684 Shares 2966 views

New York Institute of Photography (New York Institute of Photography): Adres, szkolenia, opinie

New York Institute of Photography jest nie tylko największy na świecie, ale także najstarsza szkoła o podobnym profilu. Jego kursy corocznie przyciągają tysiące studentów i pomóc im nauczyć się umiejętności. Zdjęcia zdobią absolwentów najbardziej prestiżowych publikacji, w tym magazynu National Geographic. Główną zaletą szkoły – łatwość uczenia się, bez problemów, bez prac domowych, tylko kreatywność. Jeśli chcesz dobre zdjęcia świata, trzeba nauczyć się patrzeć na niego jako fotograf – to motto New York Institute of Photography.

Jak to wszystko się zaczęło?

Zdjęcia Institute w Nowym Jorku został otwarty w odległym 1910 roku, gdy rewolucja przemysłowa w kraju i na świecie była w pełnym rozkwicie. Świat patrzył na nauki i nowych technologii jako sposób, aby ułatwić życie, bardziej komfortowe, a zatem lepiej. Amerykańskie firmy są torując drogę do niego z nowymi produktami i wynalazków, które obejmowały kamer, poprawia się z roku na rok. Była to doskonała okazja, aby stworzyć szkołę, która naucza wiedzy i umiejętności fotografa.

Instytut otworzył francuskiego emigranta Emil Bryunell, w pobliżu zabytkowego Pennsylvania Station New York Railroad. Jej okolica w tych dniach „domu” rozwijała się szybko i stał się dla wielu szkołach technicznych. Początkowo Bryunell rozważyć jego projekt (obecnie New York Institute of Photography NYIP) w skromnym jakości. Szkoła została zaprojektowana dla klientów indywidualnych, którzy posiadają własne aparaty fotograficzne, a teraz chcą dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić. Stopniowo jednak, były lekcje grawerowanie, retuszowania i Kinematografii. Następnie E. Bryunell zaczął gromadzić i publikować je w swojej książce. Współczesna nazwa szkoły otrzymała w 1914 roku, kiedy to został oficjalnie zarejestrowany przez jego twórcę.

Rozwój szkoły

Aktywny rozwój instytutu rozpoczął się po 1920 roku, kiedy nowe kierownictwo. Instytucja była pod kontrolą przedsiębiorczego biznesmena S. Falk i jego dwóch braci. Gospodarczy lider żyła odegrała w ręce instytucji edukacyjnej. Falk został stworzony nie tylko do publikowania. New York Institute of Photography dostał oprócz dwóch oddziałów: w Chicago i Brooklyn. W latach szkolnych 1930-1940 wyprodukował większość kamerzystów pracujących na kronik.

Nawet więcej klientów zaczęły się pojawiać po dyrektorem instytutu był genialny pomysł kształcenia na odległość, która poszerzy granice przychodów rynkowych i zwiększać.

Przejście do uczenia się odległość

Pierwszy akredytacja, która uprawnia ich do pociągu zdalnie, Instytut odbyła się w 1956 roku. Jego status jako instytucji edukacyjnej zachował się do chwili obecnej, ponadto został licencjonowany przez Departament Edukacji w Nowym Jorku. W 1975 roku szkoła z internatem była zamknięta. Ten ważny krok pozwoli skupić wszystkie swoje wysiłki na rozwoju kształcenia na odległość.

Jedyną rzeczą, która zmieniła – jest to, że do tej pory w Instytucie stock kursach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych i sumiennych instruktorów. Każdy z nich inspirują uczniów do nowych zwycięstw i osiągnięć twórczych, dzięki ciągłej poprawy i przejść profesjonalnie.

