713 Shares 4002 views

Cafe "Virage" Eagle menu, zdjęcia, opinie

Chcesz święto rodziny jasny i niezapomniany? Następnie upewnij się wcześniej z przytulnej kawiarni, gdzie goście będą musieli poczekać na doskonałą kuchnię i przyjazną obsługę. To właśnie w tym środowisku, można w pełni się zrelaksować i dobrze bawić. Dzisiaj chcemy wam powiedzieć o wielkiej kawiarni „Bend”. Eagle – miasto jest stosunkowo małe, ale jest wystarczająco dużo miejsc, gdzie można zjeść, lub spędzić wieczór w towarzystwie krewnych. Jednakże, jesteśmy zainteresowani w dużych ilościach ciepłymi recenzjami, więc wszystkich odmian, wybraliśmy Cafe „Bend”.

Na każdą okazję

Ważne jest, że miejsce, gdzie obchody odbędą lubił całą rodzinę. Więc zwrócić uwagę na "Virage" cafe (Eagle). Znajdziesz tu wspaniałą kuchnię i przyjazną atmosferę. Cafe właśnie utworzony w celu złagodzenia duszę.

A liczba zwiedzających oraz zakres obchodów nie ma wpływu na jakość imprezy. Są pięknie partie imponujące i pokojowych zgromadzeń w najbliższych krewnych. Cafe „Virage” (Eagle) – jest to jedyne miejsce w mieście, gdzie co wieczór jest dedykowany do konkretnego tematu i nie było bardzo jasne. Dlatego młodzi ludzie – są tu częstymi gośćmi.

Dla osoby świeckie i lunchów biznesowych

Postanowiliśmy ocenić kawiarnie i restauracje jakości bankiety. Jednakże, cafe „Virage” (Eagle) zobowiązuje się do dołożenia wszelkich odwiedzić swoim gościom przyjemny, otaczając ich opieką i uwagą. Więc jeśli chcesz cieszyć chwile spokoju i spędzać czas z najbliższymi, uciec od zgiełku, a potem znajdziesz Cafe „Virage” (Orel). Po południu będą Państwo mieli okazję cieszyć pyszny zestaw obiad i wieczorem docenić starania szefa kuchni w towarzystwie przyjaciół. Sądząc po opiniach patronów, tutaj czekają na najbardziej przyjemnym doświadczeniem.

przyjemnych niespodzianek

Pamiętaj, że w słynnej piosence mówi, że „Nie musi być kobietą jakaś tajemnica …”. Odnosi się to również do kawiarni. Bez specjalnego klienta opracuje pasemka nawet dobre jedzenie. Dlatego cafe „Virage” (Eagle), zdjęcie z których możemy dać ogólne wprowadzenie, oferuje kilka przyjemnych niespodzianek.

  • Każdego dnia, począwszy od 19:00 do żyjesz muzyką.
  • Dla fanów gatunku polecam przybycie w środę. To był dzień dla gości usłyszymy motywy zachodnich przez afroamerykańskiego artysty.
  • Oraz w niedziele dość magiczną atmosferą, czarujących dźwięków saksofonu przeprowadzać z dala od wszystkich problemów. Idealnym miejscem na romantyczną randkę.
  • Piątek i sobota – muzyczny wieczór. Wykonawcy są najlepsze zespoły kreatywne miasta. Jeśli lubisz śpiewać, przyjdź koniecznie.

To może być długa lista zalet tej wspaniałej instytucji, ale jest kolejny plus, który odgrywa ważną rolę dla osoby do dokonywania wyborów. To jest cena. Tutaj znajdziesz najwięcej zabawy i ciekawy wieczór święta, a ceny dostępne dla każdego.

kompletne posiłki

Jeśli jesteś blisko, prawdopodobnie jesteś zainteresowany opcją, która oferuje kawiarnię „Virage” (Eagle). Menu jest bardzo zróżnicowane, jedzenie jest domowe stylu smaczne iw rezultacie zjeść bardzo tanio. Sędzia dla siebie. W takie połączenie może działać jako kompletny posiłek:

  • Buraki sałatkę z serem i orzechami włoskimi, kapuśniak ze świeżej kapusty, hot pot i kawy.
  • Sałatki wątroby, ogórek, makaron z mięsa mielonego, kawa.
  • Sałatka „Mimosa” grochówka z wędzonego mięsa, kebab z ziemniaków i kawy.
  • Surówka z białej kapusty, zupy, grub, kotlet rybny z ziemniakami i kawy.
  • Sałatka „Capital”, zupa z szczawiu, ryż z kurczakiem i kawy.

