587 Shares 1519 views

Instrukcje jak wyłączyć aktualizację systemu Windows 7

Dziś będę mówić o tym, jak wyłączyć Windows Update 7, najprostszy sposób. Będziemy patrzeć na każdym etapie procesu. Wtedy będziesz w stanie wyprodukować akcję (bez żadnych trudności i w ciągu kilku minut). Aby to zrobić, nie mają zastosowania do usług specjalistycznych lub zadzwoń kapitanowi jego domu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze. I w wielu sytuacjach i cennego czasu, który byłby spędził czekając na pana. I dowiedzieć się, jak zrobić coś pożytecznego – zawsze przyjemność. Dobrze, idziemy ćwiczyć!


Uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące sposobu usuwania uaktualnienia systemu Windows 7, to raz na zawsze pozbyć się uciążliwego systemu wiadomości pop-up, które okresowo wymagać uaktualnienia komponentów. konieczna jest również w tych przypadkach, gdy komputer lub laptop jest zainstalowany nielicencjonowanych wersji systemu. W ten sposób można zabezpieczyć się od tego, co zostanie pobrana i zainstalowana aktualizację, która wykryje ten fakt i dalszego wykorzystywania systemu niemożliwe. Niewiele osób chce następnie naprawić usterkę (lub ponowna instalacja windose ponownie, zwłaszcza, że czasami prowadzi do utraty cennych informacji.).

Oczywiście, jeśli masz czas i chęć do okresowej aktualizacji ich siedem, to będzie tylko na plus. W tym przypadku, nie należy szukać odpowiedzi na pytanie o jak wyłączyć aktualizację systemu Windows 7. Umożliwia to system do pobierania różnych aplikacji, który będzie naprawić wszystkie rodzaje błędów popełnianych przez programistów raz. Aplikacji, aby zapewnić bezpieczeństwo systemu, będzie również zawierać najnowszych ulepszeń i zmian. Ale jeśli tego nie rozumieją, albo po prostu nie ma czasu, aby to zrobić, to lepiej, aby wyłączyć.

Tak, mówimy o tym, jak odinstalować aktualizację systemu Windows 7. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności serii absolutnie prostych krokach. Pierwszą rzeczą, którą muszą zrobić – wywołanie menu „Start”, w którym należy otworzyć panel sterowania komputera. Wtedy, gdy otwieramy okno prawe, trzeba znaleźć i uruchomić zakładkę zatytułowaną „Centrum windose aktualizacji.” Musi być wybrany ustawienie parametru. Właśnie w tym momencie konieczne jest, aby wyłączyć sprawdzanie dla ważnych aktualizacji.

Po tym wszystkim, że jest zrobione i zatwierdzamy przyciskiem „OK”, to nie będzie już zaskoczony, jak wyłączyć aktualizację systemu Windows 7. Będą już nie przeszkadza ci od teraz. Można zapomnieć o czarny ekran z napisem w prawym dolnym rogu kopii systemu operacyjnego nie mógł być badany pod kątem autentyczności! Zgadzam się, że to bardzo przydatne!

Tak, tylko to, czego nauczyłem się, jak wyłączyć aktualizację dostępną w systemie Windows 7. Położyłem się dla ciebie wszystkie punkty procedury. Powodzenia! Wszystko na pewno się uda! Jeśli nagle coś było jasne – to jest możliwe, aby wydrukować materiał wysokości rodzaju ściągawkę, która pozwoli z pełnym zaufaniem do dokonania niezbędnych czynności!