W tej chwili, New York Institute of Photography (Adres: 10016, USA, Nowy Jork, Nowy Jork 192 Lexington Ave, № 701) oferuje dziesięć kursów tematycznych. Każdy, kto chce dowiedzieć się więcej o fotografii i dowiedzieć się, jak zrobić piękne zdjęcia do użytku osobistego lub handlowych, upewnij się, aby znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Kształcenie na odległość pozwala odbierać kwalifikacji zawodowych, z dowolnego miejsca na świecie, w swoim własnym tempie. Na rozwój każdego kursu zostanie ograniczony do 18 miesięcy, podczas gdy w całym okresie uczniowie są właściwe służby Mentor doradzanie im technicznie i profesjonalnie, a także kontrolować stopień przyswajania nowej wiedzy. Program skupi się na każdy z nich w sposób bardziej szczegółowy.

Przebieg profesjonalnej fotografii

Kurs ten jest najbardziej popularne, jest ona skierowana tysiące ludzi każdego roku, a wśród nich nie tylko początkujących, jak i entuzjastów fotografii, ale także do profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności. Jest to kompleksowy program, który nauczy Cię, jak przejąć kontrolę nad aparatem. Kurs ukazuje podstawowe elementy: tajemnice ekspozycji, stosowanie soczewek, oświetlenie. W tej fotografii szkolenie odbywa się w miłej atmosferze. Badanie dopasowuje się do rytmu życia studenckiego, widzisz, jest niezwykle korzystna oferta.

Studenci otrzymują informacje o tym, jak w każdych warunkach, w tym pogody, profesjonalnych fotografów uzyskać wspaniałe zdjęcia. Kurs oferuje rodzaju „cięć” umiejętności w wielu rodzajach fotografii .. ślub, portret, krajobraz, itp całym programie, studenci przeprowadzają projekty fotograficzne i umieścić je w Internecie, aby być oceniane przez profesjonalistów. Materiały: 6 lekcji dostępne przez całą dobę w Internecie, siedem dni w tygodniu.

W rezultacie, przechodząc zdalny kurs w Instytucie Nowym Jorku fotografii, będziesz miał pewność i umiejętności, które pomogą przekształcić niewinne hobby w pełnoprawny pracy z dobrym dochodów. Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości i wynikach, instytucja zwróci pieniądze, ale nie zapominaj, że do niektórych terminów ustanowionych w tym celu.

Kurs „Podstawy fotografii cyfrowej”

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą opanować aparat cyfrowy. Studenci będą uczyć się o jego podstawowych funkcji, jak w trybie ręcznym do robienia zdjęć miejsc i ludzi wokół wyższej jakości. Profesjonalni fotografowie mówią nam, jak patrzeć na świat innymi oczami. Kurs będzie przydatna nie tylko dla początkujących, ale także tych, którzy są kontrolowane przez aparat cyfrowy od kilku lat. Podobnie jak poprzedni, to polega na tworzeniu portfela własnych projektów, które zostaną ocenione przez mistrza. W celu uzyskania zdjęciami szkolenia pomyślnie, otrzymasz 4 lekcji i wideo, dostępne w każdej chwili w internecie.

Kurs „fotografia portretowa”

Program kursu składa się z materiałów, które uczą te wszystkie subtelności, które należy uwzględnić w celu tworzenia pięknych i profesjonalne portrety. Uczestnicy dowiedzą się, jak pracować z różnymi rodzajami przedmiotów: .. Od jednostek do grup dzieci, zwierzęta, itp Wykwalifikowani nauczyciele wyjaśniają niuanse związane z oświetleniem, wybierz ułożenia w studiu lub fotografowania na zewnątrz, statycznej lub ruchomej. Wszystko to przyczyni się w przyszłości do tworzenia inspirujących zdjęć. Jednocześnie portfel z własnej pracy, której nauczyciel docenią skuteczność szkolenia. Materiały: 4 lekcje, w tym wykładów wideo i dostępne przez całą dobę dostęp do forum.

