554 Shares 4362 views

Karmic związek między mężczyzną a kobietą


Zapewne nie taki człowiek, który nie słyszał o karmie. Koncepcja ta przychodzi do nas z filozofii indyjskiej. Ktoś myśli, że jest to prawo odpłaty, związek przyczynowy, niektórzy uważają, że to przeznaczenie lub los. A pojęcie to ma zastosowanie w wielu aspektach naszego życia i, last but not least, do relacji.

Połączenie Karmic oznacza relację między ludźmi, dusza które są już znane z poprzednich wcieleń. Mimo wszystko, wielu naszych spotkaniach nie było przypadkowe, ale są konsekwencją działań, które mamy, sporządzona w jednym czasie. Takie relacje często wynikają z naszych rodziców, dzieci, przyjaciół, krewnych, a nawet kolegów i przełożonych. Ale najciekawsze, oczywiście, jest karmiczny związek między mężczyzną i kobietą.

Zrozumiałe jest, że nie tylko relacji między partnerami, których spotkałem wcześniej, mianowicie ludzi, którzy doświadczyli silne poczucie, którzy wzajemnie się długów. W tym przypadku, pozostali i nierozwiązane problemy. Kiedy nie mógł znaleźć wyjście z imbroglio. Te osoby mogą odczuwać przyciąganie do siebie lub, wręcz przeciwnie, nienawiści. Ale mimo to, są one podane szansę na powrót karmiczne długi.

Często, kiedy ta gra jest taka sama sytuacja na chwilę. Taki związek może zawsze być uznane przez niektórych objawów. A przede wszystkim fakt, że nie jest tylko połączenie karmic, wskazują stany emocjonalne, takie jak uzależnienia, poczucie winy, strachu, zazdrości, gniewu, żalu. Partnerzy przeżywają te same emocje, powtórz poprzednie relacje scenariusza. Celem nowego powołania, aby pokazać inne cechy, wyzsze – Will, samodzielność, współczucie, akceptacji, pokory. A zatem, aby dokonać innego wyboru.

Oto przykład. W minionym wcieleniu mężczyzna był chorobliwie zazdrosny i dręczące wyrzuty żona wykonane cierpieć. W rezultacie, jego żona opuściła go. W desperacji rzucony mąż zabił. Kobieta mieszkała przez resztę dni z przytłaczającą poczucie winy. Nowe wcielenie ich dusze spotykają się ponownie. Sytuacja powtarza się, ale teraz nawet jego żona jest nawiedzany przez obawy przed porzucone. Co powinni nauczyć się z tego związku? Musi wykazać pokorę, aby przebaczyć i puścić bez urazy. A ona? Musi poradzić sobie z poczuciem winy.

Ponadto, istnieje inny pewny znak, który wskazuje na fakt, że ten karmiczny połączenia. Ta szybkość. Partnerzy szybko ożenić, często nieświadomie, wpisać zakłopotany krewnych. Często jest to jeden z nich musi przejść do innego miasta lub kraju. Przebudzenie i rozczarowanie przychodzi później, często po upływie roku. Człowiek nie rozumie, dlaczego on to zrobił, często depresja, która może trwać przez wiele lat. Ponadto, stare przyjaźnie lub związki rodzinne są uszkodzone.

Na karmicznych powiązań można wskazać i ekstremalne sytuacje. Z reguły jest to od narkotyków lub alkoholu uzależnienie od jednego z partnerów lub niepełnosprawności. W tym przypadku, mężczyzna i kobieta może zmienić miejsca. Ten, który w poprzednim życiu upokorzony, a teraz pojawia się jako upokorzenie. Kto rzucił w potrzebie, jest opuszczony. To, oprócz problemów zdrowotnych może być przypisana do wczesnej śmierci małżonka.

Jedną z charakterystycznych cech karmicznego związku – jest to również relacje śmiertelności. Ta nieodwzajemniona miłość, cierpienie i męki, miłosny trójkąt. W takiej sytuacji często partnerów i nie mogą być razem i osobno.

I jeszcze jeden czynnik – parę niepłodności, niezdolność do kontynuowania wyścigu. Często zdarza się, że para pogodzić się z sytuacją i przyjąć sierotą. W tym przypadku, dług spłacony w ciągu kilku często rodzą się i własne dziecko.

Karmic Link mogą być dwojakiego rodzaju – destrukcyjne i uzdrowienie. W przypadku niszczącego wiązania samców i samic Pierwsze są ze sobą wzajemnie połączone. Z biegiem czasu, są łzy, ból, czy oskarżenia i obelgi. I jeden z partnerów (a czasem obu) i chciałby zerwać stosunki, ale nie mogą i będą tolerować. Często można usłyszeć od ludzi, że to przeznaczenie, karma, zazwyczaj argumentują swoją obecność niezdecydowanie małżeństwa dzieci. Ale sytuacja nie ulega zmianie. W tym przypadku ważne jest, aby wzajemnie się bez zarzutu.

Relacja gojenie – relacja z Kindred Spirits. Partnerzy nie na siebie, wiem, jak przebaczać i wsparcie w trudnych sytuacjach. Komunikacja przynosi im przyjemność, poczucie, że nie może przestać mówić, a separacja boli.

W każdym przypadku, połączenie karmic oznacza duchowego wzrostu i rozwoju. I tylko wtedy, gdy wnioski są przekazywane, możemy powiedzieć, że rozwiązał węzły karmiczne, a spotkanie nie było na próżno.