628 Shares 8841 views

Jak zostać anoreksichkoy: warto ..?

„Chcę być anoreksichkoy!” – Ten pomysł pojawia się okresowo w głowach dziewcząt, którzy dążą do idealnej figury i marzenia o tym, jak zrzucić te dodatkowe kilogramy. Jeśli wyraźnie dostrojony, by stać się zbyt cienka, koścista, wtedy powiemy Ci cały urok i cechy tej „transformacji”. Ale zanim zdecydujesz się na ten krok, po raz kolejny zastanowić się, czy jest to potrzebne?


Więc teraz pomówmy o tym, jak stać się anoreksichkoy: 100 sposobów tam teraz „Front” nowoczesne diety. Wszystkie z nich są na pewno skuteczne, ale zawsze trzeba pamiętać, że anoreksja – jest to poważna choroba psychiczna, z których wynik może spowodować śmierć.

Jeśli w twojej głowie „cool” pomysł, jak stać anoreksichkoy, to najprawdopodobniej masz systemy związane z ich wyglądem. Może w szkole dokuczał ci chłopcze? Lub dziewczyna kiedyś mimochodem powiedział, trzeba wyrzucić kilka dodatkowych kilogramów? To pogardliwe i drwiące spojrzenia może prowadzić do podobnych refleksji. Silnego stresu (śmierć bliskiej osoby, rozłąki z najbliższymi) mogą również powodować pojawienie się okropnych myśli.

Jeśli osiągniesz pożądany i stają się kruche dziewczynę, której waga jest znacznie poniżej średniej, dostaniesz kilka problemów zdrowotnych: brak miesiączki, zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody, ciągłe omdlenia i wiele innych problemów fizjologicznych przyjdzie wraz z choroby psychicznej anoreksji. Innym negatywnym aspektem tej „złotej monety” – anorektyczne dziewczyny nie może mieć dzieci. Chcesz pozbawiać się radości macierzyństwa? Czy masz chęć na zawsze pozostanie jałowa, a nigdy w życiu czuł lubią mieć zupełnie nowe życie? A faceci są mało prawdopodobne, aby zwrócić uwagę na szkielet z bladą skórą.

Przed szukać sposobu, aby stać się anoreksichkoy, myśleć o tym, co zmienia wygląd wystąpić. Łamliwe paznokcie, włosy, podzielonego bladą skórę – to nie wszystko, co czeka cię po osiągnięciu żądanego.

Jak zostać anoreksichkoy? Dość proste, ale wrócić się do normalnego życia jest bardzo trudne. Chora dziewczynka absolutnie nic nie chce, bo anoreksja, jak robak zjada je od wewnątrz. Staje życie nieciekawą, mają tendencję do coraz bardziej schudnąć. Spójrz w lustro, dziewczyny anoreksichki zobaczyć grube ciotki, i nie odbija. Przyjaciele, praca, nauka, rozrywka, miłość – wszystko to za kulisy życia filmowego.

Leczenie tej choroby w szpitalu psychiatrycznym przechodzi użyciu specjalnych leków (leki przeciwlękowe i leki przeciwdepresyjne) oraz procedury, które przynoszą cierpienie niż tylko satysfakcję. W związku z tym zastanowić, zanim został anoreksichkoy. Jest mało prawdopodobne, że będziesz chciał spędzić kilka lat w czterech ścianach, jeść przez słomkę …

Proszę, zanim marzenie lekkości w ciele i myśleć o tym, jak stać anoreksichkoy, myśleć o konsekwencjach, które pojawią się po drastycznej utraty wagi. Nie trzeba stać szczupły pomimo jego zdrowia, młodości i urody? czy żądana szczupłości przynieść najwięcej satysfakcji, co pan marzy?