Kurs „fotografia ślubna”

Kurs ten będzie istotne i szczególnie interesujące dla tych, którzy zarabiają w fotografowaniu ślubów. Wysokiej jakości zdjęcia z pięknych i skutecznych metod ustawiających jest popyt i cenach znacznie wyższy standard. Z słuchacze są profesjonalnych fotografów ślubnych, którzy prowadzą ich przez wszystkie etapy budowania udanego biznesu, znalezienie klientów, planowanie dnia i kończąc na procesie edycji materiału filmowego. Mając dane kursów fotograficznych, studenci zdobywają umiejętności kompozycji, ekspozycji światła ustawienia. Edukacja przyczynia się do rozwoju własnego unikalnego stylu, w którym fotograf rozpozna potencjalnych klientów. Materiały: 4 lekcje (wykłady i wideo), dostęp do forum.

Oczywiście fotoreportaż

Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy wiedzą, jak opowiadać, pisać opowiadania i chce wykonać kopię zapasową swoich zdjęć pod wrażeniem przez czytnik. fotoreporterzy zawodowych będą rozmawiać o tym, jak wizualizować swoje wrażenia i suchy tekst, które wykorzystują tę technikę. Studenci uczą się zobaczyć świat oczyma fotografa, aby móc uchwycić ciekawe obrazy z prawidłowej ekspozycji i kompozycji, światła. Szkolenie jest przewidziane dla 4 lekcji, w tym nauczycieli i wykłady wideo.

Program nauczania z profesjonalnej fotografii dla podróżnych

Kurs New York Institute of Photography jest stworzony dla tych, którzy lubią podróżować, zainspirowany fotografiami popularnego magazynu National Geographic i chce uchwycić na filmie widzi wszystko wokół niego. W celu strzelać świat jest piękny, konieczne jest, aby wyglądać profesjonalny wygląd. Program kursu jest zbudowany bardzo dobrze i jest pełen materiału w różnych dziedzinach. Oczywiście będą uczyć kilka rodzajów badań, które będą pomocne w podróży, w tym krajobraz, portret, dokument. I podkreśla techniczną stroną problemu: niezbędnego wyposażenia i urządzeń. Gładzenia umiejętności i konsolidację wiedzy przyczynia się do tworzenia własnych projektów fotograficznych. Materiały i czas trwania kursu podobny do poprzedniego.

Kursy w fotografii krajobrazowej

Posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje, NYIP tworzy szeroką gamę programów szkoleniowych, w tym wysoce wyspecjalizowanym kurs fotografii krajobrazowej. Uczy jak uchwycić piękno otaczającego świata. Przedstawia zagadnienia pracy na wolnym powietrzu (w tym typów urządzeń stosowanych w różnych sytuacjach), zgodnie z naturalnym światłem, o innej porze dnia. Profesjonalnych fotografów w przykładach wyjaśnić niuanse kompozycji i ekspozycji w stosunku do przyrody, krajobrazów, kwiatów, zwierząt i tak dalej. D. dostępny w pokoju internetowym wykorzystaniu 4 klas z wykładów i filmów.

kursy biznesowe dla fotografów

New York Institute of Photography pomaga nie tylko dla początkujących w tej dziedzinie, ale specjalistów. Tak, oczywiście biznes przeznaczony dla tych, którzy od dawna w zawodzie i chcą rozpocząć lub rozwinąć działalność, aby dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze z aparatem. Początkowo brana pod uwagę fakt, że program ten jest wybierany przez tych, którzy wiedzą, jak zrobić piękne i wysokiej jakości zdjęcia. W przeciwnym razie, można go wybrać w kilku któregokolwiek z wyżej wymienionych kursów i być przeszkolony jednocześnie. Studenci uczą się o tym, co jest potrzebne do rozpoczęcia własnej działalności fotografii, identyfikacji potencjalnych klientów i rynku, jak i wartość ich pracy. Kurs składa się z pięciu lekcji (wideo i wykłady).

