346 Shares 7232 views

DSTU: wydziałach. Politechnika Don State (Rostów nad Donem)

Jeśli chcesz uzyskać wykształcenie techniczne na południu Rosji, zwrócić ich uwagę na DSTU, że wydziały produkują dużą liczbę wysoko wykwalifikowanych specjalistów rocznie. W roku akademickim 2015/2016 uczelnia przygotowuje specjalistów w 88 specjalności, z których większość – czysto technicznych.


Historia uczelni

W 1930 roku, u szczytu przemysłu w tworzeniu ZSRR, władze miał plan, aby w stan przemysłową, aby otrzymać wielkie korzyści z rolnictwa. Dlatego czas powstał poprzednik Uniwersytetu Dagestan stan techniczny (Rostów nad Donem) – Północno-kaukaskiej Instytut Inżynierii Rolniczej, zaprojektowane w celu łagodzenia Don Polytechnic Institute, którzy nie mogli poradzić sobie z zadaniami szkolenia.

W całej swojej egzystencji uniwersytet wielokrotnie zmieniła swoją nazwę, a prąd był bardzo niedawno – pod koniec 2000 roku. Szczyt rozwoju instytucji zaczęło połowie 1980: został następnie opracowała szereg maszyn rolniczych do zbioru zboża i uprawy. Automatyzacja Rolnictwa przeprowadza się przy użyciu urządzeń opracowanych na podstawie Uniwersytetu, znacznie zwiększy wydajność. Mimo kryzysu 1990, instytucja nadal działać i produkować wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie rolnictwa, tak aby w przyszłości mógł uniknąć niedoboru personelu.

Uniwersytet Dagestan State Technical (Rostów nad Donem) dzisiaj

W tej chwili, uniwersytet jest jednym z czołowych miejsc wśród wszystkich instytucji specjalizujących się w rolników szkoleniowych. Największy uniwersytet w południowej Rosji pozwala przeszkolony w 200 przeznaczenia, z czego 70% w odniesieniu do profili inżynieryjnych i technicznych. maturzystów duże zapotrzebowanie na rynku pracy, często dostać pracę w inżynierii, metalurgii i wojskowych przedsiębiorstw przemysłowych.

Politechnika Don państwo prowadzi szereg innowacyjnych projektów mających na celu poprawę działania edukacyjne. Jeden z nich – tworzenie działów firmy, w której wzięli udział dużych przedsiębiorstw na południu Rosji. Uczelnia aktywnie współpracuje z partnerami zagranicznymi, a ponadto jest to, gdzie klub Bolonii otwarto, która jest jedynym oddziałem organizacji w kraju.

wydziały

Jeśli planujesz połączyć swe życie z rolnictwem, śmiało zastosować do DSTU, jego wydziały są potężne skupiska wiedzy, nagromadzone przez dziesięciolecia pracy. Uczelnia działa ponad 15 wydziałów, z których najbardziej popularne są: „Maszyny rolniczy” oraz „Neftegazopromyshlenny”.

Oprócz obszarów sektora rolnego, możliwe jest, aby wziąć pod uwagę inne działy, takie jak „Zarządzanie innowacjami i biznes”, „Zarządzania i Przedsiębiorczości”. Szkolenie w tych specjalnościach jest przeprowadzane w taki sposób, że uzyskana wiedza na uczelni mogą być stosowane zarówno w dziedzinie rolno-przemysłowej, aw innych.

specjalności

DSTU, specjalność które są wystarczająco liczne, szkoli rocznie około 15.000 studentów, które w tym gości zagranicznych. Wśród obszarów proponowanych uczelni, najbardziej popularne są: „Obsługa i Turystyka” i „Inżynieria”. Każdego roku duża liczba studentów ma tendencję, aby ją tam.

Przy wyborze specjalności, należy zwrócić uwagę na fakt, że niektóre z nich są dostępne tylko do licencjackich, a niektóre – tylko do szkolenia w Sądownictwa. Niektóre zawody są dostępne tylko w płatnej formie szkoleń, ponieważ państwo nie przeznaczyć środki finansowe na ich istnienie. Przed ubieganiem się o tym czy tamtym kierunku, należy skontaktować się z biurem rekrutacji wszystkich niezbędnych informacji o nim.

Jak wpisać?

Jeśli zdecydujesz się na studia w DSTU, wstęp będzie wymagać, aby zapewnić standardowy zestaw dokumentów, jak również wszystkie niezbędne informacje na temat uczelni ciebie. Mówimy o zaświadczenie kończenia nauki (dyplom uczelni), paszport, zaświadczenie o zdaniu egzaminu, fotografie, a także wszystkie dokumenty, które pokazują, że jesteś studentem, który kwalifikuje się do pierwotnego odbioru (to dyplomy i certyfikaty, świadectwa lekarskie że masz trudności, i tak dalej. zm.).

