155 Shares 2207 views

Telefon komórkowy Sony Ericsson W810i: Cechy i Wskazówki dotyczące demontażu

Sony Ericsson Walkman W810I to nic innego jak zaktualizowanej wersji dwóch modeli. Teraz jest to kwestia urządzeń takich jak K750i i W800i. Interesującą rzeczą jest to, że przedmiotem dzisiejszej recenzji jest równocześnie podobny do dwóch odpowiednich urządzeń. Telefony Sony Ericsson W810i winni ich wygląd jest model K750. Można również być logicznym zapytać, dlaczego tak jest. Teraz będziemy o tym rozmawiać.

wejście

Sony Ericsson W810i, akumulator, który jest zawarty w oryginalnym pojeździe urządzenia, wykonane w ciemnych kolorach. Materiał produkcji jest z tworzywa sztucznego. Dla wyglądu urządzenia charakteryzuje się wzorem jednostek, które jest widoczne w obecności ciężkich formach. Wygląd rozcieńcza wkładki, urządzone w kolorze pomarańczowym. Cóż, projektanci dostarczyły przynajmniej pewną różnorodność, która sama w sobie jest dobra potencjalnych nabywców telefonów.

Jednocześnie, istnieje pewne podobieństwo z drugiego urządzenia. Przejawia się to w tym, że Sony Ericsson W810i, których cechy wymienione w artykule, odziedziczony po „rodzic” logo firmy, pokazując urządzeń należących do danej linii produktów. No i, oczywiście, przeżył i pozycjonowanie na międzynarodowej arenie telefonu komórkowego. To z kolei wpłynęło na opracowanie dostarczony. Może to ze względu na takie wyróżnienie przewodowy zestaw słuchawkowy stereo jest wystarczająco dobrej jakości zawarte w pakiecie.

W modelach wykorzystywane W810i K750 i podwozie tego samego typu. Fakt ten daje właścicielowi możliwość zmiany obudowy telefonu, jeśli to konieczne. Na przykład, jeśli poprzedni obrażenia od wyniku upadku lub innych podobnych efektów mechanicznych (a nie tylko mechaniczne), może być zastąpiony przez inny, bez żadnych problemów.

wymiary

Wymiary telefonu są podobne do tych, które posiada model K750. Że, co do zasady, ma pewne uzasadnienie logiczne. Jeśli mówimy o konkretnych liczbach, możemy zwrócić uwagę na następujące parametry. Wymiary wysokości od telefonu 100 milimetrów, szerokość – 46, a na grubość – 19,5 mm. Jak widzimy, przedmiotem dzisiejszej grubości przeglądarki wygrał jeden z jego poprzedników, jeden milimetr. Prawdopodobnie w projektowaniu i stworzyć firmę modelu kieruje się pewnymi zasadami. Doszli do wniosku, że w kompaktowej obudowie jest niezbędne do budowania zdolności najbardziej funkcjonalny. I wydaje się, że producent jest całkiem udany.

Dotyk użytku

W ręku urządzenie jest wygodne. Stara się nie poślizgnąć. Absolutnie bez względu na to, co ubrania masz zamiar nosić telefonu, czy spodnie, koszulę lub kurtkę. Wszystkie kieszenie urządzenie leży wygodnie, nie powodując uczucia dyskomfortu. W odpowiednich ilościach, wskazanych w artykule w poprzednim akapicie, telefon pozostawia masę około 99 gramów. To nie jest tak dużo, a indeks zbiega się z parametrów modelu K750. Ale to jest w stanie rozładowanym, zgodnie z zaleceniami producenta. W praktyce niejednokrotnie zauważyć wskaźnik rozbieżności. Okazało się, aby ustalić, czy karta SIM i zewnętrzne urządzenie pamięci masowej, waga będzie wynosić około 97 gramów. Ale model K750 w tym samym stanie, waży 104 g Jedną z cech technologicznych, które przyczyniły się do zmniejszenia wagi urządzenia był nowatorski typ klawiatury. przyczynił się także do migawki aparatu. A raczej jej brak.

rozwiązania kolorystyczne

W tym czasie urządzenia na arenie międzynarodowej z telefonów komórkowych, został przedstawiony tylko w jednym projekcie. Nazywana jest klasyczny. To, oczywiście, czarny. Jakiś czas później nastąpiła kolejna wersja operator, który przeprowadzono w innym kolorze. Ale to klasyczny w firmie „Sony Ericsson” jest tylko czarne urządzenia luz.