Koszt – 150 rubli. Jeśli wybierzesz tylko sałatkę a po drugie, koszt będzie 130 rubli obiad, zupa + drugie będzie kosztował 120 rubli.

dostawa posiłków

Usługa ta jest wykorzystywana przez ogromną liczbę mieszkańców miasta. Nie każda firma może sobie pozwolić na jadalnię, a do domu może być zbyt daleko. Dlatego jest to bardziej wygodne, aby zamówić w pewnej kawiarni pyszny lunch i przekąski bez wychodzenia z biura. Na jakich warunkach można dostarczyć? Cafe „Virage” (miasto Eagle) pracuje tak, że można jeść, gdziekolwiek jesteś.

Dodatek złożonych obiadów odbywa się od poniedziałku do piątku, od 11:00 do 16:00. W tym przypadku, zamówienia mogą być pozostawione w godzinach od 9:00 do 00:00. Jeśli zamówienie zostanie złożone przed 11:00, lub w każdym innym czasie, ale następnego dnia, dostawa jest bezpłatna. W innym przypadku, wziąć 100 rubli za dostawy w mieście. Kurier jest przywiązany do czasu klienta określonej we wniosku projektowego. Możliwe opóźnienia w sposób maksymalnie 30 minut.

Kolejną dobrą wiadomością. Zamówienia są dostarczane z jednego obiadu. Jednakże, jeśli Twoja firma będzie jednocześnie wykonać 30 lub więcej kompleksów, to będzie działać zniżkę w wysokości 10 rubli. Jest to korzystne i wygodne. A teraz to miła niespodzianka. Jeśli wybierzesz pełen zakres (150 rubli), herbata będzie bułkę lub słodkie. Ponadto zestaw zawiera chleb i poszczególne dania, które można bezpiecznie wyrzucić po posiłku.

menu bankiet

Są to specjalne dania, które są różne wyrafinowanie. Jest nadziewane pieczarkami i grillowanym cielęciny galarecie, różne tartlets, dorado filet. Średnia cena – 150 rubli za porcję. Jako danie główne można polecić różowy łosoś pieczony z całych warzyw, całe nogi i huzar wieprzowe nadziewane grzybami. Portia będzie kosztować około 220 rubli. Pyszne pizze dokładnie jak dzieci, koszt – 440 rubli.

Menu dla dzieci

Jeśli partia dzieci jest planowane, to jest możliwe, aby zarezerwować interesujący i niedrogie dania tutaj. Dzieci po prostu uwielbiam jasny dekoracji i doskonały smak żywności. sałatki owocowe, naleśniki i sernik będzie doskonałe przekąski przed głównym daniem. Z drugiej oczywiście oferuje łagodny kotlety lub kotlety z wszelkich dań do wyboru.

I oczywiście, imprezy dla dzieci bez deserów. Ogromny asortyment lodów i koktajli na pewno zachwyci swoich małych smakoszy. Średnia cena pełnego kolacji dla jednego dziecka – 300 rubli.

Opinie lojalnych klientów

I istnieje sporo wśród gości kawiarni „Virage” (Eagle). Opinie tu podkreślić, że z wielką uwagą odnosić się do każdego gościa. I nie ma znaczenia, on zamówił herbatę lub kolację bankietową na 20 osób. Świetna obsługa z pierwszej wizyty. Po drugie, na co zwrócić uwagę gości – to wnętrze. Elegancki pokój, pięknie urządzone, przestronne i komfortowe. On po prostu stworzony dla wieczoru był sukces.

Bardzo często nie idą do absolwentów świętują pierwszy dzień dorosłym życiu. A dzieci i rodzice podziękować podawanie kawiarni za wspaniały wieczór. Atmosfera jest bardzo przytulne, jedzenie jest smaczne i zawsze służył w tym czasie. Obsługa dyskretna, jak powinien wykonywać swoje zadania profesjonalistom. Muzyka na żywo sprawia, że wieczór prawdziwa bajka.

zamiast wniosku

Analizując powyższe, można stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych szkół w mieście. Przytulna kawiarnia z dobrym jedzeniem i przystępnych cenach, aby zadowolić swoim klientom możliwość spędzić wspaniały wieczór w otoczeniu krewnych. Należy również zauważyć, wysoki profesjonalizm administratorów na organizację wakacji. Brak klocki, tylko podpisać umowę z góry – i na wyznaczony dzień będziesz zadowolony skonfigurować tabele, gotowe na przyjęcie gości.