Nie zdały egzaminu? Nie bój się, można to zrobić bezpośrednio na uniwersytecie w momencie składania wniosku. Należy zwrócić uwagę na istnienie wynik mijania, które trzeba wybrać do udziału w przyszłych zawodach. Po odebraniu zawsze muszą posiadać zaświadczenie wskazujące na egzaminy w języku rosyjskim, matematyki, a trzecia pozycja będzie się zmieniać: mogą być fizyki, historii, chemii i nauki społeczne.

filie uczelni

Jeśli nie chcesz iść do Rostów nad Donem o dopuszczenie do DSTU, Uniwersytet oddziałów – decyzji, które mogą Ci odpowiadać. Biura Division znajdują się w Piatigorsk, Wołgodońsk, Stawropol, miny, Taganrogu i Azowskiego. W niektórych regionach, gałęzie są zupełnie inne nazwisko, na przykład podział Stawropol nazywany Technology Services Institute. Od 1959 do 2009 roku jako filia uniwersytetu istniało również Instytut Energii i Inżynierii DSTU.

Aby wprowadzić dowolny oddział Politechniki Dagestan państwa, wydziały, które wytwarzają do 15 tysięcy wysokiej klasy specjalistów, każdego roku trzeba wykonać wszystkich tych samych warunkach jak w przypadku dopuszczenia do „głowy” oddziału uniwersyteckiej. Ponadto szkolenie w niektórych wydziałach jest znacznie tańsze. By w końcu zdecydować się na mieście, najbardziej nadaje się do szkolenia, prosimy o kontakt z komisji selekcyjnej i otrzyma wszystkie niezbędne informacje na temat oddziałów interesujące.

Czesne

Jeśli nie jesteś w stanie działać w dziale budżetu Politechniki Dagestan State, specjalnością jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy, komisja odbiór pracowników uczelni oferują płatnego szkolenia. Koszt edukacji w tej uczelni wynosi od 50 do 120 tysięcy rubli, a to zależy od wybranej specjalności. Najdroższe edukacji w pełnym wymiarze czasu będzie dla tych, którzy wybierają specjalizację „statków powietrznych” lub „Kriogeniki”.

Nauczanie na odległość jest oferowana w rozsądnej cenie: od 18 do 36 tysięcy rubli, w zależności od specjalności. Ucząc w oddziałach uniwersyteckich będzie kosztować dużo mniej i uzupełnić do 60 tysięcy rubli w pełnym wymiarze czasu i do 30 tysięcy – w korespondencji. Dlatego wielu wnioskodawców wolą wprowadzić siedzibie uczelni, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze.

schronisko

Jeśli działasz w DSTU (adres:., Rostów nad Donem, Gagarin Square 1) i pochodzą z innego miasta, można postarać się o miejsce w schronisku. W sumie uczelnia działa 8 akademików dla studentów. Aby stać się jego mieszkańcy będą musieli napisać odpowiedni wniosek o dopuszczenie. Forma dokumentu, można uzyskać kontaktując się z komitetu powitalnego Uniwersytetu.

Koszt życia w akademikach wahają się od 400 do 800 rubli miesięcznie. Wszystko będzie zależało od tego, co oddział studentów i forma studiów jesteś. Przede wszystkim trzeba zapłacić doktorantów i pracowników kontraktowych. Osada występuje zwykle pod koniec sierpnia, szczegółowe informacje na ten temat najlepiej wyjaśnić w komisji selekcyjnej.

Szkolenie wstępne uniwersytet

DSTU, którego wydziały są bardzo popytu na tych, którzy chcą uzyskać specjalizację techniczną, zaprasza wszystkich, którzy chcą odwiedzić kursy przygotowawcze. Nawet jeśli nie pracują, kursy – to świetny sposób, aby poprawić swoje umiejętności, zdobyć dodatkową wiedzę w odpowiedniej dziedzinie, a zarazem i zdecydować, czy wybrany zawód jest dla Ciebie naprawdę.

Ci, którzy mają niekompletne wykształcenie średnie (9 klas) można zapisać w jednym z kilku instytucji SPO, po którym będą zadowoleni, aby zobaczyć University. Mówimy o DSTU gramatyki, liceum technicznego, lotnictwa i elektrycznych uczelni technicznych, a także Wyższej Szkoły Ekonomii, Zarządzania i Prawa im. Wstęp do tych szkół odbywa się według standardowych schematów, typowymi dla średnich szkołach zawodowych.

wniosek

Politechnika Don Stan jest aktywnie zaangażowana w nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych. Jego gotowość do współpracy z DSTU już wyrażone około 50 uczelni z całego świata. Oczekuje się, że uczniowie i nauczyciele będą nadal aktywnie uczestniczyć w programach wymiany i nauki w innych krajach.

Niezależnie od wszystkiego innego, to na DSTU Akademia piłkarska Real Madryt został otwarty w 2013 roku. Jest to jedyna instytucja w Rosji i jest zaangażowana w szkolenia studentów i uczniów, którzy są na ryzyko w zakresie norm społecznych. Bolonia Club, jedyny w Rosji, jest również przedmiotem dumy Uniwersytetu, to jest tutaj, że tworzą nowe przepisy dotyczące systemu edukacji Federacji Rosyjskiej.