«Oczywiście Photoshop dla fotografów”

Kurs uczy jak profesjonalnie edytować zdjęcia za pomocą najpopularniejszego na świecie programu Adobe Photoshop. Studenci uczą się o tym, co upraw, rozmiaru, retuszowanie, nakładanie warstw, malarstwa i masek. Biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne materiały, które pomogą w tworzeniu najlepszych i najbardziej interesujące opcje dla zdjęcia. W trakcie kursu tworzy portfel, który jest szacowany przez ekspertów. Materiały: 6 lekcji z teorii i praktyki.

Strzelanie szkolenie wideo

kurs online jest przeznaczony dla profesjonalnych fotografów, którzy chcieliby nabyć dodatkowe umiejętności w amatorskim filmie, nauczyć się korzystać z nowoczesnych technologii do tworzenia wysokiej jakości miejsc pracy. Krok po kroku uczniowie poznają proces planowania niuanse pisania dobrych i interesujących scenariuszy, metody korekcji dźwięku i transmisji światła edycji. Wszystko to w przyszłości pomaga w tworzeniu dynamicznych wideo. Materiały: 6 lekcji, w tym wideo i wykładów.

New York Institute of Photography w Rosji

W celu zapewnienia szkoleń zawodowych fotografów na całym świecie, instytut współpracuje z trzech szkół: The New York Institute of Art and Design (projektowanie wnętrz), szkolenia Ashworth College i Kanadyjskiego Departamentu siedzibie w Nowym Jorku. Instytucja oferuje kursy nie tylko w języku angielskim, ale również swoje materiały licencji na całym świecie. Oznacza to, że ma możliwość otrzymania szkolenia w wielu krajach, w tym w Rosji. Oficjalnie Instytut ogłasza dwa licencjobiorców, które działają zdalnie, too. Pierwszym z nich jest wyłącznym dostawcą w kraju i jest znany jako Distance Education Rosji, drugi – w Ameryce Łacińskiej i jej Educación Distancia Hiszpański_LAT. Niestety, w języku rosyjskim, nie wszystkie kursy wymienione powyżej, a tylko trzy z nich: ślub, portret, a podstawowym obraz. Ceny są bardzo demokratyczne, to jest możliwe, aby płacić wielu płatności.

New York Institute of Photography: Opinie

Przez ponad sto lat szkoła uczy profesjonalne i wysokiej jakości zdjęcia z całego świata, tysiące ludzi na całym świecie. Nie wszystkie z nich stało się sławnych fotografów, których prace są regularnie publikowane w czasopismach lub pokazane publiczności na wystawach. Jednak nabyte umiejętności w każdym przypadku być przydatna nawet na poziomie gospodarstw domowych, aby tworzyć piękne albumy rodzinne.

Opinie o Instytucie sprawie zasobów anglojęzycznych jest sporo i są one pozytywne dla większości, dobrze, po prostu nieszczęśliwi mieszkańcy wrócili pieniądze. W Rosji niedawna szkolenia. Wentylatory domowe mówić dobrze o nim robić zdjęcia, powiedzieć „silne” wydział, który jest w 100% z najlepszych rosyjskich fotografów, składający Związku Fotografików. Jednym z ważnych czynników, które zaznaczają absolwentów – zaświadczenie, które zostało podpisane w Ameryce. Oczywiście, radość i uczenia się cenę, która jest znacznie niższa niż w USA.

W odpowiedzi na poglądy pojawiają się w Internecie, że New York Institute of Photography – „rozwód” w pieniądze, możemy powiedzieć, że tak nie jest. Każdego roku szkoła produkuje ogromną liczbę studentów. Wszystko, co się w ręce międzynarodowego certyfikatu, który jest w dziedzinie fotografii ma wysoką renomę. Wśród absolwentów Instytutu mają słynnych fotografów, których nazwiska są znane na całym świecie :. Dzhim EDDS (huragany Hunter, wystąpili w 2016 roku wewnątrz tajfunu Haiyan), Freddy Larsen, Jim Alexander, Michael Doven itp Należy zauważyć, że wyrób stosowany zdjęć i absolwentów studenci Instytutu New York fotografii.