840 Shares 4585 views

Jaki jest presja czasu i jak z nim walczyć

Jaki jest presja czasu? Odpowiedź na to pytanie jest nie każdy wie. Słowo presją czasu (wartość w języku niemieckim – w czasie potrzeby) poprzednio stosowane tylko w kategoriach szachowych w sytuacji braku czasu na myślenie o podróży. We współczesnym znaczeniu – jest brak czasu, aby osiągnąć ważne rzeczy.


Z presją czasu nie jest panaceum, nie można uniknąć w każdej dużej firmie lub w małej produkcji. Dotkliwy brak czasu, mówi, że firma aktywnie działa, ale istnieją pewne nierozwiązane problemy w zakresie procesu produkcyjnego. Jeśli od czasu do czasu istnieje potrzeba w ogólnej mobilizacji, oznacza to, że firma otwiera nowe projekty, tworzy obiekty handlowe i punkty usługowe. Lepiej, oczywiście, gdy takie działania planowane są z wyprzedzeniem, w szczególności, udział w wystawach i różnych warsztatach. Jakie są presją czasu można powiedzieć organizm przeżywa stres, który negatywnie wpływa na zdrowie.

Jednak brak czasu nie jest często prowokują okoliczności wewnętrzne i zewnętrzne – zmiany w przepisach prawnych i podatkowych oraz restrukturyzacji działalności produkcyjnej z powodu tej sprawy. Nikt nie może przewidzieć i zaplanować. Jednak każdy samoorganizacja i perfekcyjny przetrwa okresy presją czasu bez strat, szczególnie jeśli zarządzanie czasem wykorzystanie. Ale większość sytuacji presji czasu stworzonego przez samych ludzi.

Przyczyny presją czasu

1. Strategia i Taktyka przewodnik

Jakie są presją czasu, pracownicy mogą uczyć się w związku z przewodnikiem strategii, przyjmującej coraz więcej zamówień, niezależnie od czasu i presji umieszczonych na barki pracowników i zachęcanie ich do pracy w godzinach nadliczbowych. Na przykład, właściciele opublikowaniu w pogoni za zyskiem w ostatniej chwili przed opuszczeniem wykończone pokoje zdecyduje się sprzedać taśmę na reklamę. Gotową pas jest usuwany, umieścić na swoim miejscu tekstu reklamowego, które nadal trzeba napisać, odejmowanie, dostosować, edytować i oznaczyć. Ta nieplanowana praca dla dziennikarza, redaktora i zecer. W tym przypadku, stare materiały mają być przechowywane. Należy pereverstat inne artykuły i przerobić je.

Jeśli właściciele nie zmieni strategię zarządzania, personel cały czas będzie w gorączce przez ich winy. W tych wersjach (przedsiębiorstwa) wysoka rotacja pracowników, ponieważ nie wszyscy pracownicy zgodzą się zapłacić właściciele super-zysków ich zdrowia.

2. Prywatne dezorganizacja

Jeśli masz na myśli zakaz pilną pracę, powodem udziałem wszystkich rąk może stać się taka cecha charakteru pracownika, jego dezorganizacji. Na przykład, po otrzymaniu nowej pracy, że nie spieszy się do jego realizacji, cały czas kreślenia. W wyniku wykonania jest opóźnione aż do terminu, a następnie przeprowadza się w pośpiechu, słabo. Jeśli przez źle wykonanej operacji będzie cierpieć dalej, całe zamówienie zostanie wykonane źle. Ze względu na niezorganizowanym jednego pracownika będzie karane przez cały zespół. Z takich przypadkach konieczne jest, aby walczyć. Wszakże takie sytuacje stworzyć napięcie w zespole. Pracownik, który ma podobną wadę musi się codziennie i codziennie przygotować plan pracy. Najważniejszym – wykonaj go religijnie. Jedynym sposobem, aby poradzić sobie z własnym brakiem organizacji i zapomnieć o tym, co presją czasu.