815 Shares 9947 views

Naczynia Fontignac: opinie klientów

Fontignac ustawione jako francuska marka naczyń. Żeliwa z tej marki zaczęły produkować i sprzedawać z początku ubiegłego wieku. Na początku XXI wieku. firma dołączyła do Zwilling JA Henckels Group. Więc teraz można uznać po niemiecku. Naczynia są sprzedawane w naszych sklepach pod marką „Fontinyak” jest związane z Zwilling JA Henckels grupy i czy jego jakość do producenta? Który zbiera Fontignac (naczynia) komentarze?

Asortyment firmy „Fontinyak”

Firma produkuje żeliwa i naczynia ceramiczne, bakeware, pieczenie, ciasta, noże kuchenne.

Zestaw ceramiki obejmuje 7 artykułów. Są pomalowane w dwóch kolorach i ozdobione wytłoczonym lilia. To doniczkach prażenia pieczenia owalny kształt (średnica – 26 cm), o prostokątnym kształcie (długość – 26 i 32 cm). Dowolny kształt do ciast o średnicy 28 cm doniczkach z wieczkiem o średnicy 10 cm i więcej, do objętości 2 litrów.

Emalia trwała, posiada piękny widok. Jest trwałe i niezawodne.

Sprzedawcy i producenci

Sprzedaż udziałów w wielu supermarketach Fontignac (naczynia). „Lenta” (przeglądy tak powiedzieć) oferuje się ją w zamian za naklejki, które otrzymują za towary zakupione tam. Na tych samych warunkach, można go kupić w „Silpo”, „Metro”.

Jednak opinie z wielu kupujących, że naczynia nie jest wykonany w Niemczech, gdzie urząd Zwilling JA Henckels Grupa znajduje, oraz w Chinach. Sprzedaż spółki robi BrandLoyalti. Istnieje również opinia, że producent o tej samej nazwie nie istnieje, a firma została utworzona specjalnie w celu sprzedaży akcji dania chińskiego producenta.

Jednak często zdarza się, że produkt, który jest w reklamie, nie istnieje w sklepach miejskich. Czasami cała gama żeliwnych garnków można znaleźć tylko jeden, najmniejszy.

Recenzje produktu „Fontinyak” raczej sprzeczne.

Recenzje patelni żeliwnych

Pozytywne opinie są zbierane garnki żeliwne emaliowane „Fontinyak”. Objętości 6 litrów, 3,6 litra i 2 litrów. Poza są niebieski, z gradientem w kolorze białym lub grafitu. Te garnki mogą być umieszczane na otwartym ogniu, to znaczy na kuchence gazowej. Można gotować na kuchence elektrycznej, indukcyjnej, umieścić w piekarniku jakiegokolwiek rodzaju w kuchence mikrofalowej. Myte w Fontignac naczynia zmywarki.

Opinie konsumentów pokazują, że produkt żelaza odpowiedni do gotowania i naczynia, które są typowe dania spalone. Mogą one być przygotowane z niewielkim dodatkiem tłuszczu. Wilgoć gromadzi się na dolnej pokrywie szczelnie zamknięte. Na jej powierzchni nie jest to specjalne linie faliste. Wilgoć ucieka z powrotem do naczynia, dzięki czemu jest miękki i soczysty. Tacy klienci lubią potrawom Fontignac. Recenzje chwalić patelni. Mówią, że ani mięso, ani tłuszczu w nich, nie palić, nie ciemnieją dno.

Konsumenci lubią kształcie patelni. Jej ściany rozciągają się w górę. Jest szeroka, jak rondlu na wysokim poziomie. Producent zadbał o wysokiej jakości opakowań. Pokrywa i PAN oddzielnie dołączone polietylen, który zapobiega tworzeniu się pęknięć i wiórów na powierzchni podczas transportu.

Wadą konsumentów uważa, brak obręczy na wieczku, w którym pracuje kondensatu. W związku z tym wypływa bezpośrednio na płytce. Waga miski, niektórzy kupujący czują się zbędne. Jest to trudne do utrzymania w czystości. Boi się rzucać zlewu lub stołu. Ale żelazo – ciężkie rzeczy. To jest ten, który zapewnia jakość gotowania. Dlatego musimy wybrać między lekkich dań, które kije i ciężkiego żelaza.

Zachodnia plastiku, więc nie wszystkie zagrożenia, aby umieścić go w piecu. Ale śruby odkręcić plastikową część.

Fontignac – stołowe ze stali nierdzewnej

Opinie użytkowników o garnka ze stali nierdzewnej „Fontinyak” powiedzieć, że jest wykonana zgodnie z GOST 27002-86 ze stali AISI 304. okładkach – wykonane z hartowanego szkła. Na każdym kawałku jest wybity numer seryjny. Naczynia ciężkie, trochę łatwiej żelaza. Jak konsumenci, których uchwyty są przymocowane do korpusu za pomocą zgrzewania punktowego. Związek ten jest uważane za niezawodne. Postać walcowych doniczkach.

szklana osłona, grawerowane z marką. Przez to wszystko zupełnie jasne, co dzieje się wewnątrz garnka. Wadą jest to, uważa się, że w procesie gotowania bardzo gorący Zachodnia Fontignac. Naczynia ze stali zbiera pozytywne recenzje.

