292 Shares 4100 views

Claudia Korshunova: filmografia i biografia aktorki (zdjęcie)

Klavdiya Korshunova – młoda, ale już dobrze znana w Rosji i poza nią aktorka teatralna i filmowa. Dziewczyna talentu aktorki podbija publiczność dosłownie od pierwszych minut oglądania filmów i występów z jej udziałem. Ale czy to może być inaczej? Artistry przeszedł do Klavdii z trzech pokoleń krewnych, których życie było związane z sceną. Więcej informacji na temat życia i pracy młodej aktorki Korshunova opisano w tym artykule.


Utalentowani przedstawiciele dynastii Korshunova

Claudia Elanskaya, prababka aktorska, była wiodącą aktorką Moskiewskiego Teatru Artystycznego. A babcia Korshunova, Ekaterina Elanskaya, zajmuje stanowisko dyrektora teatru "Sphere". Dziadek Claudia, Korshunov Wiktor Iwanowicz, gra w Teatrze Maly i jest reżyserem od 1995 roku. Został zastrzelony w sztukach "Korpus generała Szubnikowa", "Na cienkim lodzie". Także w teatrze Maly jest Aleksander Korshunov, ojciec Claudii. Ale nie tylko robi działalność teatralną. Mój ojciec był zaangażowany w filmy "I Can not Say Goodbye" i "Podwójne przewijanie". Matka artysty, Leonova Olga, jest scenografką Teatru Sfera. Nic dziwnego, że utalentowane dziecko urodził się w takiej twórczej rodzinie .

Claudia Korshunova: biografia. Dzieciństwo i młodzież

W 1985 roku 8 czerwca w rodzinie Korshunov pojawiła się dziewczyna w stolicy Rosji. Jej imię oddano na cześć prababki Claudii. Dziecko wychowało się w otoczeniu twórczych ludzi, a od wczesnego dzieciństwa marzyło o zostaniu aktorką. Po ukończeniu szkoły średniej uczęszczała do Szkoły Wyższej Szkoły Teatralnej pod nazwą MS Shchepkin. Edukacja Klavdia otrzymała na kursie, prowadzona przez swojego dziadka Korshunova VI.

Debiut teatralny

Jako student, Klavdiya Korshunova zaczął grać w spektaklach. Początkowo była subskrybentem w produkcjach "Puchina" (teatr Maly, rolę Lisy), "Demony" ("Współczesność", rola Dasha Shatova). Dziełami teatralnymi młodego aktora były następujące spektakle:

 • "Burza z piorunami", której scenariusz jest napisany zgodnie z pracą A. N. Ostrowskiego. W tej pracy Claudius pełni rolę Cateriny.
 • "Trzy Siostry" dla Czechowa. Tutaj Korshunova świetnie grała Irinę.
 • "Running" według Bulgakova MA, gdzie Claudia miała zaszczyt pełnić rolę Lyuski.

Prace w dziedzinie teatralnej

Po otrzymaniu dyplomu w 2005 r. Klavdiya Korshunova zostaje włączona do trupy Teatru Sovremennik. Dosłownie od razu dyrektor Yury Yeryomin zaproponował odegrać ważną rolę w sztuce "Prawdziwa historia M. Gauthiera, nazywana" Panią z kameliadami ". Dziewczyna była bardzo wiernie i dokładnie w stanie ukazać piękną Margaritę Gautier, a publiczność została przywitana z wielkim entuzjazmem. Młoda aktorka Korshunova nie umarła długo.

Claudia pracuje równolegle w kilku teatrach. Na poniższej liście są wymienione spektakle, w których aktorka bierze udział.

Jej prace w "Współczesnym" to:

 • "Ameryka, część druga" (2006), autor Bilyana Srblyanovich. Tutaj Claudia Korshunova (aktorka) gra rolę dziewczyny z "Delikatesów". Dyrektorem produkcji jest Nina Chusova.
 • "Mamapapasynsobaka" (2006). Pod kierownictwem tego samego personelu dowodzenia (B. Srblyanovich, N. Chusova) aktorka pełni rolę Nadziei.
 • "Sharmanka" (2008), pomysł Andreiego Platonowa, kierunek Mikhail Efremov. W tej pracy bohaterka, której rolę odgrywa Claudius, ma interesujące imię – Muud.
 • "Pretty" (2010), scenarzystka Siergiej Nejdanow, producent Ekaterina Polovtseva. Korshunova występuje w tej roli w roli Sasha.
 • "Pygmalion" (2011) słynnej pracy Bernarda Shaw. Reżyserem akcji teatralnej był Galina Volchek. Claudia gra w tym sługę.
 • "Ludobójstwo, Anecdote wioskowe" (2012), scenarzysta Vsevolod Bennigsen, dyrektor-dyrektor Kirill Vytoptov. Aktorka Korshunova dostaje w tej roli rolę Katyi.

W Teatrze Maly w 2010 roku Claudia bierze udział w spektaklu teatralnym The Rooms, wystawionym pod Olegem Glushkovem.

Teatr Narodów zaprasza młodego aktora Korshunova do gry w sztuce "Triumf Miłości" Pierre'a de Marivaulta. Prace teatralne widziały widownię w 2012 roku.

Claudia Korshunova: Filmografia

Pomimo pracy w teatrze, Korshunova akceptuje propozycje filmowania w kinie. Debiutem w tej formie artystycznej w 2005 r. Była rola Nataszy (córki pułkownika Lukina) w filmie Andrieja Proszkin pt. "Żołnierski dekameron". O talentach młodej aktorki zauważyli inni reżyserzy. Każda jedna osoba otrzymuje zaproszenia do wykonywania ról w filmach fabularnych. Szczęście w tej dziedzinie towarzyszy aktorce, na imię Claudia Korshunova.

Filmografia (krótka) :

 • "977" – fantastyczny dramat Nikolaja Khomeriki, roli Rity.
 • "Ostrog: sprawa Fiodora Sechenova" – obraz kryminalny, pod kierownictwem Siergieja Matza. Korshunova gra tutaj rolę Irmy.
 • "Drawing" – film remake oparty na pracy Władimira Menchowa, rolę Tai Petrova.
 • "Dove" – melodramat, reżyseria Siergiej Oldenburg-Svintsov, rola matki Genki.
 • "Keepers of the Network" – fantastyczny film, reż. Dmitrij Matow. W tej roli dziewczyna Zhenya gra Claudia Korshunova.
 • "Życie osobiste dr Selivanova" – seria. W jednej z serii, aktorka gra Zarema.
 • "Eurazja" – obraz wspólnej produkcji Rosji, Francji i Litwy pod kierownictwem reżysera Sharunasa Bartasa. Claudia tutaj odgrywa rolę prostytutki Sasha.

Nie jest to kompletna lista obrazów, w których Korshunova odgrywała liczne role. Dzięki talentowi aktorki filmy z jej udziałem zyskują sławę i popularność.

Co dziś robisz?

Claudia Korshunova, której biografia jest bogata w twórcze zwycięstwa, dziś nadal robi swoją ulubioną rzecz. Z powodzeniem filmuje i gra na scenie Teatru Sovremennik. Najnowsze dzieła w kinie to obrazy "Podróż do życia" Oleg Galiny i "Tańce weselne" autorstwa Valeria Gai Germanicus. Plan ma wiele planów i twórczych propozycji aktorskiej, a to nie może radować się jej fanom. W 2014 roku Claudia otrzymuje tytuł laureata nagrody narodowej aktorki Nazwany po nominacji Andrei Mironov "Figaro" "Best of the best".