163 Shares 8689 views

Maść „oxoline”: instrukcje użytkowania

Maść „oxoline” odnosi się do zewnętrznych środków przeciwwirusowych. Lek działa na patogen grypy, zapobiegając jej rozwoju komórek. Substancja czynna – dioksotetragidroksitetragidronaftalin. Dla niego są wrażliwe adenowirusy, czynniki sprawcze z mięczak zakaźny, półpaśca i opryszczki infekcje brodawek. Po nałożeniu na skórę lek nie powoduje toksyczne działanie drażniące lokalnej. Pochodzących z około pięciu do dwudziestu procent leku. W ciągu dnia lek jest wydalana z moczem.

Kiedy przepisał maść „oxoline”?

Stosowanie leku jest zalecany dla skóry i wirusowego charakteru patologii okulistycznych. Traktują brodawki, opryszczka, owrzodzenia i łuszczących się. Oznaczeniami to opryszczkowe zapalenie skóry Dühring. Lek jest również przewidziany dla wirusowego zapalenia błony śluzowej nosa i do zapobiegania grypie.

"Oxoline" środki. Instrukcje użytkowania

Maść stężenie trzy procent stosowany w leczeniu brodawek płciowych brodawki. Lek jest stosowany do obszaru dotkniętego przez dzień, dwa do trzech razy. Czas trwania kursu – od kilku tygodni do kilku miesięcy. Zaleca się, aby używać do wzmocnienia działania leku opatrunkiem okluzyjnym. Gdy wirusowy nieżyt nosa i schorzeń ocznych przedstawia stężenie leku 0,25%. Lek stosuje się do błony śluzowej nosa z trzech lub czterech dniach 2-3 P / dzień. Podczas choroby mazidła oka leżał za powieki. Lek jest pożądane stosowanie w nocy. Do zapobiegania grypie przydzielana na lek w stężeniu 0,25%. Czas trwania kursu – 25 dni. W tym przypadku, lek zalecany dla wszystkich członków rodziny.

Przeciwwskazania

Maść „oxoline” nie jest zalecane w przypadku nadwrażliwości. W czasie ciąży, lek jest podawany z dużą ostrożnością ściśle z porad lekarza. Pacjenci karmiące powinny być ostrzegani o prawdopodobnego zakończenia laktacji.

skutki uboczne

Maść „oxoline” może spowodować spalenie śluzowych, podrażnienie skóry, katar. Podczas leczenia prawdopodobnie zapalenie skóry, natychmiastowy kolor niebieski plandek. Zazwyczaj te skutki uboczne pojawiają się wyższą czułość oznacza składników. W ogóle, lek jest dobrze tolerowany.

informacje dodatkowe

Maść „oxoline” z najwyższą ostrożnością podawać dzieciom. Leczenie powinno być pod ścisłym nadzorem lekarza pediatry. Lek jest dopuszczony do stosowania przez ludzi różnych zawodów, w tym potencjalnie niebezpieczne jak podzespołów środki nie wpływają na szybkość reakcji psychomotorycznych. W interakcji leku z Adrenomimeticalkie preparatów do podawania do nosa, które może rozwijać się suchość błony śluzowej nosa. Keep „oxoline” maść może nie dłużej niż dwa lata być. Nie należy przekraczać zalecanej dawki stosowania. Wraz z rozwojem skutków ubocznych, nie jest wymieniona w podsumowaniu lub w przypadku pogorszenia i nasilenie objawów chorobowych należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem.