620 Shares 7950 views

Oznaki słabego człowieka

Obecny trend jest słaby mężczyźni są znacznie bardziej powszechne niż dzielnych rycerzy. Kobiety pozostają tylko dwie możliwości – pomoc senny księcia przekształcony macho sama staje się silniejszy.


Jak rozpoznać biedaka

Każda dziewczyna chce się spotkać silne i zdecydowane partnera w życiu, który ratuje ją od problemów i trosk, a nie tworzyć nowe problemy. Znając ten trend, słabi ludzie nauczyli się maskować siebie, ale ze względu na ich prawdziwej natury mogą być ujawnione natychmiast. Aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę, musimy pamiętać, te oznaki męskiej słabości:

 • Niezdecydowanie. Widać to nawet w szczegółach. Na przykład w kawiarni, może on długo badali menu przez dłuższy czas nie ośmielając się zatrzymać na danym naczyniu lub napoju.
 • Niezdolność do prowadzenia rozmowy. Jeśli dialog z człowiekiem, trzeba nieustannie szukać drogi wyjścia z niezręcznych pauz, powinien być ostrożny.
 • Brak ambicji zawodowych. Słabi ludzie często nie działają tam, gdzie są dobrze opłacani, a gdzie spokój i minimalny poziom odpowiedzialności.
 • Opóźniona reakcja. Człowiek nie wie, jak szybko podjąć decyzję nie tylko stresujące, ale także w zwykłych codziennych sytuacjach.
 • Ma złe nawyki. Większość mężczyzn ze słabym charakterem jest uzależniony od papierosów i alkoholu.
 • Nie spieszy się zalegalizować związek. oświadczyny od takiego człowieka można osiągnąć dopiero po szeregu trwałych podpowiedzi.

Zaledwie kilka charakterystycznych cech

Uzbrojony w pewnej wiedzy, można łatwo stwierdzić, że obok ciebie słabym człowiekiem. Objawy obejmują:

 • Charakteryzuje poświęcenia. Człowiek stara się zadowolić wszystkich (lub nie może odmówić uwzględnienia żądań obcych). Zwykle odbywa się to w imię powszechnej akceptacji.
 • On nie lubi zmian i konfliktów. I to odnosi się także do pozytywnych zmian w życiu. Słaby człowiek lubi być w „strefie komfortu”, nawet jeśli nie jest charakteryzowany przez najbardziej korzystnych warunkach.
 • On tłumi swoje emocje i uczucia. Słabi ludzie boją się pokazać ich stan umysłu. Wszystkie radości i kłopoty wolą poczuć w sobie.
 • Kocham sorority. W męskim towarzystwie, gdzie wszystkie sukcesy i ambitni ludzie ci ciężko. Ale panie, szybko nawiązać przyjazne stosunki.

klasyfikacja

Czy mężczyźni są słabe? Jak pokazuje praktyka, tak. Jednak nie wszystkie z nich są takie same. Można wybrać te rodzaje słabych mężczyzn:

 • Sissy. Jest to ofiara miłości matczynej. Będąc pod wpływem autorytarnego kobieta, nie może dokonać sam jeden krok. Ponadto staje się poważną przeszkodą w budowie własnej rodziny.
 • Zrelaksowany. Jest to człowiek, który nie jest w stanie lub nie chcą brać odpowiedzialności. Osłabienie – to tylko maska, która pozwala osobie na pozostanie w strefie komfortu.
 • Niezdecydowany. Osoba może być udany i aktywny w pracy i hobby. Ale gdy chodzi o kobiety, cała odwaga i determinacja, aby natychmiast odparować.
 • Wrażliwa. Ten twórczy charakter. Człowiek jest wrażliwy na wszelkiego rodzaju doświadczeń. Niemniej jednak nie oznacza to, że jest „bezpłatny widz”. Po zbudowany pełne zaufania relacje z kobietą, mężczyzna może objawić się w nowy sposób.

