479 Shares 2673 views

Alexandra Child: biografia, kariera i życie osobiste

Dziecko Alexandra Pamiętało publiczności na temat roli nauczyciela fizyki w sensacyjnej serii "Szkoła". Oczywiście nie jest to jej jedyna rola, ale to właśnie ona przyniosła młodą aktorkę popularność i uznanie. Teraz w kanale telewizyjnym "TNT" jest seria komedii "W Moskwie jest zawsze słoneczny", gdzie Sasha gra jedną z głównych ról, więc sugeruję, abyś się lepiej poznała.

Alexandra Child: biografia

Dziewczyna urodziła się 6 maja 1980 w Moskwie. Jej rodzice są zupełnie niezwiązani ze światem teatru i kina. Papa jest kandydatem na nauki fizyczne, a wtedy moja matka była właścicielem warsztatu do szycia, sama wzięła wzory ubrań. Jak wspomina dziewczyna, jej kolekcje matki zostały zaakceptowane przez samego Zaitseva, a dopiero potem poszły do produkcji. W wieku 5 lat wstąpiła do szkoły artystycznej, później – w teatrze dla dzieci Galiny Wisznievskiej. To on odgrywał decydującą rolę w wyborze przyszłego zawodu. Po szkole wstąpiła do wydziału reżysera, ale po dwóch latach studiowania, postanowiła zostać aktorką. W instytucie teatralnym jego przełożonym był R. Ovchinnikov.

Początek kariery aktorskiej

Początkowo Aleksander Dziecko ciągle siedział w domu, prawie nie chodził do próbek i odlewów. Ona sama mówi, że w tej chwili była przygnębiona. Kiedyś w kawiarni zbliżył się do niej przyjaciel, który wezwał ją do rzucenia czołowych. Rok pracowała nad kanałem "O2 TV", potem "Kulturą". Tam była prezenterką i poddawała się badaniom. Ale nadal z pracy dziennikarza wróciła do środowiska aktorskiego. Alexandra została zaproszona do pracy w Teatr.DOC, gdzie grała od dawna. Pierwszym występem w nowej pracy była "Zapolyarnaya Pravda". Jest to stwierdzenie o trudnych nastolatkach, które są zarażone wirusem HIV. Jak przypomina Sasha, ta rola i atmosfera teatralna sprawiły, że chciała grać coraz bardziej. Więc pozostała tam na stałe.

Seria "Szkoła"

Alexandra Rebenok, której zdjęcie zostało ozdobione okładką magazynu "Maxim", stało się sławne po roli w tej serii. To pierwsza poważna praca filmowa. Ta seria cieszyła się opinią publiczną, wielu twierdziło, że nie może to być w prawdziwym życiu. Ale "Szkoła" ostro i uczciwie pokazała rzeczywistość.

Początkowo Alexandra Rebenok została przetestowana pod kątem roli Angliki, która została zauważona za jej suchość. W tym momencie fizyka nie została jeszcze wybrana, ale dyrektor castingu powiedziała Sashę, że to nie jej rola. Potrzebuje poważniejszej pani z czarnym kwadratem, a dziewczyna ma długie blond włosy. Więc wyszła tam, ale miesiąc później dostała telefon i została zaproszona do castingu. Musiało być wyposażone w czarną perukę. Zanim Sasha naprawdę chciała dostać się do tego projektu, poszła więc szukać perukę. Wieczorem następnego dnia został zatwierdzony. W tej roli musiała fryzować i farbować włosy, aby wszystko było realistyczne.

Według Sasha obraz był całkiem pomyślny, ale po jego nakręceniu zwrócił swój kolor. Okolica postrzegana była inaczej, jako silniejsza i potężniejsza, a to było sprzeczne z jego wewnętrznym światem.

Przyjaźń z Guy Germanicus

W filmie Aleksandra dziecko przyjaźniło się z reżyserem Valery Gai Germanika. Okazało się, że mieli podobne poglądy. Sasha zauważa, że współpracowała z wieloma, ale Valeria słuchała aktorów, nie pokazując, jak grać, ale jasno mówiąc, jakie emocje chce otrzymywać. Sam aktor musi zrozumieć, jak to osiągnąć. Sasha mówi, że Lera zachowuje się jak człowiek na dworze, ale jest prawdziwym profesjonalistą w swojej działalności, która zawsze wie, czego chce.

Kariera w telewizji

Dziecko Alexandra zostało kręcone w filmach i serialach. Wśród nich są Glukhar, M + F, Panna młoda za wszelką cenę i inne projekty. W 2010 roku wygrała ważną rolę we wspólnych pracach Wielkiej Brytanii i Rosji. W tym roku był film oparty na jednym dniu życia rodziny. Czechow – "Bracia". Tam zagrała Natalię Złotą. Dla roli, którą musiała spróbować wymyślić. Prowadziła również show "Cosmetic repair" w kanale "Muz-TV".

Dziecko Alexandra: prywatne życie

Nie była żonaty, ale miała długą więź z młodym mężczyzną, ale się rozeszli. Sama dziewczyna Alexandra mówi, że bardzo szybko zakochuje się, ale tak szybko jak się czuje. Jej zdaniem, miłość jest kreatywnością, nie trzeba wiązać długiego związku, jeśli tylko będziesz cieszyć się piękną opowieścią. Raz, w wieku 16 lat, jej serce zostało złamane, a to była dobra lekcja. Sasha pamięta, że w związku z tym stała się mniej naiwna w związku. Dziewczyna chce mieć dzieci, ale w pobliżu nie ma odpowiedniej osoby. Nadal musi osiągnąć wysokie wykształcenie, a potem spokojnie pogrążyć się w rodzinie i opuścić to otoczenie. Ona żyje pewnego dnia, tu i teraz, nie widzi życia bez kreatywności, ponieważ dzięki niemu jej dusza może latać. Dziecko Alexandry jest dopiero na początku kariery aktorskiej.

Ta utalentowana młoda aktorka jest tylko na progu jej kariery, więc z przyjemnością czekamy na nowe, wielkogabarytowe prace w filmach i rolach w spektaklach.