Materiały konstrukcyjne

Sprawa jest wykonana z czarnego tworzywa sztucznego, jest matowy. Podobny do koloru węgla, nawet grafitu. Nawet jakieś podpowiedzi tępym połysku po prostu nieobecny. Sprawa ma dość niebrudzący. Firma stworzyć W810 został rozwiązany po raz pierwszy do stosowania asymetrycznych kolory, które zostały przypisane do poszczególnych klawiszy. W środku telefonu widzimy obecność kluczy zastrzeżonych linii produktów „Vokman”. Wykonana jest w kolorze pomarańczowym i że próbował producenta łańcucha skupić potencjalnych nabywców.

prawy blok

Oto klucz o nazwie „aktywne menu”, wykonana w srebrze. Kompozycja kierunku centralnej dzielone klawisz nawigacyjny, który ukrytego projektantów pod elementem metalowym. Interesującą rzeczą jest to, że za pomocą współczynnika formy i ogólnej struktury pracowników firma próbowała nadać telefonowi ścisłej wygląd. Korzystanie metaliczny kolor i jego zastosowanie do klawisza nawigacji, dają podstawy do mówienia o wygląd elementów dostosowanych do stylu młodzieżowym. Podobne decyzje możemy zobaczyć z fińskiego producenta urządzeń wchodzących w skład linii „Music Express”. Ale odpowiednie urządzenia jest teraz ustawiony jako rozwiązań muzycznych młodzieży. To wszystko nie może nie kolidują z nami do pewnych refleksji.

Ten rodzaj eksperymentu, przeprowadzonego przez „Sony Ericsson”, może być słusznie nazywany odważny. Tylko należy zwrócić uwagę na fakt, że takie próby miały już miejsce. Dokładniej, można wymienić modelu K700. Pamiętam, że to urządzenie używać definicji popytu i popularność nie tylko wśród odbiorców biznesowych, ale także dla młodych ludzi. W tym przypadku sama jednostka miała luźny wygląd. Do tej pory, na pytanie, co okaże się dorosłym bogatych ludzi, pozostaje otwarta. Tak, firma będzie pamiętał o swoim pierwszym doświadczeniu i, najprawdopodobniej, postanowił pójść na całość, zakładami właśnie ten czynnik.

tylny

Za widzimy obecność dwóch pomarańczowymi wstawkami. Pierwszy z nich to nic innego niż logo firmy z linii produktów „Vokman”. Drugi lustro jest przeznaczony do autoportretu. Jest również pomalowane na pomarańczowo. Od swojego głównego elementu funkcyjnego uchwyty bezbłędnie winić tu nie jest do niczego. Ale w tym samym czasie, to pozostaje, według sondaży, nie jest szczególnie popularny.

Powierzchnie boczne

Na każdej stronie jest inny zestaw kontroli. Przyciski są na ogół podobne do tych, które były stosowane w projektowaniu i tworzeniu modelu K750. Dokładniej, to mamy klawisz muzyczny na lewym boku. Jego cecha funkcjonalna polega na możliwości uruchomienia odtwarzacza multimedialnego. Może ona również zawierać radia analogowego. Wszystko zależy od tego, co z tych dwóch aplikacji została uruchomiona po raz ostatni.

Poniżej można znaleźć gniazdo, przeznaczone do montażu zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Karty pamięci są obsługiwane przez objętość do 4 gigabajtów. Po przeciwnej stronie znajduje się prawy klawisz, dzięki której właściciel telefonu może kontrolować poziom głośności urządzenia. Daje możliwość zmiany kanału radiowego uruchomiony wcześniej. Znajduje się tuż poniżej funkcjonalnego klawisz aparatu.

parametry techniczne

Podsumowując krótkie parametry techniczne telefonu. Jest on zbudowany z 20 MB pamięci RAM. Autonomicznych związanych operacyjnie polimer typu akumulatora litowo pojemności 900 miliamperów w ciągu godziny. Ciężar urządzenia jest równa 99 g, o wymiarach 100, przez 46 do 19,5 mm. Telefon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli, moduł posiada lampy błyskowej i autofokusa. Jest radio, a także „Bluetooth” w wersji 2.0. Nawigacja satelitarna danych brakuje.

wniosek

Ogólnie miło dostać model Sony Ericsson W810i. Jak odblokować ekran telefonu? Takie pytanie często można znaleźć na forach w tematach tej jednostki. W rzeczywistości, ekran jest odblokowany za pomocą standardowych skrótów klawiszowych.

Kolejny z najbardziej dyskutowane było pytanie, jak rozbierać Sony Ericsson W810i. Aby usunąć tylną można stosować odpowiednie zagłębienia. Demontaż telefonu, otwarty dostęp do sprzętu nadzieniem, w tym gniazdo na kartę SIM.