279 Shares 5446 views

Szkoła kadetów po 9 klasie. Szkoła po klasie 9

Nowoczesne uczniowie wcześnie zacząć myśleć o swoim przyszłym zawodzie. Ktoś natychmiast zdecydował się zakończyć 11 klas, egzaminu i spróbować wprowadzić uniwersytet. Ale można wybrać szkoły po 9 klasy, które dają prestiżowy zawód. Należą do Szkoły Podchorążych.


Służąc w wojsku jest coraz bardziej popularne. Wielu, nawet jak uczniak, wybrać usługę na rzecz ojczyzny ich przyszłego zawodu. A jeśli rodzina dziedzicznej wielokrotnego wojska, wtedy czasami pytanie „co jest” nie warto.

To pragnienie, aby połączyć swoje życie służbie jest podstawą, aby wejść do szkoły po 9 klasie Cadet. Ubiegać się o przyjęcie mogą być zarówno chłopcy i dziewczęta. Ale ma tylko najlepszy i najwybitniejszy.

Warunkiem odbioru Szkoła Podchorążych

 1. Ubiegać się o przyjęcie ma prawo chłopców i dziewcząt, którzy mają obywatelstwo rosyjskie.
 2. studenci Korpusu Kadetów przyjąć, że od 1 września, przychody są poniżej 17 lat i nie mniej niż 15 lat.
 3. Którzy chcą studiować w kadet muszą pomyślnie ukończyli 9 klasy i przekazać DPA.
 4. Sprawdzone sprawności fizycznej kandydata, i poddania się badaniom lekarskim.
 5. Konieczna deklaracja rodziców, aby zapisać dziecko.
 6. Zgoda rodziców do dalszej edukacji kadetów w zakładzie wojskowym.

Wymagania

Wybór Szkoły Podchorążych po klasy 9, co najważniejsze, nie poddawać się czyjejś opinii i nie działają dla dobra pięknej formie, lub prestiż dla firmy.

Wojsko powinno być powołanie, będzie musiała poświęcić całe życie. Dlatego też należy rozumieć, że kadeci – nie tylko studentów w sprawach wojskowych, to przyszłość rozgrywający, a duma z ich kraju.

Rodzice powinni być bardzo poważna rozmowa z dzieckiem i było jasne, że wejście w szeregi kadetów – poważny krok, a życie od teraz będzie się diametralnie zmienić.

A jednak, jeśli życzenia dziecka i rodzice są takie same, przyszła ścieżka zawodu i zdecydowany nie każdy może stać się młody wojskowy. Wymaga to:

 • Prywatne Autobiografia z sukcesów i osiągnięć studenta.
 • Cechy, które są nauczyciele szkół i podpisane przez dyrektora.
 • Potrzebujesz pomocy z pracy rodzica, który określa opis Rodzaj i położenie.
 • Doskonała podstawową wiedzę ze wszystkich przedmiotów i udane odejście od DPA.
 • Dobre przygotowanie fizyczne.
 • Dobry stan zdrowia, potwierdzony zaświadczeniem ze szpitala.

Życie w Szkole Podchorążych

Rosyjska szkoła kadetów reaktywowana i stają się bardzo popularne. Państwo jest świadomy znaczenia edukacji podstawowej jest w tworzeniu i rozwoju personelu wojskowego.

Pojedyncza linia, począwszy od szkoły, pomaga tworzyć skuteczne i silna osobowość kształtuje wizerunek wojska i przesyła nagromadzone najlepszych praktyk.

Tych, którzy wybierają się do szkoły po 9 klasie Cadet, będzie otoczony przez samych dzieci z całej Rosji.

Co do zasady, istnieje wiele studentów z rodzin wojskowych dziedzicznej oraz te, których rodzice są w służbach bezpieczeństwa, policji, pogotowia i innych.

Tolerancja – jeden z warunków udanego życia w ciele. Rzeczywiście, wśród studentów są dzieci z różnych warstw społecznych i różnym statusie. Ale Cadet Military School – próba budowania relacji i dyscypliny. Istnieje niedopuszczalnych różnic w statusie społecznym. Najważniejsze – to postęp w nauce i kultywowanie cnoty, tolerancji i kultury dialogu.

Uczniowie są w szkole przez całą dobę i całkowicie zawiera stan. Posiłki, zakwaterowanie, formy materiałów szkoleniowych – wszystko dostępne za darmo dla Kadetów.

Możesz przyjść do domu tylko w czasie wakacji. Reszta studentów studiuje i mieszka w budynkach.

