, ale warto pamiętać, że jest inaczej, jak ich możliwości: niektóre prog tylko czyszczenia rejestru i rozruchu, podczas gdy inni przeprowadzić kompleksową analizę komputera do różnych błędów w systemie, niepotrzebnych usług i innych rzeczy. Więc jaki program poprawić działanie komputera jest najlepszy? Odpowiedź na to pytanie nie jest, wszystkie one spełniać swoje zadanie, i niestety, nie są panaceum. Zacznijmy od kompleksu.

miękki

Przez kompleks obejmują te narzędzia, które mają wiele funkcji i są w stanie przeprowadzić wieloaspektowy skanowanie systemu i zrobić głęboki jego naprawy. Wiele z tych programów, najbardziej popularne są Glary Utilities, Advanced SystemCare i AVG PC TuneUp, dawniej zwane TuneUp Utilities. To możemy przyjrzeć się bliżej, ponieważ program ten ma na celu zwiększenie wydajności komputera, aby wykonać swoje zadanie, prawdopodobnie najlepszym sposobem. Oczywiście nic nie stoi na stosowanie i innych, ponieważ wszystkie one mają zasadniczo podobne funkcje.

AVG PC TuneUp

Znajdź ten program na oficjalnej stronie. Jest on wyposażony w obu wersjach płatnych i bezpłatnych, to ma wymagania systemowe niskie, ale bogate możliwości. Oto krótka lista jego funkcji:

  • Oczyszczanie dysku niewykorzystanej „śmieci”, defragmentacji dysku.
  • Czyszczenie rejestru i defragmentacji to.
  • Wyłączenie nieużywanych usług.
  • Praca z uruchomieniem i m. P.

Nie jest to pełna lista jego funkcji, ale niektóre z nich są dostępne tylko w wersji płatnej. Jednak program ten ma na celu zwiększenie wydajności komputera , nawet w trybie demo jest w stanie znacznie poprawić wydajność systemu zaśmiecone.

inny

Jak już wspomniano, program jest złożony, posiada wiele funkcji. Ale ze zwiększoną stabilnością i oczyszczania materiału cyfrowego, który pojawia się w regularnych odstępach czasu, czy dobrze i wąsko ukierunkowane programy do optymalizacji komputera, na przykład, CCleaner. Jego funkcje nie są tak wielkie jak inni, ale to małe narzędzie, rezyduje w pamięci komputera i monitoruje wygląd cyfrowej „śmieci”, usuwa niepotrzebne wpisy rejestru, czyści starcie, a także może usunąć niechciane programy. Taki program jest poprawa komputer jest również bardzo popularne, ponieważ nie zajmują dużo miejsca i radzić sobie z ich zadań bardzo dobrze.