142 Shares 9604 views

"MegaFon Mail" łatwa wersja – co to jest? Jak włączyć lub wyłączyć usługę

Nie wszyscy użytkownicy wiedzą o możliwości korzystania z numeru telefonu komórkowego jako adresu e-mail. Szczególnie w tej chwili istnieje wiele różnych usług, które zapewniają taką możliwość. Jednak niektórzy subskrybenci wiedzą, że istnieje usługa "Poczta MegaFon" (wersja lekka i pełna wersja) i jest ona używana z powodzeniem.

Opis usługi

Istotą usługi jest to, że numer subskrybenta staje się adresem skrzynki pocztowej, który ma następujący format [email protected]. To pole może odbierać całą elektroniczną korespondencję w trybie zwykłym. "MegaFon Mail" to łatwa wersja (co to jest i jak różni się ona od pełnej wersji, będziemy dalej omawiać) ma wiele zalet. Jednym z nich jest brak taryfikacji – informacja o otrzymanych listach pochodzi w formie wiadomości tekstowej.

Zalety lekkiej wersji poczty z MegaFon

Jest ich wiele, a wszystko jest zrobione, aby ułatwić abonentom korzystanie z usługi:

  • Prosty i dobrze zapamiętany adres pola elektronicznego.
  • Brak limitu na okres przechowywania nagromadzonych listów.
  • Interfejs zoptymalizowany do urządzeń przenośnych, umożliwiający łatwe przeglądanie, wybieranie i tworzenie nowych wiadomości.
  • Brak jakiejkolwiek taryfikacji (użycie pudełka nie podlega żadnej płatności) – ta właściwość ma zastosowanie tylko do wersji "lekkiej" poczty, która ma pewne ograniczenia.
  • Obecność powiadomień o otrzymanej korespondencji z możliwością ustalenia odbioru powiadomienia. Na przykład okres: subskrybent może ustawić żądany czas, kiedy pojawią się alerty usługi "MegaFon Mail" (wersja lekka).

Co to jest "lekka wersja" i jakie są jego różnice w pełnej wersji?

Subskrybenci mają dwie możliwości korzystania z poczty od operatora telefonii komórkowej: pełna i lekka wersja. Dla drugiej cechy:

  • Brak taryf (nie musisz wydawać pieniędzy na aktywację i korzystanie z opcji "Easy Mail", a dla pełnej wersji 2 ruble miesięcznej opłaty są wycofywane).
  • Mała ilość do przechowywania korespondencji (do 100 MB).
  • Możliwość wysyłania nieograniczonej liczby e-maili do zewnętrznych elektronicznych skrzynek pocztowych poprzez pełną wersję opcji "MegaFon Mail". Wersja lekka (co to jest, powiedzieliśmy wcześniej) przewiduje możliwość wysłania tylko trzech wiadomości w ciągu jednego dnia.
  • Powiadomienia o nowych wiadomościach elektronicznych są również dostarczane w ograniczonej wersji na jednym i drugim rodzaju poczty. W przypadku pełnej wersji dozwolone są dwieście powiadomień dziennie, podczas gdy w wersji lekkiej jest tylko pięćdziesiąt powiadomień.

Jak mogę subskrybować "MegaFon Mail" (lekka wersja)?

Aby aktywować usługę, należy wybrać następujące zapytanie na numerze: * 656 * 2 #. W odpowiedzi na wiadomość znajdziesz informacje o osobisty login i hasło, które będą używane do wprowadzenia skrzynki pocztowej. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi przez Megafon. Poczta (łatwa wersja – co to jest i jak różni się ona od głównej wersji, którą sprawdziliśmy wcześniej) zostanie aktywowana za kilka minut. Możesz go wyłączyć, dzwoniąc pod numer * 656 * 0 * 2 #.