Suvorov szkoła wojskowa – co to jest?

Suvorov Cadet School – instytucja dla uczniów w wieku szkolnym, gdzie otrzymują pełne wykształcenie średnie, a ponadto są one nauczane podstaw spraw wojskowych, a przygotowuje się do wejścia na uczelni wojskowej.

Szkoły te są nazwane legendarnego dowódcy wojskowego Suworowa. Po raz pierwszy zostały one utworzone w czasie II wojny światowej. Absolwenci są nazywane – kadeci.

Wprowadź Suworow szkoły wojskowej Niedługo po 9 lub 11 klasie. Do podjęcia i bardzo młodzi, ośmioletniej dzieci.

W praktyce tak się złożyło, że w IED pochodzą z rodzin wojskowych. I ich życie – jest w ruchu, zmiany mieszkania, stale różnych szkół. Ze względu program roznyascheysya i poziom wiedzy u dzieci jest inna.

Ale nauczyciele są świadomi tej sytuacji, więc badanie rozpoczyna się z zacofanym przyciąganie obiektów, a następnie przejść do dogłębnej dyscyplin wojskowych.

Życie blisko warunkach armii. W związku z tym ścisła dyscyplina.

Fizyka czy poezja

edukacja wojskowa w IED nie oznacza, że dzieci będą uczyć się tylko nauką ścisłą i wszystko, co dotyczy służby w wojsku.

Jeśli uczeń ma talent wyraźnie w humanistyce, doświadczeni nauczyciele nie będą milczeć o tym. Taki uczeń powiedzieć, gdzie lepiej jest zastosować swoją wiedzę i gdzie skierować talent.

Wszakże w wojsku wiele profili. Zatem humanistycznych mogą iść w kierunku prawa wojskowego. Również wysoko cenione w siłach zbrojnych rosyjskich ludzi ze znajomością języka obcego.

Jawna jako „techniczni” będzie w stanie skierować swoje kroki do badań sprzętu wojskowego i broni. Szkoły Suvorov są bardzo dobre, że jeszcze całkiem małe dziecko, którego rodzice wysłali na sprawy wojskowe będą mogły znaleźć swoje powołanie w tej dziedzinie. Po tym wszystkim, zawód wojskowy dużo, trzeba tylko wybrać.

Szczególnie wybitni studenci otrzymują nie tylko satysfakcję moralną. Doskonała nauka jest zachęcany i finansowo. Wszyscy studenci otrzymują stypendium IED, ale różnice mogą liczyć na stypendium z Ministerstwa Obrony.

Nie powinniśmy myśleć, że jeśli dziecko jest w czymś nie ma czasu, natychmiast został wydalony. Oczywiście, jeśli zdarza się regularnie, to może bardzo dobrze się stało. Ale jeśli uczeń stara, on zawsze pomaga. W harmonogramach koniecznie dostarczyć zegar dla poszczególnych lekcji.

IED. Co będzie dalej?

Kiedy uczeń wybiera szkołę po 9 klasy, myśli o przyszłym zawodzie, co On będzie po premierze. A co absolwenci Suworowa Szkoły Wojskowej, kim są i gdzie mają pracować?

Przeszkolony w IED, faceci dostać pewną tytuł. Podobnie jak w prawdziwym wojsku. Do jakiego tytuł podchorążego mógł później promowane i że jest dostępny.

Nie zapominaj, że IED – to nie tylko szkolenie wojskowe. Jest to przede wszystkim doskonała baza wiedzy, która może przyjść w żadnej instytucji szkolnictwa wojskowego. Ale można wybrać cywilnej uniwersytet. Wiedza zdobyta w IED, pomóc swoim uczniom wyprzedzić swoich rywali ze szkół podstawowych, jak i pokazują znakomite wyniki w badaniach.

Wszelkie wojskowa uczelnia chętnie podejmują byłych kadetów. Ponadto wszystkie dzieci są szczególnie widoczne są na specjalnym rachunku, że czekamy na w liceum.

Szkoła Kadetów w Moskwie

Moskwa Szkoła Podchorążych nazwana rosyjski dowódca Aleksander Newski przyjąć w swoje szeregi chłopców i dziewcząt – uczniów 6-11 formach.

Oprócz zwykłych nauczycieli, wychowawców pracujących w szkolnych, psychologów i, oczywiście, ludzie specjalności wojskowych, którzy uczą konkretnych tematów.

