587 Shares 3604 views

Wymiana ekranu dotykowego na własnej – niebezpieczny pomysł

Trudne urządzenie, które to nowoczesny telefon z ekranem dotykowym, jest całkiem łatwy do demontażu. Oczywiście, jeśli osoba wykonująca demontaż ciała, specjalistą w swojej dziedzinie, lub posiadacza odpowiedniej wiedzy. Operacja ta, jako substytut dla ekranu dotykowego, wymaga szczególnej opieki i pewne doświadczenie z panem.

Co zrobić, gdy czujnik jest „cichy”?

Jeśli dotkniesz urządzenie nie reaguje na dotyk palców i rysika jest również z pracy, nie rozpaczaj z góry. Być może właśnie wszedł dotykowy telefon złącze na płycie systemowej. Powody, dla sytuacji, w której dotykowy telefon komórkowy staje się „cichy”, może być bardzo wiele staromodna prosty w znacznie bardziej skomplikowane. Najczęściej winowajcą staje się wrażliwy ekran podłączenia pętli. Jednak wszystko w szczegółach.

Przy wymianie ekranu dotykowego jest nieuniknione?

  • Główne cechy wyrażające procedur Bound dotykowy telefon wymiana szkła, mogą być widoczne oznaki uszkodzenia mechaniczne: pęknięcia, frytki, głębokie rysy lub momenty związane z pracą zmianową powierzchni ściegu względem korpusu urządzenia.
  • Czasami przyczyną czujników nieprodukcyjnym są ukryte rodzaj błędu, który jest odbierany ze źródeł zewnętrznych lub słonecznego ciepła, pary, kondensatu, niepotrzebnie przedłużony ciśnienia lub napięcia statycznego.
  • Ekran dotykowy może nie działać z powodu usterki oprogramowania, które powinny być brane pod uwagę przez prowadzenie pobieżne badanie urządzenia nieczynnych.

Nie pasuje, zabić!

Przed przystąpieniem do naprawy swój własny devaysa, pomyśl o konsekwencjach! Często wymiana ekran dotykowy w połączeniu z niezwykle skomplikowanych technologii demontażu. W zależności od modyfikacji urządzenia czujnikowego można stosować różne rodzaje tachi. Na przykład, urządzenie Apple kończy typu „sandwich” modułów czujników. Oddzielny wyświetlacz na ekranie dotykowym w domu bez specjalnego sprzętu jest praktycznie niemożliwe. Nie trzeba dodawać, pewność siebie spowoduje podzielonym ekranie. Więc teraz wiemy na pewno, że wymiana ekranu dotykowego w domu – nie jest całkiem uzasadniony sposób, aby zaoszczędzić pieniądze na naprawy. Lepiej zostawić to profesjonalistom.

Jakie są korzyści?

Dzisiaj w prawie każdym oknie wystawowym dotykaj mnie za pół godziny. Tak bardzo dawno nie jest wymagane w przypadku takich napraw i wymiany części ekranu dotykowego Samsung będzie jednak tani, jak instalacja nowego ściegu na innej jednostki z ekranem dotykowym. Warto zauważyć, że modele mody naprawy kilka droższe, jako części składowych takich urządzeń „są warte swojej ceny.” W centrum serwisowego zastępujący ekranu dotykowego, których cena będzie koniecznie być do przyjęcia (około 400-600 rub.), Nie Implikuje tylko montaż nieudanych części. Warsztaty będą stanowić gwarancję dla dzieła naprawy. Fakt ten będzie rodzajem ubezpieczenia, które obejmuje nieprzyjemny moment nieoczekiwany ustawionej małżeństwo kawałku.