Niektórzy użytkownicy walczą szklanej osłony. Inne zgryzienia garnki i pokrywki pozostają. Konsumenci wymieniane resztki potraw, sprzedają głównie dodatkową osłonę.

Recenzje dań „wok”

Jak użytkowników naczynia Fontignac „wok”. Opinie mówią, że gotowanie w tej potrawy bardzo szybko. 7 minut potrawa jest gotowa. Oczywiście, trzeba drobno posiekać mięso, stale mieszając go to ciężki ogień. Podobnie jak fakt, że olej jest bardzo mało. Początkowo zdezorientowani użytkownicy, po ugotowaniu warzywa nie zmieni kolor. Użytkownicy uważają, że były one surowe.

Użytkownicy podoba się fakt, że pan-wok mogą być używane jako parowiec i frytkownicy. Dlatego też uważa się za uniwersalne naczynia do kuchni. Ciepło rozchodzi się równomiernie wzdłuż ścian naczynia, w przeciwieństwie do konwencjonalnych patelni.

Użyj wok do gotowania pilaw, ryż z warzywami, dania mięsne, pieczenie. Ware jest niezbędna do gotowania kuchni chińskiej. Smaczne uzyskane nautically makaron.

Recenzje ceramiki „Fontinyak” pozytywne

Kluczem debata występujące ponad 2-litrowych doniczek ceramicznych. Wielu użytkowników lubią gotować w nich. Są zadowoleni z jakości potraw i jedzenie przygotowane w nim.

Są naczynia ceramiczne „Fontinyak” od kilku lat, są zgodne z wymogami dotyczącymi jego instrukcji użytkowania.

negatywne opinie

Wielu klientów skarżą się, że sprzedał produkt jako naczynia żeliwnego. A tylko w domu zaczynają przeczytać instrukcję i zrozumieć, że kupiłem.

Dość trudne do zrozumienia samego siebie. Po stołowej „Fontinyak”, wykonane z żeliwa szarego, jest pokryta szkliwem, w formie podobnej do powłoki ceramicznej.

Problemem jest to, że wyroby ceramiczne nie mogą być stosowane na otwartym ogniu, umieścić na kółkach elektrycznych i kuchenek indukcyjnych. Możliwe jest, aby przygotować je tylko w piecu lub kuchence mikrofalowej, w temperaturze do 220 ° C. Nie jest to zalecane dla zimnych dań umieszczone w gorącym piekarniku. Z tego, ona pęknięć.

Naczynia mogą być umieszczone w lodówce, a następnie przenosi się do pieca mikrofalowego lub zimno. Można również umieścić na stole. Tutaj utrzymuje swoją integralność. Rozpada się tylko przez wystawienie na działanie wysokich temperatur potraw Fontignac.

Opinii wielu użytkowników, że ich garnki wpadł do kilku części w najbardziej ostrożne obchodzenie. rozkładają się one nawet w piecu elektrycznym lub gazowym. I na płytach i nie może mówić. Niektórzy uważają, że kupujący może przygotować potrawy na dzielnika Fontignac. Opinie mówią, że to nie pomaga, by ją uratować. Szczególnie boi sprayu naczynia wilgoć na płycie podstawy w pobliżu dna. Jeśli żywność jest przypadkiem „uciec” z patelni i umieścić kilka kropli na elemencie grzewczym naczynia natychmiast wybucha. Jak szybko i niespodziewanie wybuchnął patelnie ceramiczne i formy do pieczenia.

Aby przygotować w powłoce nie mogą korzystać z łyżki metalu i kadzi.

Reklama mówi jest Naczynia ogniotrwały, który jest odpowiedni dla różnych rodzajów płyt. Kupujący doszli do wniosku, że jest to garnków żeliwnych i ulotek Zestaw materialne „Ceramika”. Nie wiadomo, na jakim poziomie jest to nieporozumienie, ale wielu użytkowników czuć się oszukany. Wyrazili również pogląd, że słaba jakość ceramiki stołowej ma Fontignac.

Recenzje noży

Popularne wśród wielu klientów zaprojektować całkowicie metalowy nóż marki „Fontinyak”. Choć oficjalna strona producenta nich nie wspomina się ani słowem. Ale w ramach działań w tych sklepach można je kupić. Nie ma informacji na stronie fontignaccollection. Ostrza ze stali węglowej 420j2. Miesiąc później stają się tępe. Stal, z której wykonane są ostrza, miękkie, więc trzyma złe ostrzenie. Dlatego żałuję, że kupujący kupił nóż za 700 rubli. ze zniżką, a znane marki noże bez zniżki, można kupić od 300 rubli.

odkrycia

Nabywcy uważają, że ma to sens, aby zakupić naczynia „Fontinyak” na akcje tylko wtedy, gdy regularnie kupować żywność i inne towary w supermarkecie. Wtedy po prostu zbierać naklejki uzyskane w momencie zakupu i we właściwym czasie, aby zastąpić je potraw.

Kupować niepotrzebnych towarów tylko dostać naklejki i wymieniać je – jest nieopłacalna i nie ma sensu.