Dlaczego ludzie stają się słabe?

Cokolwiek to było, człowiek rodzi się z całą przyrodą przewidzianą w nim typowe cechy silniejszej płci. Aby stać się osobą słabą i kręgosłupa, trzeba przejść długą drogę pod wpływem następujących czynników:

 • Edukacja. Zazwyczaj słabi mężczyźni dorastają w rodzinach, w których matka pracuje dysk autorytatywny charakter.
 • Problemy ze swoim ojcem. Jeśli tata był zbyt skandaliczny i okrutny chłopiec, co do zasady, nie chce być taki jak on. W rezultacie, z wiekiem staje się coraz bardziej człowiekiem bez charakteru.
 • Relacje z przyjaciółmi. Od dzieciństwa poddano śmieszność i JEERS peer-przytomnych samców wieku uzyskuje kompleksy wagi.

Dlaczego tak wiele słabości?

Coraz częściej kobiety skarżą się, że ludzie stają się słabe. Ale w rzeczywistości ma własną historyczną wyjaśnienia. Oto tylko niektóre z czynników, które podkreślają psycholodzy:

 • War. Pierwsza i druga wojna światowa twierdził, wiele istnień ludzkich. W rezultacie, stężenie męskiej ludności zmniejszył się do 20%. Oczywiście, wiele dzieci są pozostawiane bez wykształcenia ciężkim ojca. Pomimo faktu, że to było dawno, to pozostawił swoje piętno na dzisiejszym pokoleniu.
 • Przejście do społeczeństwa przemysłowego. Wcześniej chłopcy od dzieciństwa były zaangażowane w pracy w polu, gdzie przejął męskiego doświadczenia z ich ojców i dziadów. Dziś tradycja ta jest prawie całkowicie wyczerpana.
 • Edukacja kobiet. nauczyciel przedszkola, nauczyciele, nauczyciele w instytucjach edukacyjnych średnich i wyższych … Zdecydowana większość z nich – kobiety. Naturalnie, chłopcy (przyszłe mężczyzn) przyjmuje swój model zachowania.
 • Feminizm. walka aktywnych kobiet o ich prawa była bardzo udana. Ale nie tylko działania społeczne aktywnie zaangażowany panie. Uczyli ich dzieci się różnić od swoich ojców.

Jak być mocne: Porady dla mężczyzn

Jeśli niektóre kwestie są konkurencyjne słabego i silnego mężczyznę, w 99% przypadków będzie to drugi zwycięzcą. Dlatego konieczne jest natychmiast przedstawiciele pierwszej kategorii, aby zmienić coś w sobie. Aby stać się silny, należy słuchać tych rad:

 • Zmienić swój styl życia. Zacznij koszty konwersji ze zmianami w wyglądzie, a nawet codziennej diecie. Szczególną uwagę należy zwrócić na aktywności fizycznej, które pomogą rozwijać wytrzymałość.
 • Nauczyć się podejmować własne decyzje. To nie znaczy, że nie można skontaktować się z nikogo. Ale nie starają się przerzucić na kogoś odpowiedzialnego za to, co się dzieje.
 • Obezwładnia was. Wygrawszy własnych słabości, będzie wytrzymać nawet najsilniejszych przeciwników łatwo.

Od słabeusza do przegrany jeden krok

Słabość człowieka rozciąga się na wszystkich dziedzinach życia. Dlatego tacy ludzie często stają się prawdziwymi przegranymi. Przejawia się to w następujących cechach:

 • Czuje poczucie użalania się nad sobą. Zamiast zmaga się z niepowodzeń, człowiek aktywnie szuka wymówek.
 • Stale wskazuje kobietę „na swoim miejscu”. Jest to sposób na własny afirmacji.
 • Niezdolność do obsługi pieniędzy. Człowiek nie ma umiejętności planowania budżetu. Zatem, spędza więcej niż zarabia, i ciągle jest „pod kreską”.
 • Uważa grę życia. Jeśli nie można odtworzyć, w rzeczywistości, człowiek zanurza się w środowisku wirtualnym.
 • On nie jest w stanie rozstać się z przeszłością. W szczególności, człowiek pielęgnuje starych i niepotrzebnych rzeczy.
 • Przesadza powagę swoich dolegliwości. Lekki ból głowy zimno lub zmienił się w prawdziwą tragedią dla człowieka.

