611 Shares 4666 views

Artrofoon: przewodnik, doradztwo

"Artrofoon" – lek homeopatyczny. W związku z tym, że nie zawiera żadnych składników antybakteryjnych lub antytoksyczny lub bakteriostatyczne. Podobnie jak wszystkie leki homeopatyczne, substancja jest przeznaczony do leczenia „podobny z podobnym”. Co to znaczy?

Preparat „Artrofoon” wyjaśnia instrukcja ta zawiera w swojej strukturze „przeciwciała oczyszczone przez powinowactwo do ludzkiego czynnika martwicy nowotworów alfa (FNOalfa) o zawartości substancji czynnej formy nie wyższej niż 10-15 ng / G” (cytat). Innymi słowy, lek ma postać roztworu sverhrazbavlenny która stale poddawane specjalnej obróbce – nasilenie. Nasilenie kolei – stopniowe rozcieńczanie roztworu pierwotnego, wraz z zewnętrznego oddziaływania fizycznego.

Nasilenie nie tylko oszczędza preparaty sverhrazbavlennyh aktywność biologiczną, ale daje im wszystkie specyficzne właściwości.

„Artrofoon” instrukcja zawiera informację, która jest mieszaniną substancji, homeopatycznych C12, C30, C200. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, efekty metaboliczne i normalizuje trofizmu tkanek. Zauważono, że w przypadku „Artrofoona” wraz z lekami, czas leczenia znacznie zmniejszona.

Jak działa lek „Artrofoon”? Tabletki są zdolne do aktywowania endogennej czynnik martwicy nowotworów. Jego użycie jest zalecane dla stawów, ból pleców, osteochondroza, choroby zwyrodnieniowej stawów. Lek aktywuje organizmu w taki sposób, że zmniejsza się ilość cytokin i mediatorów odpowiedzialnych za występowanie reakcji zapalnych. Dzięki temu można zmniejszyć lub nawet zatrzymać negatywnych procesów w narządach i tkankach.

Powstaje pytanie: Czy takie akty słabe struktury? „Artrofoon”, ponieważ wszystkie homeopatycznych skuteczne jako zdolny do wywoływania u pacjentów wrażliwych hyperergic sverhneznachitelnye odpowiedzi na dawkę substancji leczniczej.

Dobry preparat „Artrofoon”? Przewodnik wyjaśnia, że wszystkie leki homeopatyczne, nie powoduje żadnych skutków negatywnych reakcji. Pijąc nie jest konieczne, aby zmienić dowolny tryb życia lub diety. Lek jest łączyć z dowolnym lekiem, dzięki czemu może być stosowany jako jedno- i terapii skojarzonej.

Jedynym powikłaniem w skład przedawkowanie „Artrofoon” Instrukcja uspokaja, mogą być objawy niestrawności: łagodne nudności i rzadko – niestrawność. Jednak przypadkowe przedawkowanie jest praktycznie niemożliwe.

Jak zażywać lek „Artrofoon”? Podręcznik zaleca stosowanie go jak innych preparatów homeopatycznych. Bezpośrednio po przebudzeniu rano i wieczorem leżącej w łóżku, zaleca się, aby rozpuścić się aż do całkowitego rozpuszczenia 2 tabletki. Jeśli pacjent odczuwa ból, to znaczy, aby wziąć „Artrofoon” należy do 4 razy dziennie przez miesiąc. Następnie dawka lekarstwa jest zredukowana do stanu normalnego. Oczywiście dawkowanie zwykle sześć miesięcy. Następnie, po przerwie, leczenie można powtórzyć.

Należy zauważyć, że nie badano wpływ „Artrofoona” na ciężarnych i karmiących. Dlatego zaleca się, aby nie brać pigułki. Tylko w najbardziej ekstremalnych przypadkach, gdy spodziewane korzyści przewyższają ewentualne ryzyko, lek jest przepisywany do tej grupy kobiet.

Tabletki „Artrofoon” są kremowo-biały cylindry płaskie. One wykreślone ryzyko i litery „Materia Medica” z jednej strony, fazowania i napis „ARTHROFON” na drugiej.

Nie wszyscy eksperci uznają efekt terapeutyczny leków homeopatycznych, w tym „Artrofoona”. Ich zdaniem, są one motywowane jest bardzo małe stężenia leków. Szacuje się, że kilka kilogramów tabletek istnieje tylko kilka cząsteczek substancji leczniczych. Wielu przedstawicieli oficjalnej medycyny nie rozpoznaje takie traktowanie „fałszywe”. Homeopaci twierdzą. Uważają, że specjalnie przygotowany bardzo niska dawka może mieć wiele bardziej użyteczny niż silnymi lekami syntetycznymi, antybiotyki, itp

Od tej dyskusji, możemy stwierdzić, że przed rozpoczęciem leczenia dowolnej kompozycji (konwencjonalny lub homeopatycznych) powinien najpierw dokładnie zbadane przez lekarza i wspólnie decydują o sposobie leczenia.