Szkoła wyposażona jest we wszystkie niezbędne. Biorąc pod uwagę obecne wymagania, dwie klasy są wyposażone w komputery. Wyposażone siłownie.

Do nauczania dyscyplin wojskowych, tam są zautomatyzowane klas. Szkolenie wykorzystane wszystkie zaawansowane metody nauczania.

Wprowadzając dozwolone:

 • Nieletni pasuje ze względów zdrowotnych do dalszego szkolenia i służby w rosyjskich organów śledczych.
 • Jestem pewien, że kandydat studiował na dawnym miejscu badania jednego języka obcego: angielskiego lub niemieckiego.
 • Wymagana zgoda rodziców i ich stosowania.
 • Na wnioskodawcy zwróci formę i cechy starej szkoły.
 • Wstęp narzucają pewne wymagania dotyczące przygotowania fizycznego. Skarżący uważają, skok w dal, bieg. Dziewczyny są pompki, dla chłopców – ciągnie.
 • Przetestowane wiedzy dla przeszedł oczywiście pisząc egzamin z matematyki i języka rosyjskiego.

Wszyscy studenci śledzić ustaloną rutynę. Oprócz programu edukacyjnego, są one nauczane historię rosyjskich baz wojskowych i dyscypliny wojskowej. A dzięki praktycznych działań wszystkich umiejętności tylko stać się silniejszym.

Szkoła Podchorążych we Władywostoku

Władywostok Cadet School – młodą instytucją, która otworzyła swoje podwoje w dniu 1 września 2014 roku. Korpusu Kadetów wziął w swe szeregi 240 młodych ludzi, a oni natychmiast rzucili „do boju”.

Chłopcy otrzymali gratulacje od Władimira Chirkov, szef marynarki. Przyszłych absolwentów będzie kontynuować swoją karierę wojskową w marynarce wojennej, staną się jego elita.

W tym roku otwarto również rejestracji. Wnioskodawcy egzaminów w formie testów w języku angielskim, matematyki i języka rosyjskiego. A także przejść testy psychologiczne. Wybór jest bardzo ciężka, a tylko najlepsi get liczby uczestniczących.

Szkoła Podchorążych w Mińsku

Od 2010 roku z powodzeniem realizację programów szkoleniowych dla kadetów mińskiej szkoły. Szkoła Podchorążych w Mińsku już swoją pozycję jako skutecznego i dokładnego instytucji edukacyjnej, która przygotowuje zmianę i godną przyszłość armii białoruskiej.

Co ciekawe, Mińsk Szkoła Podchorążych otworzyły na podstawie szkole dla sierot.

Wybór jest bardzo surowe. Pierwszy przeprowadzono testy psychologiczne, i tylko ci, którzy pomyślnie przejdą testy, zostaną dopuszczone do weryfikacji sprawności fizycznej.

Ci, którzy sobie z tego testu będzie czekać do egzaminów na tematy ogólne.

Szkoła ma żywą i urozmaicony życie. Stale odbywają się dni sportu, spotkań i innych wydarzeń.

A co w tym miejscu ostatni dzwonek! To uczta dla oczu. Młodych ludzi w postaci dziewcząt Kadetów w suknie balowe. Obraz, jeśli pochodzą ze stron książki Tołstoja „Wojna i pokój”.

Szkoła Podchorążych w Tiumeń

Szkoła Podchorążych (Tiumeń) mogą również ubiegać się o miejsce na liście priorytetów. Instytucja uczniowie zyskują 5 klas. Kandydaci przechodzą testy psychologiczne i egzaminów w sprawności fizycznej i przedmiotów ogólnych.

Zgodnie z wynikami wszystkich badań dzieci są narażone wskazuje na niego plusów dotychczasowych osiągnięć. Oceny są zestawione i przygotował listę zawodów.

Kadeci – przyszłość armii

Jak widzimy, jest to dość trudne do zrobienia w Szkole Podchorążych. Od tych, którzy wymagają nie tylko doskonałą wiedzę, ale także stabilność psychiczną, dobrą kondycję fizyczną i zdrowie.

To nie ma znaczenia, czy dziecko został kadetem w 5 klasie lub wybiera Szkoły Podchorążych po 9 klasie, jego przyszłość może być nierozerwalnie związana z służby wojskowej i obrony narodowej.

Wiedza, opanowanie, dyscyplina – wszystko to pozostaje zawsze w byłych kadetów. I wszędzie tam, gdzie przyniósł mu życie, był gotowy do testów.