Słaby człowiek – agresywny mężczyzna

Słaby człowiek może zidentyfikować nie tylko w oparciu o znanej charakterystyce, ale również w stosunku do innych członków mężczyzn. Na podstawie tych obserwacji sugeruje, zawsze ten sam wynik. Słaby mężczyźni zawsze winić kobietę. I to nie może być jakaś konkretna osoba, ale zbiorowy obraz. Oznacza to, że wszystkie płci pięknej.

Niepowodzenia w pracy? Winę kobiety, które wsadził nos wszędzie i wspinać się w męskich zawodach. Nie dodawaj osobistej relacji? Ponownie, wino na kobietę, która stałaby się uszkodzony i niewierny. Nawet jeśli człowiek potknie albo złamać kielich wina będzie na kobiety. A jeśli ten człowiek ma żonę, ona może stać się ofiarą agresji. Słabeuszy często stwierdza się poprzez hamowanie jego towarzysza. przypadki krzywdzenia dzieci nie są rzadkością.

Czy jest szansa dla osobistego szczęścia?

W przypadku słabego człowieka, co zrobić z tym problemem? Czy istnieje szansa na znalezienie szczęścia osobistego? Tak, jeśli znajdziesz odpowiednią kobietę, która ma rysy twarzy „Mamo”. Jej instynkt rodzicielski nie jest ograniczone do dzieci. Ta kobieta przeżywa wewnętrzną potrzebę, aby dbać o wszystkich i wszystko. Naturalnie, zaloty i szkoda jego biedny człowiek nie jest torturą, a prawdziwa przyjemność i możliwość zrealizować swój cel życia dla niej. Rezultat – harmonijne i ciepłe relacje w rodzinie.

Infantylizm i słabość – nie jest to samo

Mężczyźni są znacznie bardziej prawdopodobne, aby być infantylne, niż kobiety. Nic dziwnego, że mówią, że są one dla życia są małe dzieci (nawet w bardzo podeszłym wieku). Dla tego typu ludzi charakteryzują się następującymi cechami:

 • skromność i nieśmiałość, niezdolność lub niechęć do czynienia z poważnych przypadkach;
 • powściągliwość lub niezdolność do wyrażania swoich myśli (i to pojawia się tylko w warunkach publicznego zamiast w kręgu znajomych);
 • upodobanie do wygłupy (niepoważne zachowanie można przypisać zarówno w nieformalny iw środowisku biznesu);
 • niezdolność do zachowywania się w poważny związek z płcią przeciwną (co często denerwuje dziewczyny).

Oczywiście, Infantka są słabe. Ale nie jest to regułą. Często ludzie, którzy zachowują się jak dzieci, może się zebrać w pięść i zrobić wolicjonalną decyzję, kiedy wymagają tego okoliczności.

wniosek

Czy istnieje przyszłość dla biednego człowieka? Pierwsza opcja – aby połączyć swój los z kobietą z silnym instynktem matki. Zagwarantuje to szczęście, ale w sferze biznesu o wszelkich sukcesów nie może chodzić i mówić. idylla rodziny byłoby narzekać żoną i otrzymywać od niego niezbędną dawkę empatii. Oczywiście, ktoś jest zadowolony z sytuacji i stanie się „strefy komfortu” i gwarancja stabilności. Ale, niestety, słabe mężczyźni rzadko są zadowoleni. Aby mieć powodzenie u kobiet i uczynić szczyty w pracy, trzeba pracować nad sobą, wykorzenienia „kobiece” cechy.