848 Shares 5160 views

Traverse – to dla urządzenia i co się go stosuje?

Traverse – specjalny mechanizm szybkiego podnoszenia, który jest przeznaczony do pełnienia funkcji różnych rodzajów podnoszenia ciężarów dźwigi. Z założenia, ten element pośredni związek pomiędzy haka i podniesionym obciążenia. Dzięki takich szczegółów jak przesuwem hydraulicznym, może znacznie zmniejszyć ryzyko uszkodzenia artykułów gdy podniesiony w pionie i poziomie ich ruchu.


Za pomocą tego narzędzia podczas transportowania ładunków ze specjalnym ogranicznikiem wysokości. Co do zasady, element ten jest aktywowany, aby podnieść ponadgabarytowych długie produkty, które są w tranzytowego pojedynczego haka może po prostu opuścić kotwicowisko i przenieść środek ciężkości.

gatunek

Jak widzieliśmy, Poligon – specjalny element podnoszenia, który jest używany do transportu dlinnogabaritnyh cargo. Jednak w różnych sektorach stosują różne rodzaje tych urządzeń. W chwili obecnej istnieje kilka podstawowych typów przemieszczenia:

 1. Liniowa.
 2. Modułowy.
 3. Specjalna.
 4. Przestrzenny.

Ponadto, składnik aktywny rozróżnienie metody chwytania. Nie poprzeczka z haka, uchwyt pętli i takie ładunki są transportowane za pomocą występów, a występy. Konstrukcja tych elementów pozwala na element chwytny zarówno transportowana w stosunku do hodowcy łączniki przemieszczenia, tak krawędź.

Zakres zastosowania

Dzięki unikalnej konstrukcji trawers metal jest stosowany w wielu gałęziach przemysłu:

 • Żywności.
 • rafinacji ropy naftowej.
 • Chemiczny.
 • Żelaza i stali.

Ponadto, narzędzie to jest stosowane w motoryzacji, rolnictwie, logistyki i budownictwa w budowie jedno- i wielopiętrowych budynków i instytucji.

zalety

Zastosowanie elementu takiego jak trawers – gwarancja bezpiecznego i szybkiego transportu i podnoszenia ciężarów na dowolnej wysokości. Nawet jeśli pozycja jest zabezpieczona z przesunięciem środka ciężkości, nie da mu powód do odkształcania kawałek lub mimowolnie odstąpienia od łączników. A więc praca z narzędziami takimi jak trawers – gwarancja wysokiej jakości transportu (dokładniej, podnoszenie i opuszczanie) wyrobów długich. Zatem, zastosowanie tego narzędzia w sektorze przemysłu i pozwala na uproszczenie prac związanych z poruszaniem się i podnoszenia różnych ładunków.

akcesoria

Należy zauważyć, że trawers – element, który może zrealizować podnośnika można tylko za pomocą specjalnych mechanizmów sprzęgania. A więc dane te są często łączone urządzeń, takich jak:

 1. Linki.
 2. Haki (można pociągnąć i towarowy).
 3. Zszywki.
 4. Inne.

Takie dane są wymagane podczas mocowania zawiesi do obciążenia i przemieszczenia lub innych urządzeń dźwigowych. W ten sposób poprzeczka może się znacznie różnić w zależności od wyglądu możliwością podnoszenia z balastu, rodzaju i innych cech technicznych.